Barcelona w końcu wygrała. Na trybunach... Radwańska

Barcelona w końcu wygrała. Na trybunach... Radwańska

Podsumowaniem niezwykle udanej - dzięki awansowi do Grupy Światowej Pucharu Federacji - świątecznej niedzieli w Barcelonie była dla Agnieszki Radwańskiej wizyta na Camp Nou. Najlepsza polska tenisistka w dużym skupieniu oglądała starcie FC Barcelony z Athletikiem Bilbao, które wygrali gospodarze 2:1.
Radwańska kibicowała, Barcelona w końcu wygrała

Goście z Bilbao nie przestraszyli się opustoszałego Camp Nou (zaledwie 50 tys. kibiców) i zagrali z Barceloną jak z drużyną, która przeżywa kryzys - a za taki niewątpliwie należy uznać trzy porażki z rzędu.

Athletic wyszedł na prowadzenie w 50. minucie po golu Aduriza i długo pachniało kolejną przegraną. Katalończycy odmienili jednak losy spotkania w dwie minuty - w 72. minucie wyrównał Pedro, a po chwili z rzutu wolnego trafił Messi.