NBA: Wizards zmarnowali 19 punktów przewagi. Pacers coraz bliżej awansu

NBA: Wizards zmarnowali 19 punktów przewagi. Pacers coraz bliżej awansu (fot. Chuck Myers / newspix.pl) Źródło: Newspix.pl
Washington Wizards przegrali z Indiana Pacers 92:95 w czwartym meczu serii półfinałowej na Wschodzie. Nie był to udany mecz Marcina Gortata, który zdobył tylko dwa punkty i zaliczył trzy zbiórki – podaje "Przegląd Sportowy".
Washington Wizards w trzeciej kwarcie prowadzili 57:38. Wydawało się, że przewaga 19 punktów pozwoli na końcowe zwycięstwo, jednak rywale odrobili straty.

Tego występu do udanych nie zaliczy Marcin Gortat. Polak w ciągu 21 minut zdobył dwa punkty. Trafił jeden z trzech rzutów z gry, zanotował tylko trzy zbiórki.

W ogólnej rywalizacji do czterech zwycięstw Wizards przegrywają 1:3, a kolejne spotkanie rozegrają 13 maja w Indianapolis.