MŚ 2014: Polacy rozgromili Wenezuelę. Nadal nie straciliśmy seta

MŚ 2014: Polacy rozgromili Wenezuelę. Nadal nie straciliśmy seta

Kadr z meczu (fot. Tomasz Jastrzebowski / Foto Olimpik / newspix.pl)Źródło:Newspix.pl
Reprezentacja Polski w siatkówce odniosła trzecie zwycięstwo podczas mistrzostw świata. Podopieczni Stephane'a Antigi we wrocławskiej Hali Stulecia tym razem pokonali 3:0 (25:20, 25:13, 25:14) Wenezuelę i nadal nie stracili nawet seta podczas turnieju.
Polacy rozpoczęli mecz delikatnie zdekoncentrowani, dzięki czemu Wenezuelczykom udało się nawiązać walkę w pierwszej odsłonie meczu. Biało-czerwoni w porę jednak wzięli się do pracy i wygrali pierwszego seta do dwudziestu.

Dwie kolejne partie Polacy zagrali już na swoim poziomie - w drugim secie rywale zdobyli zaledwie trzynaście punktów, a w trzecim czternaście.

Biało-czerwoni na razie radzą sobie podczas mistrzostw, których są gospodarzami, śpiewająco. Nasi reprezentanci wygrali trzy mecze i nie stracili nawet seta.