Premier League: Kolejny remis Manchesteru United

Radamel Falcao (fot. Marc Atkins / newspix.pl)Źródło:Newspix.pl
W meczu 20. kolejki Premier League Manchester United zremisował 1:1 na wyjeździe ze Stoke. Wynik meczu otworzył już w drugiej minucie Shawcross. W 26. minucie wyrównał Falcao.
Mecz zaczął się fatalnie dla "Czerwonych Diabłów". Już w drugiej minucie po rzucie rożnym Crouch wyskoczył do piłki i zgrał ją do Shawcrossa, który uderzył z pięciu metrów prosto do bramki.

Podopieczni Louisa van Gaala grali chaotycznie i mogli stracić nawet drugą bramkę, ale w 26. minucie udało im się wyrównać. Rooney dośrodkował z rzutu rożnego, piłka trafiła do Falcao i po chwili było 1:1.

Obie drużyny stworzyły sobie jeszcze kilka dobrych okazji. W 69. minucie Crouch trafił w słupek. Do końca meczu wynik jednak nie uległ już zmianie.