NA ŻYWO: Real Madryt - Juventus Turyn

NA ŻYWO: Real Madryt - Juventus Turyn

Cristiano Ronaldo (fot. Enrique de la Fuente / Actionplus / Foto Olimpik / newspix.pl)Źródło:Newspix.pl
Real Madryt wygrał z Juventusem Turyn 2:1 w meczu fazy grupowej Ligi Mistrzów. Dwie bramki dla "Królewskich" zdobył Cristiano Ronaldo, natomiast w Juventusie na listę strzelców wpisał się Llorente. Goście od 48. minuty grali w osłabieniu po tym, jak czerwoną kartką ukarany został Chiellini.
 90+3 min.
Koniec spotkania. Real wygrywa trzeci mecz w fazie grupowej Ligi Mistrzów.
 90+1 min.
Juventus chyba nie ma pomysłu na grę a gospodarze spokojnie wymieniają podania.
 88 min.
Niestety oglądamy teraz mało porywające widowisko, Real czeka już chyba na końcowy gwizdek.
 85 min.
Giovinco dostał piłkę w pole karne, ale osamotniony długo czekał ze strzałem i ostatecznie stracił futbolówkę.
 84 min.
Modrić przymierzył z dystansu, ale nie postraszył Buffona tym strzałem.
 79 min.
Zmiana w Realu, za Di Marię wszedł Morata.
 79 min.
Caceres i Modrić ukarani żółtymi kartkami.
 75 min.
Kolejna szansa Realu, Ronaldo podał do Marcelo a ten posłał piłkę wysoko nad poprzeczką.
 74 min.
Khedira wpadł z piłką w pole karne, ale nie miał zbyt dobrej pozycji do strzału i Buffon wyjaśnił sytuację.
 73 min.
Carlo Ancelotti zdecydował się na kolejną zmianę. Illarramnedi opuścił boisko, w jego miejsce pojawił się Isco.
 69 min.
Ostatnia zmiana w Juventusie. Za Ogbonnę wszedł Giovinco.
 67 min.
Zmiana w Realu. Benzema opuszcza boisko, w jego miejsce pojawił się Bale.
 61 min.
Mogło być 3:1! Arbeloa świetnie podał do Benzemy, który musiał tylko dostawić nogę, aby pokonać Buffona, ale napastnik Realu posłał piłkę nad poprzeczką
 60 min.
Druga zmiana w Juventusie. Za Pirlo wchodzi Asamoah.
 57 min.
Real długo rozgrywa piłkę, jedną z akcji Illarramendi zakończył strzałem, ale futbolówka została zablokowana przez obrońcę.
 55 min.
Oglądamy sporo fauli, przez co w grze jest sporo przerw. Brakuje płynności w tym meczu.
 50 min.
Pierwsza zmiana. Llorente opuszcza boisko, w jego miejsce wchodzi Bonucci.
 48 min.
Brutalnie zatrzymywany Ronaldo przez Chielliniego i sędzia postanowił ukarać zawodnika Juventusu czerwoną kartką.
 47 min.
Podanie do Pogby w pole karne, ale Casillas w porę wyszedł z bramki i zażegnał niebezpieczeństwo.
 45 min.
Zaczynamy drugą połowę!
 45+2 min.2:1
Koniec pierwszej połowy. Real Madryt prowadzi z Juventusem Turyn 2:1. Wracamy po przerwie.
 45+1 min.
Ronaldo w indywidualnej akcji, ale stracił piłkę przed polem karnym.
 43 min.
Przerwa w grze, Vidal potrzebuje pomocy medycznej i na chwilę opuszcza boisko.
 41 min.
Benzema zagrał do środka, Ronaldko przejął piłkę i uderzył minimalnie niecelnie.
 39 min.
Di Maria pospieszył się z zagraniem piłki do przodu i obrońcy Juventusu przerwali akcję gospodarzy.
 37 min.
Posiadanie piłki: Real - 47%, Juventus - 53%
 34 min.
Niepewnie broni dzisiaj Casillas. Po niezbyt mocnym uderzeniu Teveza bramkarz Realu łapał piłkę na raty.
 33 min.
Okazja Juventusu! Pirlo z bliska posłał piłkę obok słupka po zamieszaniu w polu karnym.
 31. min
Wcześniej żółtą kartką za niesportowe zachowanie ukarany został Vidal.
 30 min.
GOOOOOOOL! 2:1

Ronaldo pewnie wykorzystał jedenastkę mocnym strzałem pokonując Buffona
 28 min.
Rzut karny dla Realu! Faulowany w polu karnym Sergio Ramos!
 25 min.
Modrić znalazł się w polu karnym, ale otoczony przez trzech obrońców nie zdołał celnie uderzyć na bramkę.
 22 min.1:1
GOOOOOOOOOOOOOL! 1:1!

Pogba zamykał akcję w polu karnym, Casillas wybił piłkę przed siebie a dobrze ustawiony Llorente wpakował futbolówkę do siatki.
 20 min.
Illarramendi ukarany żółtą kartką. Zawodnik Realu ratował się faulem w starciu z Tevezem.
 18 min.
Kombinacyjna akcja Juventusu zakończona podaniem w pole karne do Teveza, ale do piłki wyszedł Casillas wyjaśniając sytuację.
 15 min.
Tevez uderzał lewą nogą zza pola karnego, ale piłka przeleciała obok słupka.
 14 min.
Rzut wolny dla Juventusu, jednak zbyt daleko od bramki, aby pokusić się o bezpośredni strzał.
 10 min.
Sergio Ramos na dość nietypowej dla niego pozycji złapany na spalonym.
 7 min.
Juventus chyba jest w lekkim szoku po piorunującym początku Realu. Gospodarze dobrze się ustawiają i prowadzą grę.
 5 min.1:0
GOOOOOOOOOOOOOL!

Di Maria świetnie zagrał do Ronaldo, ten minął Buffona i posłał piłkę do pustej bramki.
 2 min.
Casillas zmuszony do interwencji po mocnym strzale z dystansu w wykonaniu Marchisio.
 20:45
Zaczynamy! Od środka Juventus Turyn.
 20:42
Obie drużyny już na murawie, za chwilę hymn Ligi Mistrzów i pierwszy gwizdek na Santiago Bernabeu.
 20:02
Składy:

Real Madryt: Casillas, Pepe, Ramos, Marcelo, Arbeloa, Khedira, Modrić, Di Maria, Illarramendi, Ronaldo, Benzema

Juventus Turyn: Buffon, Chiellini, Caceres, Ogbonna, Barzagli, Pogba, Marchisio, Pirlo, Vidal, Tevez, Llorente
Dzisiejszy mecz w Madrycie będzie powtórką finału Ligi Mistrzów z 1998 roku. Wtedy "Królewscy" wygrali 1:0 i zostali najlepszą drużyną Europy po raz siódmy. Teraz Real i Juventus walczą o wyjście z grupy. Wicemistrzowie Hiszpanii do tej pory pokonali Galatasaray i Kopenhagę, natomiast "Stara Dama" zanotowała dwa remisy. Włoska drużyna nie może już sobie pozwolić na stratę punktów, ponieważ wtedy do końca będzie musiała walczyć o awans do kolejnej fazy rozgrywek. Juventus zalicza wpadki nie tylko w europejskich pucharach. W ostatniej kolejce Serie A zespół prowadzony przez trenera Antonio Conte przegrał z Fiorentiną 4:2.

W środowym meczu na Santiago Bernabeu w barwach Realu na pewno nie zobaczymy Xabiego Alonso. 31-letni Hiszpan, chociaż wrócił do treningów po kontuzji, nie jest jeszcze zdolny do gry. Juventus będzie musiał poradzić sobie bez Fabio Quagliarelli, który dochodzi do siebie po urazie.

Real Madryt będzie grał pod dużą presją, biorąc pod uwagę komentarze, które pojawiają się w mediach na temat drużyny trenera Carlo Ancelottiego. Za nieskuteczność krytykowany jest Karim Benzema. Gareth Bale z kolei zbiera negatywne recenzje za słabą formę i braki w treningach. Być może w meczu przeciwko Juventusowi "Królewscy" zagrają tak, aby oczarować swoich kibiców. Pewne jest, że czeka nas wielki piłkarski klasyk, w którym nie powinno zabraknąć goli i widowiskowego futbolu.