Polacy pobiegli z Pamelą Anderson

Polacy pobiegli z Pamelą Anderson

W 43. Nowojorskim maratonie wzięło udział ponad 50 tysięcy uczestników (fot. sxc.hu) Źródło: FreeImages.com
Ponad 50 tysięcy osób wzięło udział w 43. Nowojorskim Maratonie. Wśród zawodników znalazły się gwiazdy sportu i aktorzy, m.in. Pamela Anderson - informuje tvn24.pl.
Trasa maratonu wynosiła 42 km. 32-letni Kenijczyk Geoffrey Mutai, który jako pierwszy dotarł na metę pokonał ten odcinek w ciągu 2:08.24. W maratonie wzięło udział ponad 50 tysięcy biegaczy z 115 krajów.

Wśród uczestników znaleźli się także Polacy. Po raz pierwszy wystartował dwukrotny mistrz Polski w maratonie Radosław Dudycz (KS Team Run Gdańsk). Zajął 17 miejsce z czasem 2:22.07. W pierwszej setce uplasował się również Tomasz Polański z Bydgoszczy, który maraton ukończył w czasie 2:41.44.

W maratonie wzięły udział również gwiazdy sportu i aktorzy. Wśród nich znalazła się m.in Pamela Anderson. Na mecie aktorka podkreślała, że jak się czegoś chce można osiągnąć wszystko.

- Warto tu być! Przecudowna atmosfera i niecodzienne widowisko! - tak podsumował maraton reporter  PhotoGateUSA.