Radwańska w półfinale. Pomógł serwis

Radwańska w półfinale. Pomógł serwis

Agnieszka Radwańska (fot.newspix.pl)Źródło:Newspix.pl
Agnieszka Radwańska awansowała do półfinału tenisowego turnieju w Auckland pewnie pokonując Rosjankę Jelenę Wiesninę 6:3, 6:3. Duży udział w zwycięstwie miał bardzo dobry serwis Polki. Radwańska posłała w kort przeciwniczki siedem asów.
Ćwierćfinał w pierwszym secie był długo wyrównany. W szóstym gemie „Isia” jednak przełamała Wiesninę, aby następnie wygrać kolejne trzy gemy. Drugi set został przerwany z powodu deszczu. Niemal dwugodzinna przerwa doskonale wpłynęła na Radwańską, która szybko odrobiła straty.

Polka w półfinale zmierzy się ze zwyciężczynią pary Jamie Hampton - Kiki Bertens. Dla krakowianki turniej w Auckland jest przetarciem przed wielkoszlemowym Australian Open, który rusza za dwa tygodnie.