WTA Indian Wells: Agnieszka Radwańska w IV rundzie

WTA Indian Wells: Agnieszka Radwańska w IV rundzie

Agnieszka Radwańska, fot. Bai Xue / Newspix.pl Źródło: Newspix.pl
Agnieszka Radwańska pokonała w Indian Wells Rumunkę Soranę Cirsteę 6:7(3), 6:3, 6:4 i awansowała do czwartej rundy. W niej zmierzy się z Marią Kirilenko - podaje "Przegląd Sportowy".
Polka nieoczekiwanie uległa bardzo dobrze grającej rywalce już w pierwszym secie - Radwańska przy stanie 5:4 zmarnowała dwa setbole. Po chwili doszło do tie-breaku, w którym triumfowała szczęśliwie grająca rywalka krakowianki.

W drugim secie Polka zagrała już lepiej i wygrała dość pewnie 6:3. Prawdziwy horror miał miejsce w secie ostatnim. Starsza z sióstr Radwańskich prowadziła już 5:1, ale jej rywalka zdołała doprowadzić do stanu 5:4! Wtedy na kort wszedł trener Agnieszki Radwańskiej, Tomasz Wiktorowski. Dzięki jego radom najlepsza polska tenisistka zakończyła seta i całe spotkanie zwycięstwem.