WTA Indian Wells: Agnieszka Radwańska odpadła po długim boju

WTA Indian Wells: Agnieszka Radwańska odpadła po długim boju

Agnieszka Radwańska (fot. Sydney Low / newspix.pl) Źródło:Newspix.pl
Agnieszka Radwańska w 1/8 finału turnieju w Indian Wells przegrała w trzech setach (1:6, 6:4, 5:7) z Rosjanką Marią Kirilenką. Mecz trwał prawie dwie i pół godziny - podaje Sport.pl.
Polka w fatalnym stylu przegrała pierwszego seta - ugrała zaledwie jedno, własne podanie. Drugi set był bardziej wyrównany. Radwańska przy stanie 4:4 przełamała rywalkę, a następnie wygrała własne podanie i całego seta 6:4.

Trzecia część gry zaczęła się obiecująco - krakowianka przełamała Kirilenkę i prowadziła już nawet 3:1, ale następnie przegrała pod rząd cztery gemy. Starsza z sióstr Radwańskich co prawda odrobiła straty i doprowadziła do stanu 5:5, ale ponownie dała się przełamać i przegrała całego seta 5:7.

Agnieszka Radwańska pomimo swojego niepowodzenia w Indian Wells utrzyma czwarte miejsce w rankingu WTA.