Bielańscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży defibrylatora wraz z dwoma kompletami elektrod dla dorosłych i dla dzieci, do której doszło w dniu 27 września tego roku. Wszystko działo się na stacji metra Słodowiec. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa. Policjanci z wydziału kryminalnego proszą o kontakt wszystkie osoby, które rozpoznają na prezentowanym zdjęciu mężczyznę lub mają jakiekolwiek informacje na jego temat.
Na wszelkie informacje od funkcjonariusze czekają przez całą dobę przy ul. Żeromskiego 7. Można także zgłosić się do najbliższej jednostki Policji lub przekazać informacje na nr tel. 22 603 10 11, 22 603 71 55, 22 603 71 56. 114 lub na numer alarmowy 112. Sprawę prowadzi sierż. szt. Małgorzata Łukasiuk.
Informacje można także przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: [email protected]
Czytaj też:
Gdańsk. 19-latek ukradł żelki warte 1000 złotych i 50 kg krówek
