Wyniki wyszukiwania: Znaleziono 145 tekstów

• NA ŻYWO: Bayern Monachium - AS Roma 5 lis 2014, 22:41 Bayern Monachium pokonał AS Romę 2:0 w czwartym meczu fazy grupowej Ligi Mistrzów. Bramki dla Bawarczyków zdobyli Franck Ribery i Mario Goetze. Przy drugim golu asystę zaliczył Robert Lewandowski.
  • LM: Bayern rozjechał Romę! Gol i asysta Lewandowskiego 21 paź 2014, 23:12 Bayern Monachium zdeklasował Romę na jej boisku w trzecim meczu fazy grupowej Ligi Mistrzów. Bawarczycy wygrali aż 7:1, a gola i asystę zdobył w pierwszej części gry Robert Lewandowski.
  • AS Roma wiedziała przed losowaniem z kim zagra w Lidze Mistrzów? Wpadka pogromców Barcelony 13 kwi 2018, 12:38 Jeszcze przed losowaniem par półfinałowych Ligi Mistrzów, to klub AS Roma uruchomił internetową sprzedaż biletów. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że włoski klub sprzedaje bilety na mecz z FC Liverpoolem.
  • NA ŻYWO: Roma - Bayern Monachium 21 paź 2014, 22:46 Bayern Monachium zdeklasował Romę na jej boisku w trzecim meczu fazy grupowej Ligi Mistrzów. Bawarczycy wygrali aż 7:1, a gola i asystę zdobył Robert Lewandowski.
  • LM: Roma nie zatrzymała Bayernu. Lewandowski asystował 5 lis 2014, 23:00 Bayern Monachium pokonał AS Romę 2:0 w czwartym meczu fazy grupowej Ligi Mistrzów i zapewnił sobie awans do kolejnej rundy rozgrywek. Bramki dla Bawarczyków zdobyli Frank Ribery i Mario Goetze. Przy drugim golu asystę zaliczył Robert Lewandowski.
  • NA ŻYWO: Manchester City - Bayern Monachium 25 lis 2014, 22:43 Manchester City jeszcze nie żegna się z Ligą Mistrzów - gospodarze po szalonym meczu pokonali Bayern Monachium 3:2. Bohaterem "Obywateli" został Sergio Aguero, który zanotował hat-tricka. Jednego z goli dla gości zdobył Robert Lewandowski.
  • LM: Gol Lewandowskiego nie pomógł. Manchester City pokonał Bayern Monachium po hat-tricku Aguero 25 lis 2014, 23:09 Manchester City jeszcze nie żegna się z Ligą Mistrzów - gospodarze po szalonym meczu pokonali Bayern Monachium 3:2. Bohaterem "Obywateli" został Sergio Aguero, który zanotował hat-tricka. Jednego z goli dla gości zdobył Robert Lewandowski.
  • NA ŻYWO: Bayern Monachium - Chelsea Londyn 30 sie 2013, 23:36 Bayern Monachium w niesamowitych okolicznościach pokonał po rzutach karnych Chelsea Londyn i zdobył Superpuchar Europy. Wydawało się, że trofeum powędruje do Londynu, ale szesnaście sekund przed zakończeniem dogrywki do serii rzutów karnych doprowadził Javi Martinez.
  • NA ŻYWO: Arsenal Londyn - Bayern Monachium 18 lut 2014, 22:45 W meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów Bayern Monachium pokonał na wyjeździe Arsenal Londyn 0:1. W pierwszej połowie oglądaliśmy dwa niewykorzystane rzuty karne. Od 37. minuty gospodarze grali w osłabieniu po tym, jak czerwona kartką został ukarany Wojciech Szczęsny. W drugiej...
  • LM: Milik znowu błyszczy, City wyrzuca Romę 10 gru 2014, 23:21 Zakończyła się faza grupowa Ligi Mistrzów. W ostatnim meczu grupy E Manchester City rzutem na taśmę wyeliminował z rozgrywek AS Romę. Z kolei w spotkaniu grupy F Ajax rozbił 4:0 APOEL, a asystę i gola zanotował Arkadiusz Milik.
  • LM: Lewandowski z bramką, Barcelona rozgromiła Romę 24 lis 2015, 23:26 Wtorkowa odsłona Ligi Mistrzów nie obyła się bez polskich akcentów. Broniąca tytułu FC Barcelona pokonała AS Romę z Wojciechem Szczęsnym w bramce 6:1, a w spotkaniu Bayernu Monachium z Olympiakosem Pireus bramkę zdobył Robert Lewandowski.
  • LM: Bayern przegrał w Londynie, grad goli w Leverkusen 20 paź 2015, 23:17 Bayern Monachium doznał pierwszej porażki w fazie grupowej Ligi Mistrzów. "Bawarczycy" przegrali z Arsenalem na Emirates Stadium 0:2. Najwięcej emocji było w Leverkusen, gdzie Bayer zremisował z AS Roma 4:4.
  • Lewandowski: Bayern nie zlekceważy CSKA Moskwa 29 wrz 2014, 14:11 W drugim spotkaniu fazy grupowej Ligi Mistrzów Bayern Monachium zagra na wyjeździe z CSKA Moskwa. Na przedmeczowej konferencji prasowej Robert Lewandowski zapewnił, że mistrzowie Niemiec nie zlekceważą gospodarzy wtorkowego meczu.
  • Kolejny problem Guardioli. Lista kontuzjowanych w Bayernie wydłuża się 6 lis 2014, 16:01 We wczorajszym meczu Ligi Mistrzów pomiędzy Bayernem Monachium a AS Romą obrońca gospodarzy David Alaba doznał groźnej kontuzji kolana, która może wyeliminować go z gry nawet na kilka miesięcy.
  • LM: Bayern pokonał Manchester City. Lewandowski bez gola 17 wrz 2014, 23:33 Bayern Monachium w pierwszym meczu fazy grupowej Ligi Mistrzów pokonał Manchester City 1:0. Jedynego gola pod koniec spotkania strzelił Jerome Boateng. Całe spotkanie w barwach mistrzów Niemiec rozegrał Robert Lewandowski.
  • Bayern kontra Real w I fazie grupowej LM? Nowe przepisy 19 maj 2015, 13:37 Zapowiedziane na 28 sierpnia losowanie fazy grupowej Ligi Mistrzów 2015/2016 będzie pierwszym, podczas którego będą obowiązywać nowe przepisy UEFA dot. rozstawienia zespołów. Co za tym idzie, już na samym początku rozgrywek Real Madryt może trafić do jednej grupy z Bayernem...
  • Kontrowersje wokół Bayernu. Klub zbada swoją rolę w czasach nazistowskich 29 paź 2016, 15:23 Magazyn „Der Spiegel” ujawnił kontrowersyjną rolę Bayernu Monachium za czasów Trzeciej Rzeszy. Teraz klub chce ponownie zbadać swoją przeszłość - informuje „Deutsche Welle”.
  • Robben daje awans Bayernowi, Borussia nie obroni Pucharu Niemiec 27 lut 2013, 23:10 Bayern Monachium pokonał Borussię Dortmund 1:0 i awansował do półfinału Pucharu Niemiec. Jedynego gola w 43. minucie strzelił Arjen Robben.
  • Borussia zremisowała z Bayernem. Lewandowski zmarnował rzut karny 4 maj 2013, 21:01 Borussia Dortmund zremisowała 1:1 z Bayernem Monachium w meczu 32. kolejki Bundesligi. Wynik spotkania w 11. minucie otworzył Kevin Grosskreutz. W 23. minucie gola wyrównującego strzelił Mario Gomez. W 60. minucie rzut karny zmarnował Robert Lewandowski.
  • Guardiola już w Bayernie. Z dziennikarzami rozmawia po niemiecku 24 cze 2013, 16:38 Bayern Monachium został zaprezentowany w południe oficjalnie jako trener Bayernu Monachium. Kataloński szkoleniowiec odpowiadał na pytania dziennikarzy po niemiecku - podaje Eurosport.Onet.pl.
  • Bayern pokonał Borussię i wygrał Ligę Mistrzów! 25 maj 2013, 23:26 Bayern Monachium pokonał Borussię Dortmund 2:1 (0:0) w finale Ligi Mistrzów. Wynik meczu otworzył w 60. minucie Mario Mandżukić. Z rzutu karnego osiem minut później wyrównał Ilkay Gundogan. Bramkę na wagę zdobycia Pucharu Europy zdobył w 89. minucie Arjen Robben.