Wyniki wyszukiwania: Znaleziono 180 tekstów

• Ribery i Benzema mogli uprawiać seks z nieletnią 20 lip 2010, 21:12 Francuscy piłkarze Franck Ribery i Karim Benzema składali we wtorek zeznania przed paryską policją jako podejrzani o uprawienie seksu z nieletnią i świadkowie w śledztwie o stręczycielstwo. Wieczorem po przesłuchaniu przez sędziego śledczego odzyskali wolność.
  • MŚ 2014: Zwycięstwo Francji. Honduras rozbity i bez szans 15 cze 2014, 23:18 Francja wygrała z Hondurasem 3:0 w meczu grupy E na Mistrzostwach Świata w Brazylii. Wynik spotkania otworzył w końcówce pierwszej połowy Karim Benzema, który wykorzystał rzut karny. Po zmianie stron w 48. minucie samobójcze trafienie zaliczył bramkarz Hondurasu. W 73. minucie...
  • Seksafera wśród francuskich piłkarzy. Valbuena ujawnia kulisy 27 lis 2015, 16:16 Pomocnik Olympique Lyon Mathieu Valbuena przedstawił swoją wersję wydarzeń związanych z seksaferą w środowisku piłkarskim, w których uczestniczyć miał także Karim Benzema - podaje Sport.pl
  • Ronaldo lepszy od Ibrahimovicia - Real wygrywa z PSG 28 lip 2013, 5:55 Real Madryt pokonał PSG 1:0 w meczu sparingowym rozgrywanym w Szwecji. Zwycięstwo drużynie "Królewskich" zapewnił Karim Benzema.
  • Najlepszy piłkarz Francji? Benzema 13 gru 2011, 6:48 Napastnik Realu Madryt Karim Benzema został wybrany najlepszym piłkarzem Francji w 2011 roku w plebiscycie magazynu "France Football". Wśród trenerów nagroda przypadła Rudiemu Garcii, który doprowadził OSC Lille do mistrzostwa kraju.
  • Seksafera. Piłkarz Realu Madryt aresztowany 4 lis 2015, 16:06 Napastnik Realu Madryt Karim Benzema został zatrzymany w sprawie szantażu sekstaśmami. Piłkarz został przesłuchany - podaje marca.com.
  • Liga hiszpańska: Ronaldo, Benzema - i Real jest o krok od mistrzostwa 29 kwi 2012, 14:16 Piłkarze Realu Madryt pokonali na własnym stadionie Sevillę 3:0 w meczu 36 kolejki hiszpańskiej ekstraklasy i są o krok od wywalczenia mistrzostwa kraju. Świętować będą mogli już 29 kwietnia, jeśli FC Barcelona przegra na wyjeździe z Rayo Vallecano.
  • Lewandowski jak Benzema i Torres. W kadrze nie strzela 8 lut 2013, 10:32 W klubach strzelają, w kadrze - od Euro - nie trafiają. W tym gronie na pierwszy plan wysuwa się Robert Lewandowski - pisze "Przegląd Sportowy".
  • Real zdeklasował Galatasaray. Awans formalnością 3 kwi 2013, 23:18 Real Madryt zgodnie z przewidywaniami rozbił 3:0 Galatasaray. Bramki dla "Królewskich" zdobyli Cristiano Ronaldo w 9. minucie, Karim Benzema w 29. oraz Gonzalo Higuain w 73. Mistrzowie Hiszpanii mogą być już niemal pewni awansu do półfinałów Ligi Mistrzów.
  • Wypłynęły zeznania Benzemy w sprawie seksafery. „To wszystko wielkie nieporozumienie” 2 gru 2015, 15:23 Francuski dziennik „Le Monde” opublikował fragmenty zeznań grającego w Realu Madryt Karima Benzemy z 5 listopada w sprawie tzw. seksafery. Piłkarz tłumaczył, że nie chciał zgłaszać sprawy na policję, by jego nazwisko „się nie wydostało.”
  • Lewandowski gorszy od Benzemy? Ranking napastników surowy dla Polaka 2 cze 2018, 9:14 Według niemieckiego dziennika „Bild” Robert Lewandowski jest dopiero dziewiątym najlepszym napastnikiem świata. Kapitana reprezentacji Polski oceniono gorzej nawet od krytykowanego przez cały sezon Karima Benzemy z Realu Madryt.
  • Rusza proces Ribery'ego i Benzemy. Grożą im trzy lata za seks z nieletnią 18 cze 2013, 13:53 We wtorek rusza proces Francka Ribery'ego i Karima Benzemy. Obaj reprezentanci Francji uprawiali seks z nieletnią dziewczyną marokańskiego pochodzenia, Zahią Dehar. Piłkarze za stosunek zapłacili, co w przypadku niepełnoletnich osób jest we Francji zabronione - podaje "Daily...
  • Real bliski pokonania "klątwy" 23 lut 2011, 7:28 Piłkarze Realu Madryt, którzy odpadali w sześciu ostatnich edycjach Ligi Mistrzów już w 1/8 finału, tym razem w pierwszym meczu tej fazy zremisowali na wyjeździe z Olympique Lyon 1:1. Ważną bramkę zdobył dla nich... były gracz klubu z Lyonu Karim Benzema.
  • Gran Derbi: rekord padł po latach 11 gru 2011, 9:56 Francuski piłkarz Karim Benzema z Realu Madryt zdobył najszybszą bramkę w historii "Gran Derbi". W meczu z Barceloną (1:3) wpisał się na listę strzelców w 22. sekundzie. Poprawił rekord Giovanniego, Francisco Jose Carrasco, Enrique Mateosa i Alonso.
  • Puchar Króla: od 0:2 do 3:2. Rezerwowi uratowali Real Madryt 4 sty 2012, 6:19 Piłkarze Realu pokonali w Madrycie w pierwszym meczu 1/8 finału Pucharu Króla Malagę 3:2, choć do przerwy przegrywali 0:2. Dwa gole dla broniących trofeum "Królewskich" zdobyli rezerwowi Sami Khedira i Karim Benzema. Trzecią bramkę zdobył Gonzalo Higuain.
  • LM: Real nie zawodzi. Liverpool rozbity na Anfield 22 paź 2014, 22:58 W trzeciej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów Real Madryt pokonał Liverpool 3:0. Dwa gole dla „Królewskich” zdobył Karim Benzema, a jedno trafienie na swoje konto zapisał Cristiano Ronaldo.
  • NA ŻYWO: Real Madryt - Liverpool 4 lis 2014, 22:37 W jednym z najciekawszych wtorkowych spotkań Ligi Mistrzów Real Madryt pokonał 1:0 Liverpool. Jedynego gola dla gospodarzy zdobył w pierwszej połowie Karim Benzema.
  • LM: Real skromnie pokonał Liverpool. Rekord Raula niepobity 4 lis 2014, 23:04 Real Madryt pokonał 1:0 Liverpool w czwartym meczu fazy grupowej Ligi Mistrzów. Jedynego gola dla gospodarzy zdobył w pierwszej połowie Karim Benzema. Dzięki zwycięstwu obrońcy tytułu zapewnili sobie awans do fazy pucharowej turnieju.
  • Ribery odpowie przed sądem za seks z nastolatką 14 sie 2012, 20:11 Gwiazdy francuskiej piłki nożnej Franck Ribery i Karim Benzema staną przed sądem, oskarżeni są o uprawianie seksu z nieletnią prostytutką - zdecydował sędzia śledczy Andre Dando.
  • Real Madryt - Ajax Amsterdam 3 paź 2012, 23:16 Ajax Amsterdam przegrał na własnym stadionie 1:4 z Realem Madryt w spotkaniu Ligi Mistrzów. Wynik spotkania otworzył Karim Benzema, a później hat-tricka skompletował Cristiano Ronaldo. Honorowego gola dla Ajaksu zdobył Moisander.
  • Borussia Dortmund zagra w finale LM! Real nie dał rady 30 kwi 2013, 23:11 Real Madryt pokonał Borussię Dortmund 2:0 (0:0) w rewanżowym spotkaniu półfinału Ligi Mistrzów. Bramki dla "Królewskich" strzelali Karim Benzema w 83. minucie oraz Sergio Ramos w 88. Do finału awansowała jednak Borussia Dortmund dzięki wygranej 4:1 w pierwszym spotkaniu.