Wyniki wyszukiwania: Znaleziono 384 tekstów

• Chodź, pomaluj mój świat 8 paź 2017, 20:00 Polska animacja swoje 70. urodziny obchodzi bez szampana. Ale wiele wskazuje na to, że już niedługo wystrzelą korki.
  • Ruch lotniczy w Europie sparaliżowany z powodu strajku. Najbardziej ucierpieli pasażerowie Ryanaira 12 wrz 2017, 8:11 Ponad 20 tysięcy pasażerów Ryanaira nie mogło skorzystać z wykupionych wcześniej biletów na loty samolotami Ryanaira. Powód? Trwa strajk francuskich kontrolerów ruchu powietrznego.
  • Szef MSZ wręczył nominacje nowym ambasadorom 23 cze 2017, 8:28 Minister spraw zagranicznych Witold Waszczykowski wręczył dzisiaj w siedzibie MSZ w imieniu Prezydenta RP nominacje czterem nowym ambasadorom – poinformowało w czwartek Biuro Rzecznika Prasowego resortu.
  • Superpuchar Francji dla PSG. Bordeaux przegrało w ostatniej minucie 5 sie 2013, 7:26 Alex strzałem w piątej minucie doliczonego czasu gry zapewnił PSG Superpuchar Francji - mistrz Francji pokonał Bordeaux (zdobywca Pucharu Francji) 2:1.
  • Bordeaux 2008 21 kwi 2009 Pod koniec października zeszłego roku degustowałem pierwsze, świeżo przefermentowane próbki win, które miały w niedalekiej przyszłości złożyć się na grand vin Château Kirwan 2008. Wcześniej urządziłem sobie kilkukilometrowy spacer o poranku ze stacji kolejowej w Margaux, do...
  • Powódź w zachodniej Francji. Garonna wystąpiła z brzegów i podtopiła Bordeaux 14 lut 2016, 14:51 Zachodnia Francja znalazła się pod wodą. Powódź pojawiła się m.in. w miejscowości Bordeaux. Przez żywioł zamknięto szkoły i ewakuowano mieszkańców.
  • Puchar Francji dla Bordeaux! 31 maj 2013, 22:58 Bordeaux z Ludoviciem Obraniakiem w składzie po dramatycznym meczu pokonało Evian 3:2 w finale Pucharu Francji i sięgnęło po to trofeum gwarantujące francuskiej drużynie start w rozgrywkach Ligi Europejskiej.
  • Bedouet zastąpił Tiganę w Bordeaux 8 maj 2011, 13:34 Eric Bedouet poprowadzi piłkarzy Guirondins Bordeaux w czterech ostatnich meczach sezonu francuskiej ekstraklasy Zastąpi słynnego Jeana Tiganę, który zrezygnował z funkcji w sobotę wieczorem, po porażce u siebie z Sochaux aż 0:4.
  • Obraniak przesądził o zwycięstwie Bordeaux 12 lut 2012, 17:41 Ludovic Obraniak zdobył dwa gole w wygranym przez Girondins Bordeaux wyjazdowym spotkaniu ze swoim byłym klubem OSC Lille 5:4 (2:1) w meczu 23. kolejki ligi francuskiej. Reprezentant Polski na murawie spędził 90 minut i asystował też przy pierwszej bramce.