Wyniki wyszukiwania: Znaleziono 1089 tekstów

• Diego Costa zmarnował rzut karny, bo zobaczył... pośladki? 15 kwi 2014, 10:26 Pomysłowość kibiców nie zna granic. Ostatnio przekonał się o tym Diego Costa. Napastnik Atletico Madryt podczas meczu z Getafe wykonywał rzut karny, gdy nagle na trybunach zobaczył gołe... pośladki. Jedenastki nie wykorzystał i... chyba trudno mu się dziwić.
  • NA ŻYWO: FC Barcelona - Real Madryt 16 kwi 2014, 15:07 Real Madryt pokonał FC Barcelonę 1:2 w finale Pucharu Króla. Wynik spotkania otworzył w 11. minucie Di Maria. Barcelona wyrównała w 69. minucie, ale w końcówce spotkania po fantastycznej akcji Bale pokonał bramkarza i ustalił wynik spotkania.
  • Lewandowski w dziesiątce najdroższych piłkarzy świata! 24 kwi 2014, 12:32 Znany niemiecki portal Transfermarkt.de zaktualizował swoje dane dotyczące Roberta Lewandowskiego. Według serwisu polski napastnik jest warty 50 mln euro. To oznacza, że Polak jest w dziesiątce najdroższych piłkarzy świata.
  • Messi dalej negocjuje. Chce 20 mln euro... rocznie 27 kwi 2014, 20:08 W ostatnich tygodniach o Lionelu Messim mówiło się głównie w kontekście jego kłopotów zdrowotnych, słabej dyspozycji, a co za tym idzie - kiepskich wyników Barcelony. Gwiazdorowi "Dumy Katalonii" nie przeszkadza to jednak w negocjowaniu nowego, lukratywnego kontraktu.
  • Suarez rządzi w Anglii. Tak wybrali piłkarze 28 kwi 2014, 14:01 Luis Suarez został wybrany w głosowaniu Stowarzyszenia Zawodowych Piłkarzy najlepszym zawodnikiem kończącego się sezonu Premier League. Najlepszym młodym piłkarzem wybrano z kolei Edena Hazarda.
  • Fundacja Realu Madryt trenuje polskie dzieci podczas letnich obozów piłkarskich 13 maj 2014, 13:38 Już po raz czwarty odbędą się w Polsce campy Fundacji Realu Madryt - obozy sportowe dla dzieci i młodzieży realizowane według programu szkoleniowego tegorocznego finalisty piłkarskiej Ligi Mistrzów, Realu Madryt. Otwarcie campów nastąpi...
  • Ramos: Chcę zakończyć karierę w Realu 26 maj 2014, 14:15 Real Madryt w finale Ligi Mistrzów pokonał Atletico Madryt 4:1. Nie byłoby jednak końcowego triumfu "Królewskich" gdyby nie Sergio Ramos. Hiszpan w doliczonym czasie gry strzelił wyrównującą bramkę, dzięki której sędzia musiał zarządzić dogrywkę. Ramos już po meczu na chłodno...
  • "Królewscy" wygrali Ligę Mistrzów. Teraz zmieniają fryzury 26 maj 2014, 14:22 Bohaterowie Realu Madryt, którzy zdobyli dziesiąty w historii klubu Puchar Europy, udowadniają, że nie rzucają słów na wiatr i właśnie zaczęli spełniać przedmeczowe obietnice.
  • Lewandowski: nie boję się Realu 22 paź 2012, 22:29 Napastnik reprezentacji Polski i Borussii Dortmund deklaruje, że choć Real Madryt jest - w jego ocenie - najlepszą drużyną na świecie, to on sam nie czuje obaw przed meczem Ligi Mistrzów między Borussią a Realem.