Wyniki wyszukiwania: Znaleziono 116 tekstów

• Podbeskidzie wygrywa w Łęcznej. Dwa karne i dwie czerwone kartki 26 wrz 2015, 19:40 W meczu 10. kolejki Ekstraklasy Podbeskidzie Bielsko-Biała wygrało na wyjeździe z Górnikiem Łęczna 2:1. W pierwszej połowie oglądaliśmy dwie bramki po rzutach karnych. Gospodarze kończyli mecz w dziewiątkę.
  • Lech wygrał w Łęcznej. Kontrowersje na koniec rundy zasadniczej 9 kwi 2016, 21:39 W meczu 30. kolejki Ekstraklasy Lech Poznań wygrał na wyjeździe z Górnikiem Łęczna 1:0. Gola na wagę trzech punktów dla „Kolejorza” zdobył w 41. minucie Nicki Bille Nielsen. Za nami runda zasadnicza, ale nadal nie wiemy, jak ostatecznie będzie wyglądać grupa...
  • T-ME: Sześć bramek w Łęcznej 30 sie 2014, 17:20 W meczu 7. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Górnik Łęczna pokonał na własnym stadionie Pogoń Szczecin 4:2. Gospodarze przegrywali od 42. minuty, ale w drugiej połowie wyszli na prowadzenie i zgarnęli trzy punkty.
  • Wisła zatrzymana w Łęcznej. Pierwsza porażka "Białej Gwiazdy" 14 wrz 2015, 21:32 Wisła Kraków doznała pierwszej porażki w Ekstraklasie w tym sezonie. „Biała Gwiazda" przegrała na wyjeździe z Górnikiem Łęczna 0:1. Bramkę na wagę trzech punktów dla gospodarzy zdobył Grzegorz Bonin.
  • T-ME: Górnik Zabrze wygrywa w Łęcznej. Koniec serii beniaminka 21 lut 2015, 17:26 W meczu 21. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Górnik Zabrze wygrał na wyjeździe z Górnikiem Łęczna 1:0. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył w 77. minucie Rafał Kosznik.
  • T-ME: Cracovia przegrywa w Łęcznej 9 mar 2015, 19:56 W meczu 23. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Górnik Łęczna pokonał Cracovię 2:1. Bramkę dla gości zdobył Miroslav Covilo. W ekipie beniaminka na listę strzelców wpisali się Patrik Mraz i Miroslav Bożok.
  • T-ME: Beniaminek z Łęcznej będzie grał w Lublinie 27 maj 2014, 12:13 Górnik Łęczna w przyszłym sezonie będzie występował w T-Mobile Ekstraklasie. Najciekawsze spotkania klub ma rozgrywać na nowym stadionie w Lublinie - podaje Sport.pl.
  • T-ME: Siedem bramek w Łęcznej 16 sie 2014, 18:47 Górnik Łęczna pokonał Zawiszę Bydgoszcz 5:2 w meczu 5. kolejki T-Mobile Ekstraklasy.
  • T-ME: Remis w Łęcznej na koniec kolejki 13 kwi 2015, 19:51 W ostatnim meczu 27. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Górnik Łęczna bezbramkowo zremisował z Podbeskidziem Bielsko-Biała.
  • T-ME: Legia rozbiła beniaminka z Łęcznej 10 sie 2014, 12:51 W meczu 4. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Legia Warszawa wygrała na Łazienkowskiej z Górnikiem Łęczna 5:0. Wszystkie bramki w tym spotkaniu padły w drugiej połowie, a goście od 64. minuty grali w osłabieniu po tym, jak czerwoną kartkę obejrzał Tomislav Bożić.
  • T-ME: Śląsk stracił punkty w Łęcznej 20 mar 2015, 22:31 Górnik Łęczna zremisował ze Śląskiem Wrocław 1:1. Bramkę dla gości zdobył Flavio Paixao. Gola na wagę remisu dla gospodarzy zdobył Tomasz Nowak po fatalnym błędzie bramkarza.
  • I liga: Koniec passy Górnika, Bełchatów nowym liderem 19 kwi 2014, 17:07 GKS Bełchatów pokonał Górnik Łęczna 0:2 w meczu 25. kolejki I ligi. Wynik spotkania otworzył w końcówce pierwszej połowy Daniils Turkovs. Drugą bramkę dla „Brunatnych” zdobył w 50. minucie Michał Mak. Dzięki wygranej zespół z Bełchatowa został nowym liderem...
  • I liga: Górnik wygrywa i zmierza do ekstraklasy 22 maj 2014, 8:34 Górnik Łęczna pokonał na własnym stadionie Chojniczankę Chojnice 2:0 w meczu 31. kolejki I ligi. Bramki dla gospodarzy zdobyli Arkadiusz Woźniak i Grzegorz Bonin. Drużyna z Łęcznej potrzebuje jeszcze trzech punktów, aby zapewnić sobie awans do T-Mobile Ekstraklasy.
  • T-ME: Górnik nadal niepokonany w Łęcznej 31 paź 2014, 19:55 W meczu 14. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Górnik Łęczna zremisował z Lechią Gdańsk 1:1. Bramkę dla zielono-czarnych zdobył Patrik Mraz. Remis ekipie z Gdańska uratował Antonio Colak.
  • W Zabrzu mają lidera, przynajmniej do jutra. Górnik Z. - Górnik Ł. 2:0 24 sie 2014, 8:36 Górnik Zabrze wygrał na własnym boisku z Górnikiem Łęczna 2:0 w meczu 6. kolejki T-Mobile Ekstraklasy.
  • Męczarnie Lechii w Lublinie. Górnik w osłabieniu walczył do końca 25 lip 2016, 21:33 Za nami 2. kolejka zmagań w Lotto Ekstraklasie. Zagłębie Lubin i Termalica Bruk-Bet Nieciecza to dwie drużyny, które zanotowały do tej pory dwa zwycięstwa i prowadzą w tabeli.
  • Górnik Łęczna zawieszony 29 mar 2007, 17:54 Wydział Dyscypliny PZPN podjął decyzję o zawieszeniu klubu Górnik Łęczna w rozgrywkach organizowanych przez Polski Związek Piłki Nożnej na jeden miesiąc.
  • Łęczna w euforii po awansie do ekstraklasy. "Drużyna sklecona w dwa tygodnie" 27 maj 2014, 9:31 Górnik Łęczna na dwie kolejki przed końcem sezonu I Ligi zapewnił sobie awans do T-Mobile Ekstraklasy. Pierwsze miejsce w lidze stało się faktem po tym, jak Dolcan Ząbki przegrał z Kolejarzem Stróże, więc na radość przyszedł czas dopiero podczas poniedziałkowego treningu.
  • I liga: Podsumowanie 33. kolejki. Bełchatów wraca do ekstraklasy 1 cze 2014, 19:21 GKS Bełchatów pokonał na wyjeździe Kolejarza Stróże 0:1 i wywalczył awans do T-Mobile Ekstraklasy. W poprzedniej kolejce promocję do najwyższej klasy rozgrywkowej zapewnił sobie Górnik Łęczna.
  • T-ME: Korona w dziesiątkę przegrała w Łęcznej 4 paź 2014, 17:23 W meczu 11. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Górnik Łęczna pokonał Koronę Kielce 1:0. Bramkę na wagę trzech punktów dla gospodarzy zdobył Fedor Cernych. Korona od 29. minuty grała w osłabieniu.
  • Nerwowy koniec sezonu w grupie spadkowej. W Chorzowie sędzia doliczył… 23 minuty 2 cze 2017, 23:06 Górnik Łęczna zremisował z Zagłębiem Lubin 2:2, ale w przyszłym sezonie nie zagra w Ekstraklasie. Decydujący był mecz w Lubinie, gdzie Arka wygrała z Zagłębiem 3:1. Dzięki kompletowi punktów w tym spotkaniu podopieczni Leszka Ojrzyńskiego zapewnili sobie utrzymanie.