Wyniki wyszukiwania: Znaleziono 352 tekstów

• Polonia zagra z Bełchatowem. Król zapłacił ochronie 26 kwi 2013, 12:48 Właściciel Polonii Warszawa, Ireneusz Król, w celu uniknięcia walkoweru i kary zdecydował się zapłacić za ochronę meczu Polonii Warszawa z GKS-em Bełchatów - podaje "Przegląd Sportowy".
  • Pseudokibice odpowiedzą za bójkę w centrum Bełchatowa 11 wrz 2014, 20:00 Policjanci z Komendy Wojewódzkiej w Łodzi zatrzymali 8 pseudokibiców związanych z bełchatowską bojówką Widzewa Łódź. Wszyscy podejrzani są o pobicie, do którego doszło w centrum miasta w kwietniu 2014 roku. Śledztwo prowadzone jest przez Prokuraturę Okręgową w Piotrkowie...
  • Świetna seria bramkarza GKS-u Bełchatów. Zubas niepokonany od 559 minut 18 mar 2013, 13:21 Emilijus Zubas rozegrał do tej pory w polskiej lidze cztery spotkania i nie stracił ani jednej bramki. Litewski bramkarz przyszedł do Polski ze 199 minutami bez straty gola. Łącznie nikt nie pokonał go już od 559 minut.
  • PGE GKS Bełchatów liczy, że sędziowie przestaną się mylić 28 paź 2011, 11:16 Piłkarze, trenerzy i działacze PGE GKS Bełchatów mają nadzieję, że Paweł Gil w bezbłędny sposób poprowadzi sobotni mecz z KGHM Zagłębie Lubin. W Bełchatowie mają już bowiem dość sędziowskich pomyłek, które odbierały punkty ich drużynie.
  • GKS Bełchatów szuka młodych talentów 22 maj 2012, 12:50 W rundzie rewanżowej ekstraklasy zadebiutowało m.in. pięciu piłkarzy sprowadzonych zimą do PGE GKS Bełchatów. Klub z ul. Sportowej nadal zamierza dawać szansę debiutu i gry mniej znanym zawodnikom.
  • Gdyby nie 91 minuta, GKS Bełchatów świętowałby utrzymanie 22 kwi 2012, 17:48 Gol w ostatniej minucie meczu sprawił, że GKS Bełchatów tylko zremisował na wyjeździe z Zagłębiem Lubin. Goście są blisko utrzymania w Ekstraklasie, ale nie mogą być jeszcze tego pewni.
  • Koniec urlopów w PGE GKS Bełchatów 20 cze 2011, 17:01 Piłkarze PGE GKS Bełchatów w poniedziałek spotkali się na pierwszym treningu po urlopowej przerwie. Na zajęcia wyszli pod wodzą Pawła Janasa, który na stanowisku trenera zastąpił Macieja Bartoszka.
  • GKS Bełchatów jeszcze z ligi nie spadł 4 maj 2013, 19:29 Ostatni w tabeli T-Mobile Ekstraklasy GKS Bełchatów pokonał walczący o europejskie puchary zespół Górnika Zabrze 2:0 i przedłużył swe nadzieje na pozostanie w lidze.
  • Wojewoda ma na oku GKS Bełchatów i Widzew 12 maj 2011, 12:53 Wojewoda łódzki Jolanta Chełmińska oceni stan bezpieczeństwa i porządku publicznego na meczach piłkarskich organizowanych na stadionach GKS Bełchatów i Widzewa. To efekt opinii policji, która negatywnie oceniła zachowanie kibiców tych klubów.
  • CBA ustali skład PGE GKS Bełchatów? 15 maj 2012, 18:31 Centralne Biuro Antykorupcyjne i prokuratura Apelacyjna we Wrocławiu mogą mieć duży wpływ na skład piłkarskiej drużyny PGE GKS Bełchatów. Klub zapowiedział wyciągnięcie daleko idących konsekwencji wobec zawodników uczestniczących w procederze korupcyjnym.
  • Janas nie jest już trenerem PGE GKS Bełchatów 5 sty 2009, 13:36 Zarząd PGE GKS Bełchatów przyjął dymisję złożoną 30 grudnia 2008 roku przez trenera zespołu Pawła Janasa.
  • GKS Bełchatów nie ma trenera. "Kiereś zachował się jak mężczyzna" 25 wrz 2012, 16:28 Nie wiadomo, kto w kolejnych spotkaniach będzie prowadził piłkarski zespół PGE GKS Bełchatów. Po pięciu ligowych porażkach z rzędu władze klubu ustaliły z dotychczasowym trenerem Kamilem Kieresiem, że powinno dojść do zmiany na tym stanowisku.
  • PGE GKS Bełchatów ma nowego trenera 1 wrz 2011, 13:26 Kamil Kiereś został oficjalnie trenerem piłkarzy PGE GKS Bełchatów. Klub złożył już wniosek o warunkową licencję dla nowego szkoleniowca. Kiereś do tej pory był asystentem Pawła Janasa, z którym w środę rozwiązano umowę.
  • GKS Bełchatów zwalnia piłkarzy. Zdaniem CBA ustawiali mecze 4 cze 2012, 18:01 PGE GKS Bełchatów rozwiązał umowy z bramkarzem Łukaszem Sapelą oraz obrońcami Grzegorzem Fonfarą i Jackiem Popkiem. Z Bełchatowem pożegna się również obrońca Filip Modelski, który ma grać w Jagiellonii Białystok.
  • Chude lata dla GKS Bełchatów? PGE już nie będzie płacić 23 lip 2012, 16:49 Polska Grupa Energetyczna nie będzie już wspierała finansowo piłkarskiej drużyny GKS Bełchatów. Zarząd PGE wypowiedział warunkową umowę sponsorską, która miała obowiązywać do końca sezonu 2012/2013.
  • Wisła Kraków lepsza niż GKS Bełchatów. Wygrała 2-1 19 sie 2012, 16:39 Wisła Kraków pokonała w swoim pierwszym meczu nowego sezonu T-Mobile Ekstraklasy drużynę GKS-u Bełchatów 2-1.
  • Janas poprowadzi GKS Bełchatów 17 cze 2011, 21:50 Paweł Janas został trenerem piłkarzy PGE GKS Bełchatów. Były selekcjoner reprezentacji Polski podpisał z klubem roczną umowę. Zastąpił Macieja Bartoszka, z którym po zakończeniu sezonu nie przedłużono kontraktu.
  • PGE GKS Bełchatów - Korona Kielce 1:1 29 wrz 2012, 16:35 PGE GKS Bełchatów zremisował z Koroną Kielce 1:1 (1:0). Bramkę na 1:0 dla GKS-u zdobył głową w 33. minucie Tomasz Wróbel. Wyrównał z karnego Paweł Sobolewski w 78. minucie spotkania.
  • Smolarek zatopił GKS Bełchatów? 30 maj 2013, 21:00 GKS Bełchatów zremisował na własnym stadionie z Jagiellonią Białystok 1:1 w meczu 29. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Tym samym zespół z Bełchatowa spadł na ostatnie miejsce w tabeli i aby się utrzymać musi w ostatnim spotkaniu sezonu wygrać z Piastem Gliwice i liczyć na...
  • GKS Bełchatów spadnie z ekstraklasy? 12 lis 2012, 22:14 W 11 kolejce T-Mobile Ekstraklasy GKS Bełchatów przegrał u siebie z Pogonią Szczecin 0:1.
  • PGE GKS Bełchatów pokonał pierwszoligowca 25 lip 2012, 15:17 W sparingowym meczu rozegranym w Bełchatowie piłkarze PGE GKS wygrali 3:2 (1:0) z pierwszoligową Olimpią Grudziądz.