Wyniki wyszukiwania: Znaleziono 5 tekstów

• W restauracji, na parkingu - nauczycielka ze szkoły specjalnej uprawiała seks z uczniami 4 sie 2017, 11:54 Nauczycielka z Milford w stanie Connecticut została oskarżona o utrzymywanie relacji seksualnych ze swoimi 4 uczniami. Pracowała w szkole specjalnej. Media podkreślają, że kobieta ma męża i małe dziecko.
  • Real Madryt demoluje Deportivo. Hat-trick Ronaldo 30 wrz 2012, 23:20 Real Madryt pokonał na własnym stadionie Deportivo La Coruna aż 5:1 w meczu szóstej kolejki Primera Division. Pierwszą bramkę w spotkaniu zdobył dla gości Riki, ale później do siatki trafiali już tylko "Królewscy". Real awansował na szóste miejsce w tabeli.
  • Jak redaktor Kawiński gola Realowi strzelił 17 paź 2011 Tak właśnie było. Strzeliłem gola Realowi Madryt. Jako czołowy strzelec Czerwonych Diabłów. Nie podoba się komuś? Jego problem – a ja wiem, że strzeliłem gola Ikerowi Casillasowi. Nie, nie przyśniło mi się to. Nie byłem pod wpływem substancji psychoaktywnych. Nie zająłem...
  • LM: Galaktyczny Real rozstrzelał Schalke 26 lut 2014, 23:09 Schalke 04 Gelsenkirchen przegrało z Realem Madryt 1:6 w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów. Wynik otworzył Benzema w 13. minucie, a na 0:2 podwyższył Bale w 21. minucie. Festiwal strzelecki trwał w drugiej połowie. Na listę strzelców dwukrotnie wpisał się Ronaldo,...
  • Nobel wątpliwości 3 sty 1999 Co decyduje o przyznaniu najbardziej prestiżowego wyróżnienia na świecie?