Wyniki wyszukiwania: Znaleziono 967 tekstów

• Jurkiewicz: zawaliłem pierwszą połowę 21 sty 2012, 23:17 - W pierwszej połowie nie mieliśmy pomysłu na grę - uważa Mariusz Jurkiewicz, który w meczu ze Szwedami (29:29) w mistrzostwach Europy piłkarzy ręcznych w Belgradzie zdobył dwa gole. - Szkoda, że zabrakło nam czasu, żeby wygrać - dodał.
  • Bułgaria: górnicy z zagłębia Marica-Iztok zakończyli strajk 22 sty 2012, 8:38 Strajkujący od ośmiu dni górnicy w kopalniach zagłębia Marica-Iztok w południowej Bułgarii porozumieli się z kierownictwem przedsiębiorstwa i przerwali strajk. W niedzielę rano pierwsza zmiana przystąpiła do pracy.
  • Horror z happy endem. Polska wygrała z Niemcami 25 sty 2012, 17:57 Polska wygrała w Belgradzie z Niemcami 33:32 (18:17) w ostatnim meczu drugiej fazy mistrzostw Europy piłkarzy ręcznych.
  • Serbowie ułożyli mistrzostwa pod siebie? "Mam takie wątpliwości" 26 sty 2012, 18:48 - Gospodarze mają zbyt duży wpływ na przebieg mistrzostw Europy - oświadczył prezes Związku Piłki Ręcznej w Polsce Andrzej Kraśnicki, oceniając przebieg turnieju w Serbii.
  • Tylko najwierniejsi kibice przywitali polskich szczypiornistów 27 sty 2012, 18:43 Kilka ekip telewizyjnych, nieliczni fotoreporterzy i dziennikarze oraz mała grupka najwierniejszych kibiców przywitali na lotnisku Okęcie w Warszawie piłkarzy ręcznych wracających z mistrzostw Europy w Belgradzie, gdzie zajęli 9. miejsce.
  • Bułgarski prąd znów przekracza granice 28 sty 2012, 7:31 Bułgaria wznowiła ekspert prądu - poinformowało ministerstwo gospodarki, energetyki i turystyki. Do przerwania eksportu doszło tydzień temu w wyniku strajku górników w kopalniach zagłębia Marica-Iztok na południu kraju.
  • Literacka Nagroda Europy Środkowej Angelus 2008 27 paź 2008, 10:59 Czternaście książek walczy o Literacką Nagrodę Europy Środkowej Angelus 2008, której wręczenie odbędzie się 6 grudnia we Wrocławiu.