Wyniki wyszukiwania: Znaleziono 8 tekstów

• Polonia Warszawa - Pogoń Szczecin 10 gru 2012, 20:21 Polonia Warszawa pokonała 2:0 (0:0) Pogoń Szczecin w meczu kończącym rundę jesienną T-Mobile Ekstraklasy. Gospodarze prowadzenie objęli po golu samobójczym Dąbrowskiego w 46. minucie. W 59. minucie drugiego gola zdobył po rzucie wolnym pośrednim Dwaliszwili. Dzięki wygranej...
  • Majdan i Świerczewski ponownie przesłuchiwani 11 gru 2008, 14:49 Podejrzani o napaść na policjantów piłkarze Polonii Warszawa Radosław Majdan i Piotr Świerczewski oraz były gracz Pogoni Szczecin Jarosław Chwastek są ponownie przesłuchiwani przez prokuraturę w Koszalinie (Zachodniopomorskie).
  • Republika szalików 13 kwi 2003, 1:00 Gdyby szalikowcy mieli wybór, wstąpiliby do policji albo zostaliby komandosami. Co trzyma razem polskich chuliganów?
  • Prawie 2 mln kibiców na trybunach 3 cze 2013, 16:14 Dokładnie 1 995 259 widzów uczestniczyło w meczach T-Mobile Ekstraklasy w sezonie 2012/2013 - podaje oficjalna strona polskiej ligi zawodowej piłki nożnej.
  • Ekstraklasa: rekord - osiem meczów, 100 tysięcy widzów 25 wrz 2012, 12:30 Prawie 103 tysiące kibiców oglądało mecze 5. kolejki piłkarskiej T-Mobile ekstraklasy. To rekord tego sezonu - poinformowała Ekstraklasa SA.
  • Skaner 18 wrz 2005 KOREA W POLSCE Monitory na wierzbie Rząd Marka Belki ujawnił swój największy sukces: koreański koncern LG Philips ma zainwestować aż 1,484 mld zł w fabrykę monitorów ciekłokrystalicznych w Kobierzycach pod Wrocławiem....
  • Nago i bez ostróg 27 maj 2007, 22:00 Naturyzm był w PRL po to, by Polaków odciągnąć od polityki
  • Reanimowanie "Pana Tadeusza" 24 paź 1999 Trzech tysięcy egzemplarzy "Pana Tadeusza", który ukazał się w Paryżu w 1834 r., księgarz nie mógł sprzedać przez następnych dziesięć lat