Złe miłego początki. Manchester przegrywał 0:2 ale zdobył 3 punkty

Złe miłego początki. Manchester przegrywał 0:2 ale zdobył 3 punkty

W meczu 31. kolejki Premier League Manchester United pokonał na wyjeździe West Ham United 4:2. Cały mecz w barwach gości rozegrał Tomasz Kuszczak. Polski bramkarz dwukrotnie został pokonany z rzutów karnych.
Obie "jedenastki" na gole zamienił Mark Noble. Najpierw w 11. minucie po dotknięciu piłki ręką przez Francuza Patrica Evrę i kwadrans później po faulu Serba Nemanji Vidica.

Manchester przebudził się dopiero po przerwie. Wayne Rooney potrzebował zaledwie 14 minut, by skompletować klasycznego hat-tricka. Trzecią bramkę zdobył z rzutu karnego. Tym razem piłkę ręką dotknął Matthew Upson. Kropkę nad i w 84. minucie postawił Meksykanin Javier Hernandez.

Czerwone Diabły prowadzą w tabeli. Mają osiem punktów przewagi nad Arsenalem, który rozegrał o dwa mecze mniej.