BADMINTON
13.25 mecze grupowe gry mieszanej – Nadieżda Zięba/Robert Mateusiak - Chen Xu/Jin Ma (Chiny)
22.25 mecze grupowe gry podwójnej mężczyzn – Adam Cwalina/Przemysław Wacha - Mathias Boe/Carsten Mogensen (Dania)
JUDO +100 kg, mężczyźni
15.42 eliminacje - Maciej Sarnacki - Thormodur Jonsson (Islandia) 17.38 ćwierćfinały 20.30 repasaże 20.30 półfinały 21.40 o brązowy medal 22.20 finał
KOLARSTWO TOROWE
21.14 sprint mężczyzn, eliminacje – Rafał Sarnecki, Damian Zieliński 22.30 sprint mężczyzn, 1/16 – ew. Sarnecki, Zieliński 23.08 sprint mężczyzn, repasaże – ew. Sarnecki, Zieliński
LEKKOATLETYKA
14.30 dysk mężczyzn, eliminacje – Piotr Małachowski (gr. A) - Robert Urbanek (gr. B)
15.05 kula kobiet, eliminacje – Paulina Guba
15.10 800 m mężczyzn, eliminacje – Adam Kszczot, Marcin Lewandowski
19.30 20 km chód mężczyzn – Artur Brzozowski, Jakub Jelonek, Łukasz Nowak
1.30 1500 m kobiet, eliminacje – Angelika Cichocka, Sofia Ennaoui, Danuta Urbanik
1.40 młot kobiet, eliminacje – Anita Włodarczyk, Joanna Fiodorow, Malwina Kopron
2.20 trójskok mężczyzn, eliminacje – Karol Hoffmann
3.00 kula kobiet, finał – ew. Paulina Guba
3.40 100 m kobiet, eliminacje – Ewa Swoboda, Marika Popowicz-Drapała
PŁYWANIE
18.03 50 m st. dowolnym kobiet, eliminacje – Anna Dowgiert, Aleksandra Urbańczyk-Olejarczyk
18.42 1500 m st. dowolnym mężczyzn, eliminacje – Mateusz Sawrymowicz, Wojciech Wojdak
20.16 4x100 m st. zmiennym mężczyzn, eliminacje – Radosław Kawęcki, Paweł Korzeniowski, Kacper Majchrzak, Tomasz Polewka, Marcin Stolarski, Jan Świtkowski
3.59 50 m st. dowolnym kobiet, półfinały – ew. Anna Dowgiert, Aleksandra Urbańczyk-Olejarczyk
SIATKÓWKA PLAŻOWA
15.00 1/8 finału kobiet – Kinga Kołosińska i Monika Brzostek
STRZELECTWO
14.00 skeet kobiet, eliminacje – Aleksandra Jarmolińska
17.15 pistolet szybkostrzelny 25 m mężczyzn, 1. sesja eliminacyjna – Piotr Daniluk 20.25 skeet kobiet, finał – ew. Jarmolińska
TENIS STOŁOWY
20.00 drużynowo kobiet, 1/8 finału – Japonia - Polska (Natalia Partyka, Katarzyna Grzybowska-Franc, Li Qian)
WIOŚLARSTWO
14.10 dwójka podwójna wagi lekkiej, finał B - Weronika Deresz, Martyna Mikołajczak
14.30 dwójka bez sterniczki, finał B - Anna i Maria Wierzbowskie
15.00 jedynka mężczyzn, półfinał A/B - Natan Węgrzycki-Szymczyk
15.44 dwójka podwójna mężczyzn wagi lekkiej, finał A - Artur Mikołajczewski, Miłosz Jankowski
ŻEGLARSTWO
18.00 RS:X kobiet, 10. wyścig - Małgorzata Białecka
18.00 49er mężczyzn, 1. wyścig - Paweł Kołodziński i Łukasz Przybytek
18.10 Laser mężczyzn, 7. wyścig - Kacper Ziemiński
18.10 RS:X męzczyzn, 10. wyścig - Piotr Myszka
18.10 470 kobiet, 5. wyścig - Irmina Mrózek Gliszczynska i Agnieszka Skrzypulec
19.00 RS:X kobiet, 11. wyścig - Białecka
19.00 49er mężczyzn, 2. wyścig - Kołodziński i Przybytek
19.10 RS:X mężczyzn, 11. wyścig - Myszka
19.35 Laser mężczyzn, 8. wyścig - Ziemiński
19.35 470 kobiet, 6. wyścig - Mrózek Gliszczynska i Skrzypulec
20.00 RS:X kobiet, 12. wyścig - Białecka
20.00 49er mężczyzn, 3. wyścig - Kołodziński i Przybytek
20.10 RS:X mężczyzn, 12. wyścig - Myszka