LM: Chelsea wywozi tylko remis ze Stambułu

LM: Chelsea wywozi tylko remis ze Stambułu

LM: Chelsea wywozi tylko remis ze Stambułu (fot. Seskimphoto / newspix.pl) Źródło:Newspix.pl
Chelsea Londyn zremisowała na wyjeździe z Galatasaray 1:1 w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów. Wynik otworzył w 9. minucie Fernando Torres. W drugiej połowie Aurelien Chedjou doprowadził do wyrównania i jednocześnie ustalił wynik spotkania.
Spotkanie idealnie ułożyło się dla Chelsea, która już w 9. minucie objęła prowadzenie. Torres wykorzystał dobre podanie Azpilicuety i pewnie umieścił piłkę w siatce. Przed przerwą Yilmaz trafił do bramki "The Blues", ale gol nie został uznany, ponieważ na boisku znalazły się dwie piłki.

Po zmianie stron Galatasaray doprowadziło do remisu. W 64. minucie Chedjou dobrze odnalazł się w polu karnym przy stałym fragmencie gry, zmylił obrońców i pokonał Cecha. Gospodarze mieli lepsze sytuacje w drugiej części spotkania, ale zabrakło im skuteczności.

Mecz zakończył się remisem 1:1, dzięki czemu w lepszej sytuacji przed rewanżem jest drużyna trenera Jose Mourinho. Drugie spotkanie odbędzie się 18 marca na Stamford Bridge.