Na boisku lepsi ci bez żon

(fot. sxc.hu)Źródło:FreeImages.com
Zespół kawalerów pokonał drużynę żonatych 4:0 w tradycyjnym meczu piłkarskim, rozegranym w samo południe Nowego Roku na stadionie najstarszego w Tarnowie klubu (1909) – Tarnovii.
W ekipie kawalerów wystąpili zawodnicy Tarnovii. Grający w klasie okręgowej podopieczni trenera Stanisława Kroka przerwali dotychczasową serię porażek. Strzelcem pierwszej w 2012 roku bramki o godz. 12.11 był Mateusz Rzońca. Jak się okazało, o dziewięć minut wyprzedził zdobywcę pierwszej bramki w Krakowie w spotkaniu zespołów Cracovii Dawida Sargę.

Gole dla zwycięzców zdobyli ponadto: Daniel Przydział, Adrian Czyż i Adrian Gała. W drużynie żonatych wystąpili wychowankowie i byli piłkarze Tarnovii, m.in. Jacek Czarnik, Józef Ogorzelec, Marcin Gąsior, Wiesław Wilk, Artur Prokop.