Sędzia rozpoczął mecz i... wyrzucił z boiska syna posła PO

Sędzia rozpoczął mecz i... wyrzucił z boiska syna posła PO

Jacek Kozaczyński zbyt długo w meczu ze Świtem Nowy Dwór nie pograł... (fot. sxc.hu) Źródło:FreeImages.com
Do niecodziennego zdarzenia doszło podczas meczu drugiej ligi piłkarskiej między Świtem Nowym Dwór Mazowiecki i Pogonią Siedlce - w pierwszej minucie czerwoną kartkę za faul zobaczył bramkarz gości Jacek Kozaczyński.
To prawdopodobnie najszybsza "czerwień" pokazana bramkarzowi w historii polskiego futbolu. Kozaczyński ma 18 lat, a jego ojciec - również Jacek Kozaczyński - jest prezesem siedleckiego klubu i jednocześnie posłem PO.

Mimo gry przez 90 minut w dziesiątkę Pogoń wygrała mecz 1:0, a bramkę strzelił Adam Czerkas, wcześniej występujący m.in. w Queens Park Rangers, Koronie Kielce, ŁKS Łódź i Świcie Nowy Dwór.