Bloodborne, nowy Battlefield. Najciekawsze premiery marca na rynku gier

Bloodborne, nowy Battlefield. Najciekawsze premiery marca na rynku gier

Dodano:   /  Zmieniono: 
Bloodborne (fot. mat. prasowe) 
Marzec był wyjątkowo łaskawy dla fanów gier komputerowych. Pomimo krótkiego czasu, który upłynął od Bożego Narodzenia, wydawcy wypuścili na rynek kilka świetnych pozycji. W co powinniście zagrać?


Dead or Alive 5: Last Round
Bijatyka produkcji Team Ninja i wydana przez Tecmo Koei trafiła na PS3, PS4, X360 oraz XONE. To pierwsza odsłona serii na konsolach obecnej generacji.

Oddworld: Abe's Oddysee New N' Tasty!
Remake słynnej gry platformowej z 1997 roku. Gatunek gier sugerowałby, że to pozycja dla dzieci, ale w tym wypadku zdecydowanie tak nie jest. W świat Abe'a zagłębili się już posiadacze PS4 i pecetów, teraz przyszła pora na graczy z XONE. Produkcja Just Add Water.

Bloodborne
Gra RPG autorstwa From Software. W pracach nad grą brał udział Hidetaki Miyazaki, twórca legendarnego Demon's Souls. Tylko na PS4, każdy posiadacz (w odpowiednim wieku) najnowszej konsoli Sony powinien mieć tę grę.

Final Fantasy Type-0
Bardzo nietypowa premiera. Grę wydano na PS4 i XONE, ale tak naprawdę to reedycja w HD tytułu wydanego przez Square Enix w 2011 roku na... archaiczne już PSP. Mimo rodowodu z konsoli przenośnej gra się jednak zaskakująco dobrze - propozycja obowiązkowa dla fanów japońskich RPG.

Battlefield: Hardline
Jedna z największych premier marca. Gra stworzona przez Visceral Games trafiła na PS3, PS4, X360, XONE oraz komputery osobiste. Tym razem - nietypowo dla serii - bierzemy udział w walce... policjantów z terrorystami na ulicach Miami. Znak czasów.

Yakuza: Zero
Kolejna część popularnej serii gier action-adventure autorstwa Segi. Tym razem mamy do czynienia z prequelem, którego akcja jest osadzona w 1988 roku, przed wydarzeniami z pierwszej części. Tylko na konsole Sony - PS3 i PS4.

DmC: Devil May Cry
Japoński slasher trafił na PS3, X360 i PC już kilka lat temu. Teraz przyszła kolej na reboot serii na konsole obecnej generacji. Tytuł wykonało angielskie studio Ninja Theory. Grę wydał tradycyjnie Capcom.

Assassin's Creed Rogue - wersja na pecety
W marcu na komputery osobiste trafiła najnowsza odsłona słynnej serii autorstwa Ubisoftu. W tej części przenosimy się w czasy osiemnastowiecznej wojny siedmioletniej. Gra zamyka północnoamerykańską część serii, którą rozpoczęła gra Assassin's Creed III. Tytuł w ubiegłym roku zadebiutował na PS3 i X360.