Kandydaci do Sejmu w Wołominie, okręg nr 20. Zobacz, kto startuje w wyborach 2023

Kandydaci do Sejmu w Wołominie, okręg nr 20. Zobacz, kto startuje w wyborach 2023

Wołomin
Wołomin Źródło: Wikipedia / MOs810, licencja 4.0
15 października wybierzemy w wyborach parlamentarnych przedstawicieli do Sejmu i Senatu. Kto startuje w wyborach w Wołominie?

Okręg Wyborczy nr 20 obejmuje część województwa mazowieckiego obejmująca obszary powiatów: grodziski, legionowski, nowodworski, otwocki, piaseczyński, pruszkowski, warszawski zachodni, wołomiński. Liczba mandatów wynosi 12.

Lista nr 1, Bezpartyjni Samorządowcy

Nr na liście Nazwisko i imiona Zawód Miejscowość zamieszkania Przynależność do partii politycznej lub poparcie
1 KACPRZAK Dariusz wyższy urzędnik samorządowy Warszawa nie należy do partii politycznej
2 DĄBROWSKA Beata Katarzyna zarządca nieruchomości Kobyłka nie należy do partii politycznej
3 SZCZEPANOWSKI Mikołaj urzędnik Marki nie należy do partii politycznej
4 RUTKOWSKA Aleksandra Agnieszka menedżer produktu Zakręt nie należy do partii politycznej
5 UGODZIŃSKA Beata Edyta główny księgowy Stanisławowo nie należy do partii politycznej
6 KACPROWICZ Ewa Anna główny księgowy Konstancin-Jeziorna nie należy do partii politycznej
7 GABRIEL Urszula nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej Ostrołęka nie należy do partii politycznej
8 KWIATKOWSKI Wojciech chemik Dziecinów nie należy do partii politycznej
9 JACHOWICZ Agata windykator Julianów nie należy do partii politycznej
10 WŁOSEK Andrzej Janusz dyrektor generalny Stanisławów nie należy do partii politycznej
11 STAROSTA Sławomir technik ekonomista Rybie nie należy do partii politycznej
12 KOT Krystyna filolog polski Zielonka nie należy do partii politycznej
13 JĄDRZYK Piotr organizator imprez rozrywkowych Piastów nie należy do partii politycznej
14 MAZAN Tomasz technik handlowiec Kobyłka nie należy do partii politycznej
15 MALCZYK Julia fizjoterapeuta Dziechciniec nie należy do partii politycznej
16 KUŹNIA Wiktor technik spedytor Józefów nie należy do partii politycznej
17 MAŁYSIAK Roksana Wioletta kosmetolog Czeczotki nie należy do partii politycznej
18 WILEŃSKI Dariusz ekonomista Otwock nie należy do partii politycznej
19 SIKORA Katarzyna zarządca nieruchomości Warszawa nie należy do partii politycznej
20 BACA‑LÖNN Lucyna prezes Lipków nie należy do partii politycznej
21 JANKOWSKA Monika inżynier architekt Turów nie należy do partii politycznej
22 PIETRZAK Michał Paweł technik elektronik Komorów nie należy do partii politycznej
23 ZAWADZKA Małgorzata przedstawiciel handlowy Radzymin nie należy do partii politycznej
24 PÓŁTURZYCKI Marek Jan nauczyciel akademicki Chotomów nie należy do partii politycznej

Lista nr 2, Trzecia Droga

Nr na liście Nazwisko i imiona Zawód Miejscowość zamieszkania Przynależność do partii politycznej lub poparcie
1 ZALEWSKI Paweł Ksawery historyk Warszawa członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni
2 ŻELAZOWSKA Bożena Jadwiga politolog Józefów członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
3 ROGOZIŃSKA Magdalena Grażyna prawnik Zamienie członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni
4 STALIŃSKA Dorota Janina aktorka Milanówek nie należy do partii politycznej
5 KIEŁBASIŃSKI Bogdan Kazimierz politolog Legionowo członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni
6 SAWICKI Emil Krzysztof instruktor sportu Rybie członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
7 KAPUŚCIŃSKA Agata ekonomista Marki członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni
8 BIERNACKA Magdalena wyższy urzędnik samorządowy Nasielsk członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
9 MARCZYŃSKI Piotr Jan lekarz Opypy członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni
10 OLEKSIAK Emilia dyrektor szkoły Tłuszcz członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
11 KARBOWSKI Paweł Stanisław technik technologii żywności Piaseczno członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni
12 ŚWIERCZ Artur Mateusz pracownik samorządowy Pruszków nie należy do partii politycznej
13 MICHALAK Arkadiusz Franciszek oficer sił zbrojnych Józefosław członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni
14 TOMASIK Bogusława pielęgniarka Rynia nie należy do partii politycznej
15 GRABOWSKI Arkadiusz dyrektor handlowy Kobyłka członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni
16 DOBRZYNIECKI Krzysztof urzędnik Radzymin nie należy do partii politycznej
17 PISZCZ Tobiasz specjalista do spraw sprzedaży Warszawa członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni
18 POZOREK Artur wyższy urzędnik samorządowy Jabłonna członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
19 MOSZCZYŃSKI Wojciech Tomasz dyrektor finansowy Owczarnia członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni
20 PAWLAK Marcin wyższy urzędnik samorządowy Piaseczno członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
21 WINIARSKA Maja Magdalena zawodowy działacz organizacji pozarządowych Opypy nie należy do partii politycznej popierana przez partię polityczną: Polska 2050 Szymona Hołowni
22 STECKO Błażej nauczyciel Kampinos nie należy do partii politycznej
23 SZCZĘŚNIAK Anna Agnieszka asystent prawny Józefosław członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni
24 PETELICKA Agnieszka Beata ekonomista Warszawa nie należy do partii politycznej

Lista nr 3, Nowa Lewica

Nr na liście Nazwisko i imiona Zawód Miejscowość zamieszkania Przynależność do partii politycznej lub poparcie
1 IWANIAK Arkadiusz ekonomista Płock członek partii politycznej: Nowa Lewica
2 WICHA Joanna Beata pielęgniarka Warszawa członek partii politycznej: Lewica Razem
3 GAWKOWSKI Bartosz Konrad urzędnik do spraw licencji Radzymin członek partii politycznej: Nowa Lewica
4 KOZIELSKA Liliana przedstawiciel handlowy Lesznowola członek partii politycznej: Nowa Lewica
5 SZOST Marcin kontroler finansowy Zgorzała członek partii politycznej: Lewica Razem
6 RADZIKOWSKI Andrzej Marek koordynator sprzedaży Kiścienne nie należy do partii politycznej
7 WRÓBLEWSKA Ewa Magdalena prawnik Słupno członek partii politycznej: Nowa Lewica
8 STEFANKOWSKI Mateusz Kamil sprzedawca Słupno członek partii politycznej: Lewica Razem
9 WENDA Tadeusz Franciszek technik mechanik Pruszków członek partii politycznej: Nowa Lewica
10 WOJCIESKI Andrzej inżynier teleinformatyk Otwock członek partii politycznej: Nowa Lewica
11 SAWICKA Ewa Barbara kulturoznawca Legionowo członek partii politycznej: Lewica Razem
12 KAZBIERUK Adam Andrzej kierownik działu hotelu Kosów członek partii politycznej: Nowa Lewica
13 SZYBIAK Agnieszka Anna redaktor Warszawa członek partii politycznej: Lewica Razem
14 MICHALSKI Kamil geodeta Wołomin członek partii politycznej: Nowa Lewica
15 ANTOLIK Urszula specjalista administracji publicznej Boryszew członek partii politycznej: Nowa Lewica
16 PIECHUCKA Firuza dyrektor generalny Warszawa członek partii politycznej: Nowa Lewica
17 KUCHARSKA Patrycja biotechnolog Stara Iwiczna członek partii politycznej: Lewica Razem
18 HARASYMOWICZ Jan Filip inżynier budownictwa – budownictwo ogólne Legionowo członek partii politycznej: Lewica Razem
19 SZYMAŃSKA Izabela Marta specjalista do spraw administracji i zarządzania Sade Budy członek partii politycznej: Nowa Lewica
20 ŻABIŃSKI‑SIKORSKI Jakub Nikodem technik informatyk Warszawa członek partii politycznej: Polska Partia Socjalistyczna
21 SZAMBURSKI Łukasz agent ubezpieczeniowy Pruszków członek partii politycznej: Lewica Razem
22 DZIUBIEL Katarzyna technik żywienia i usług gastronomicznych Ostrówek członek partii politycznej: Nowa Lewica
23 BŁASZCZAK Monika przedsiębiorca Wołomin członek partii politycznej: Nowa Lewica
24 TORBUS Mariusz oficer pożarnictwa Nowy Dwór Mazowiecki nie należy do partii politycznej

Lista nr 4, Prawo i Sprawiedliwość

Nr na liście Nazwisko i imiona Zawód Miejscowość zamieszkania Przynależność do partii politycznej lub poparcie
1 BŁASZCZAK Mariusz urzędnik państwowy Legionowo członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
2 CZERWIŃSKA Anita prawnik Wyględy członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
3 SIPIERA Zdzisław Tadeusz urzędnik państwowy Pruszków członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
4 UŚCIŃSKI Piotr Michał poseł na Sejm RP Ząbki członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
5 PRÓSZYŃSKI Michał Feliks politolog Warszawa członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
6 CHOROSIŃSKA Dominika Małgorzata aktorka Konstancin-Jeziorna członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
7 BOJEMSKA Dorota Małgorzata zawodowy działacz organizacji pozarządowych Warszawa nie należy do partii politycznej
8 OLSZEWSKI Dariusz dyrektor ds. administracyjnych Karczew członek partii politycznej: Suwerenna Polska
9 MARGIELSKI Michał inżynier kształtowania środowiska Otwock nie należy do partii politycznej
10 ZARĘBA Andrzej Wiesław inżynier mechanik Rybie członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
11 TRACZYK Stefan leśnik Celestynów członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
12 BITTEL Andrzej prawnik Warszawa członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
13 PERKOWSKI Robert ekonomista Ząbki nie należy do partii politycznej
14 BEYER Magdalena Agnieszka politolog Parzniew członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
15 MICHALSKI Konrad informatyk Legionowo członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
16 SKRZYPCZAK Hanna wyższy urzędnik samorządowy Stare Załubice członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
17 RUDZKA Anna Krystyna historyk Łomianki członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
18 OŁDAKOWSKI Wojciech Jerzy historyk Głosków członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
19 KWIEK Monika Joanna nauczyciel Otwock członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
20 DEC Radosław Kamil menadżer Marki członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
21 GAŁECKA‑WOLSKA Maria Izabela diagnosta laboratoryjny Milanówek członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
22 JANCZARA Monika Dorota samorządowiec Kobyłka członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
23 LICHOCKI Robert Andrzej prawnik Nowa Wola członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
24 SZYDLIK Robert menadżer Tłuszcz członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

Lista nr 5, Konfederacja Wolność i Niepodległość

Nr na liście Nazwisko i imiona Zawód Miejscowość zamieszkania Przynależność do partii politycznej lub poparcie
1 KORWIN‑MIKKE Janusz Ryszard publicysta Otwock członek partii politycznej: Nowa Nadzieja
2 BOSAK Karina Anna prawnik Warszawa nie należy do partii politycznej
3 WILK Jacek adwokat Warszawa członek partii politycznej: Nowa Nadzieja
4 KUŚMIERCZYK Marcin Józef kierowca samochodu dostawczego Warszawa członek partii politycznej: Konfederacja Korony Polskiej
5 KOSSAKOWSKI Wojciech inżynier elektronik Warszawa członek partii politycznej: Nowa Nadzieja
6 MIKA‑KOSIOR Magdalena Ewa architekt Nowa Iwiczna nie należy do partii politycznej
7 GRUSZECKI Leszek Stanisław lekarz specjalista chirurgii ogólnej Radonie nie należy do partii politycznej
8 ŻOŁEK Julia Maria grafik komputerowy dtp Otwock członek partii politycznej: Ruch Narodowy
9 ŚWIERGOCKA Anna specjalista ds. zamówień publicznych Jabłonna członek partii politycznej: Konfederacja Nowa Nadzieja
10 NIEZNAŃSKI Michał asystent parlamentarny Warszawa członek partii politycznej: Konfederacja Wolność i Niepodległość
11 JARCZOK Marta Agnieszka grafik komputerowy dtp Wrocław nie należy do partii politycznej
12 SZMAL Dorota Anna sprzedawca Warszawa członek partii politycznej: Ruch Narodowy
13 KOTOWSKI Jakub Aleksander kierownik projektu Legionowo członek partii politycznej: Konfederacja Korony Polskiej
14 KWIATKOWSKA Lidia Anna nauczyciel przedszkola Karczew nie należy do partii politycznej
15 MOGILSKI Krzysztof muzyk Piaseczno członek partii politycznej: Ruch Narodowy
16 KUNECKA Maria Bogusława księgowy Grodzisk Mazowiecki nie należy do partii politycznej
17 KOZERA Ireneusz Tomasz przedsiębiorca Tłuste członek partii politycznej: Konfederacja Korony Polskiej
18 CHMIELECKI Bogdan Jerzy inżynier elektryk Zaborów członek partii politycznej: Konfederacja Korony Polskiej
19 LUTOSTAŃSKI Adam Piotr nauczyciel Warszawa członek partii politycznej: Ruch Narodowy
20 SKWARSKI Adam Andrzej trener sportu Warszawa członek partii politycznej: Ruch Narodowy
21 SZUBA Miłosz Artur zarządca nieruchomości Otwock członek partii politycznej: Ruch Narodowy
22 WIŚNIEWSKA Agata Ada nauczyciel języka obcego Legionowo nie należy do partii politycznej
23 PASKUDZKI Robert Stanisław przedsiębiorca Paskudy członek partii politycznej: Konfederacja Korony Polskiej
24 JACHOWICZ‑WRÓBLEWSKA Wioletta Marta ekonomista Józefów członek partii politycznej: Nowa Nadzieja

Lista nr 6, Koalicja Obywatelska

Nr na liście Nazwisko i imiona Zawód Miejscowość zamieszkania Przynależność do partii politycznej lub poparcie
1 GRABIEC Jan Stanisław parlamentarzysta Legionowo członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
2 GAJEWSKA Kinga Magdalena politolog Błonie członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
3 LASEK Maciej Grzegorz inżynier mechanik Stefanowo członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
4 BRZEZIŃSKA Anna Katarzyna psychoterapeutka Legionowo członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
5 ROZENEK Andrzej Tadeusz dziennikarz Warszawa nie należy do partii politycznej
6 PISKORZ Elżbieta Alina lekarz medycyny Kobyłka nie należy do partii politycznej
7 KANDYBA Piotr wyższy urzędnik samorządowy Piaseczno członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
8 ZBIŃKOWSKA Dorota Anna dyrektor operacyjny Milanówek członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
9 KAPUSTA Krzysztof Adam przedstawiciel władzy samorządowej Nowy Dwór Mazowiecki nie należy do partii politycznej
10 ŻEBROWSKA‑PIOTRAK Małgorzata Ewa wyższy urzędnik samorządowy Łomianki Dolne nie należy do partii politycznej
11 NIEWITECKA Renata Maria przedstawiciel władzy samorządowej Warszawa członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
12 SIERADZKI Rafał ekonomista Dawidy Bankowe członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
13 DEGOWSKA Ewelina wyższy urzędnik samorządowy Duchnice nie należy do partii politycznej
14 CZARNOWSKI Jacek Ryszard dyrektor generalny Otwock członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
15 KAZNOWSKI Mirosław Tadeusz dyrektor marketingu Adamowizna członek partii politycznej: Zieloni
16 KALATA Edyta Teresa pedagog Ząbki nie należy do partii politycznej
17 SIEKIERKO Paweł przedstawiciel medyczny Piastów członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
18 GWIZDALSKA Anna Maria przedsiębiorca Wieliszew nie należy do partii politycznej
19 ZARZYCKI Leszek wyższy urzędnik samorządowy Piastów członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
20 ZALEWSKA Anna Maria pielęgniarka Wiązowna członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
21 KALINOWSKI Dariusz fryzjer Zielonka członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
22 JACKOWICZ Iwona Dorota doradca finansowy Magdalenka członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
23 TRZASKOWSKI Wojciech Jacek informatyk Serock członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
24 BORNOWSKA Katarzyna Anna radca prawny Warszawa członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

Lista nr 7, Polska Jest Jedna

Nr na liście Nazwisko i imiona Zawód Miejscowość zamieszkania Przynależność do partii politycznej lub poparcie
1 MIROŃCZUK Jarosław Augustyn radca prawny Falenty Nowe członek partii politycznej: Polska Jest Jedna
2 WILK Kamil trener sportu Ząbki członek partii politycznej: Polska Jest Jedna
3 SZALEWSKI Mariusz Przemysław handlowiec Otwock członek partii politycznej: Polska Jest Jedna
4 KŁOSZEWSKI Marian socjolog Konstancin-Jeziorna członek partii politycznej: Polska Jest Jedna
5 TULIN Łukasz fizjoterapeuta Nowe Miasto nad Pilicą członek partii politycznej: Polska Jest Jedna
6 BUCH Marek technik żywienia zbiorowego Legionowo nie należy do partii politycznej
7 SZYMAŃCZYK Paweł Tomasz telemarketer Zakręt członek partii politycznej: Polska Jest Jedna
8 ROZNOWSKA Małgorzata emerytka Ożarów Mazowiecki członek partii politycznej: Polska Jest Jedna
9 BUSZTA‑BĄK Aleksandra Teodozja muzyk Kwirynów nie należy do partii politycznej
10 SZYMAŃSKI Piotr technik budownictwa Żuromin nie należy do partii politycznej
11 ZIELENIEWSKA Bożena emeryt Błonie nie należy do partii politycznej
12 PŁOSZAJ Daniel Jakub kulturoznawca Legionowo członek partii politycznej: Polska Jest Jedna
13 JAKUBOWSKA Monika nauczyciel Długa Kościelna nie należy do partii politycznej
14 MIELCZAREK Ewelina technik dentystyczny Bełchatów nie należy do partii politycznej
15 WÓJCIK Natalia kierownik biura Okuniew nie należy do partii politycznej