Kandydaci do Sejmu w Koninie, okręg nr 37. Zobacz, kto startuje w wyborach 2023

Kandydaci do Sejmu w Koninie, okręg nr 37. Zobacz, kto startuje w wyborach 2023

Konin
Konin Źródło: Wikipedia / Wikipedysta:mr.jedi-FPW, licencja CC 3.0
15 października w wyborach parlamentarnych wybierzemy 460 posłów i 100 senatorów. Na kogo głosować w okręgu nr 37 w Koninie?

Okręg nr 37 obejmuje część województwa wielkopolskiego obejmująca obszary powiatów: gnieźnieński, kolski, koniński, słupecki, średzki, śremski, turecki, wrzesiński oraz miasta na prawach powiatu: Konin. Liczba mandatów wynosi 9.

Lista nr 1, Bezpartyjni Samorządowcy

Nr na liście Nazwisko i imiona Zawód Miejscowość zamieszkania Przynależność do partii politycznej lub poparcie
1 WOJCIECHOWSKI Mateusz Sławomir przedstawiciel władzy samorządowej Tomaszewo nie należy do partii politycznej
2 WOJTCZAK Anna Danuta lekarz weterynarii Wola Kopcowa nie należy do partii politycznej
3 CISZAK Mariusz archeolog Rumin nie należy do partii politycznej
4 BARYŁA Ewa Franciszka samorządowiec Koło nie należy do partii politycznej
5 PRENTCZYŃSKI Sławomir Piotr nauczyciel Malanów członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
6 KANABUS‑KOSZAL Ewa przedsiębiorca Skrzynka nie należy do partii politycznej
7 WOJEWODA Katarzyna nauczyciel Ratyń nie należy do partii politycznej
8 FILIPIAK Artur ekonomista Węglew-Kolonia nie należy do partii politycznej
9 MĄDRA‑MAKOWSKA Lidia wyższy urzędnik samorządowy Niechanowo nie należy do partii politycznej
10 RAJEWICZ Zygmunt Władysław samorządowiec Pętkowo nie należy do partii politycznej
11 WEBER Dorota Izabela księgowa Gutowo Małe nie należy do partii politycznej
12 MILISZEWSKA Edyta Kinga optometrysta Września nie należy do partii politycznej
13 BUGAJ Agata inżynier inżynierii środowiska Konin nie należy do partii politycznej
14 GĄSIOROWSKI Tomasz Michał logistyk Śrem nie należy do partii politycznej
15 BIESIEDIN Waldemar Marcin ekonomista Września nie należy do partii politycznej
16 DURKIEWICZ Konrad Tadeusz inżynier inżynierii środowiska Grochowy nie należy do partii politycznej
17 AUGUSTYNIAK Damian Marek trener sportu Wilczna nie należy do partii politycznej
18 SIWIŃSKA Maria nauczyciel Józefowo nie należy do partii politycznej

Lista nr 2, Trzecia Droga

Nr na liście Nazwisko i imiona Zawód Miejscowość zamieszkania Przynależność do partii politycznej lub poparcie
1 HENNIG‑KLOSKA Paulina ekonomistka Gniezno członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni
2 PYRZYK Michał prawnik Słupca członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
3 ADAMÓW Paweł Grzegorz ekonomista Konin członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni
4 SEŃKO Mariusz Krzysztof inżynier informatyk Laski członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
5 MUSIAŁOWSKI Mariusz urzędnik samorządowy Budzisław Kościelny członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni
6 CZAJKOWSKI Krzysztof Grzegorz wyższy urzędnik samorządowy Posada członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
7 ŁECHTAŃSKA Agnieszka przedsiębiorca Kowalewo-Sołectwo członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni
8 STAJKOWSKA Izabela rolnik Michalcza nie należy do partii politycznej
9 WASIELEWSKA Emilia przedsiębiorczyni Konin członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni
10 SROKA Paulina Katarzyna specjalista ds. marketingu i handlu Biechówko nie należy do partii politycznej
11 KŁOPOT‑WARTECKA Aneta Daria wyższy urzędnik samorządowy Kobylnica członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni
12 ELTMAN Jakub pracownik administracji uczelni Konin nie należy do partii politycznej
13 GAWRECKI Bartłomiej Mikołaj prawnik Lubochnia członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni
14 STĘPA Teodor prezes Zbrudzewo członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
15 TOMCZAK Michał Bartłomiej prawnik Poznań członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni
16 BERLIK Jerzy Andrzej administratywista Mielno członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
17 MATUSZEWSKA Tatiana Maria doradca klienta Środa Wielkopolska nie należy do partii politycznej
18 GAJDA Robert Marek ekonomista Osiek Wielki członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni

Lista nr 3, Nowa Lewica

Nr na liście Nazwisko i imiona Zawód Miejscowość zamieszkania Przynależność do partii politycznej lub poparcie
1 TOMASZEWSKI Tadeusz ekonomista Niechanowo członek partii politycznej: Nowa Lewica
2 KASPRZAK‑BARTKOWIAK Kamila dziennikarka Gniezno członek partii politycznej: Lewica Razem
3 CZERNIEJEWSKI Piotr ekonomista Bielawy członek partii politycznej: Nowa Lewica
4 MACIEJEWSKA Joanna Maria pedagog Turek członek partii politycznej: Nowa Lewica
5 DZIAMARA Łukasz przedsiębiorca Grabowa członek partii politycznej: Nowa Lewica
6 WNUK Andrzej Jacek nauczyciel Orzechowo członek partii politycznej: Nowa Lewica
7 NOWAK Tomasz Andrzej logistyk Konin członek partii politycznej: Nowa Lewica
8 KUBICKA‑SZTUL Krystyna inżynier rolnik Środa Wielkopolska członek partii politycznej: Nowa Lewica
9 ŁUCZYŃSKI Łukasz politolog Bylice członek partii politycznej: Nowa Lewica
10 KOBIELSKA Ewa pracownik socjalny Ostrowite członek partii politycznej: Nowa Lewica
11 NIEKOCHAŃSKA Agnieszka urzędniczka Konin członek partii politycznej: Nowa Lewica
12 GŁOWACKI Maciej Błażej nauczyciel Gutowo Małe członek partii politycznej: Nowa Lewica
13 PRZYBYLSKA Sylwia Anna magister zarządzania Gniezno członek partii politycznej: Nowa Lewica
14 JAŚKIEWICZ Marek menager Węglew-Kolonia członek partii politycznej: Nowa Lewica
15 MIEDZIAK Wiktoria technik gastronom Środa Wielkopolska członek partii politycznej: Nowa Lewica
16 LEWANDOWSKI Marcin operator produkcji Trzemeszno członek partii politycznej: Nowa Lewica
17 MAŃKA Roman wykładowca akademicki Białków Kościelny nie należy do partii politycznej
18 BĄK Anna specjalista ds. grafiki Cielimowo członek partii politycznej: Lewica Razem

Lista nr 4, Prawo i Sprawiedliwość

Nr na liście Nazwisko i imiona Zawód Miejscowość zamieszkania Przynależność do partii politycznej lub poparcie
1 HOFFMANN Zbigniew Grzegorz politolog Poznań członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
2 CZARNECKI Witold Wojciech nauczyciel akademicki Zielona Góra członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
3 NIESTRAWSKA Aneta wyższy urzędnik państwowy Kłodawa nie należy do partii politycznej
4 DOLATA Zbigniew nauczyciel historii Gniezno członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
5 BARTOSIK Ryszard parlamentarzysta Kowale Pańskie członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
6 ITMAN Zofia Mariola bibliotekarz Konin członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
7 POPKOWSKI Robert Adam technik – mechanik Konin członek partii politycznej: Suwerenna Polska
8 KAŁUŻNY Dariusz ekonomista Obrzębin członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
9 PIORUN Radomir Tomasz menadżer kultury Koło nie należy do partii politycznej
10 WOŹNIAK Anna dyrektor finansowy Kleczew członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
11 BARTKOWIAK Jacek Dariusz starosta Słupca członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
12 WIŚNIEWSKA‑ZABŁOCKA Małgorzata ekonomista Pętkowo członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
13 TWARDOWSKA Monika urzędnik państwowy Gniezno członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
14 WOJNA Paweł prezes Śrem członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
15 KOPEĆ Magdalena lekarz Podstolice członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
16 GRABOWSKI Łukasz urzędnik państwowy Małachowo-Złych Miejsc członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
17 SZYKOWNA Anita Aldona kierownik Strzałkowo członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
18 GAWEŁ Robert Kazimierz urzędnik państwowy Gniezno nie należy do partii politycznej

Lista nr 5, Konfederacja Wolność i Niepodległość

Nr na liście Nazwisko i imiona Zawód Miejscowość zamieszkania Przynależność do partii politycznej lub poparcie
1 BRYŁKA Anna Mirosława prawnik Kobylata członek partii politycznej: Konfederacja Wolność i Niepodległość
2 JÓŹWIAK Maciej przedsiębiorca Środa Wielkopolska członek partii politycznej: Ruch Narodowy
3 KOŁODZIEJCZAK Karol Hubert biotechnolog Patrzyków członek partii politycznej: Nowa Nadzieja
4 TALENT‑DOMINIAK Jakub Michał logistyk Konin członek partii politycznej: Ruch Narodowy
5 KIEŁBOWICZ Andżelika ekonomista Biskupice członek partii politycznej: Nowa Nadzieja
6 SZMYTKA Piotr Paweł technik mechanik Połażejewo członek partii politycznej: Ruch Narodowy
7 GRONEK Przemysław Tomasz kierownik pociągu Gniezno członek partii politycznej: Nowa Nadzieja
8 BANASZCZAK Tomasz Przemysław pedagog pedagogiki specjalnej o specjalności resocjalizacja Kaczanowo nie należy do partii politycznej
9 WITASIAK Sebastian Paweł student Śrem nie należy do partii politycznej
10 JANKOWSKI Rafał przedstawiciel ds. promocji Konin członek partii politycznej: Ruch Narodowy
11 GĄSIOREK Paulina Grażyna przedsiębiorca Januszówka nie należy do partii politycznej
12 KIN Zbigniew ekonomista Nowa Wieś członek partii politycznej: Ruch Narodowy
13 SKITEK Adrianna Katarzyna technik administracji Kamieńczyce członek partii politycznej: Ruch Narodowy
14 KUJAWSKI Piotr Andrzej policjant Gniezno nie należy do partii politycznej
15 DOGA Marta Agnieszka fryzjer Środa Wielkopolska nie należy do partii politycznej
16 RUSIN Paweł Rafał student Koło członek partii politycznej: Ruch Narodowy
17 PAWEŁCZAK Emilia Magdalena technik logistyk Łubowo członek partii politycznej: Ruch Narodowy
18 MATUSZEWSKA Marta ekonomista Słupca nie należy do partii politycznej

Lista nr 6, Koalicja Obywatelska

Nr na liście Nazwisko i imiona Zawód Miejscowość zamieszkania Przynależność do partii politycznej lub poparcie
1 KOŁODZIEJCZAK Michał rolnik Orzeżyn członek partii politycznej: Ruch Społeczny Agrounia TAK
2 NOWAK Tomasz Piotr parlamentarzysta Konin członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
3 NISZCZAK‑SIERADZKA Inez Magdalena prawnik Września członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
4 GRUSZCZYŃSKI Piotr Andrzej mgr inż. zootechnik Gniezno członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
5 POLITAŃSKA Agnieszka Iwona nauczycielka Powiercie członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
6 RYBARSKI Piotr Tadeusz mgr inż. mechanik Turek członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
7 IWAŃCZUK Ernest Janusz samorządowiec Młodzikówko członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
8 REZGUI Agata przedsiębiorca Zdziechowa członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
9 PILARSKI Ryszard ekonomista Słupca członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
10 SARNOWSKA‑CZAJKA Beata nauczyciel Brodnica członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
11 PRZYJEMSKI Marek Piotr pracownik samorządowy Września członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
12 MARCHLEWSKA Anna Danuta emeryt Kłodawa nie należy do partii politycznej
13 LISIECKI Marek Paweł technik mechatronik Goślinowo członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
14 NOWAK Anna ekonomista Środa Wielkopolska członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
15 MŁYNARCZYK Dariusz Janusz ekonomista Turek członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
16 KACZMAREK Paulina Anna przedsiębiorca Środa Wielkopolska członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
17 EJMA Marek Leon pr manager Ślesin członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
18 LEWANDOWSKI Krzysztof kierownik obiektu sportowego Śrem nie należy do partii politycznej

Lista nr 7, Polska Jest Jedna

Nr na liście Nazwisko i imiona Zawód Miejscowość zamieszkania Przynależność do partii politycznej lub poparcie
1 BĄKOWSKI Marek ogrodnik Krzywiń członek partii politycznej: Polska Jest Jedna
2 MAŁYSZ Józef Jerzy zielarz – fitoterapeuta Słupca członek partii politycznej: Polska Jest Jedna
3 PIETROWSKI Szymon inżynier elektryk Psarskie członek partii politycznej: Polska Jest Jedna
4 SZABELSKA Aneta przedsiębiorca Nowa Wieś członek partii politycznej: Polska Jest Jedna
5 MAZUR Patrycja Anna nauczyciel Świerczyna członek partii politycznej: Polska Jest Jedna
6 OCHOWIAK Jarosław Paweł handlowiec Środa Wielkopolska członek partii politycznej: Polska Jest Jedna
7 CHOCIAJ Arkadiusz Krzysztof rolnik Natalia członek partii politycznej: Polska Jest Jedna
8 HENKE Anna Maria nauczyciel Chrzypsko Wielkie członek partii politycznej: Polska Jest Jedna
9 BOROWSKI Maciej Przemysław elektromechanik Psarskie członek partii politycznej: Polska Jest Jedna
10 CIEŚLAK Mirosław Józef technik ekonomista Borek Wielkopolski członek partii politycznej: Polska Jest Jedna
11 URBAN Irina nauczyciel Poznań członek partii politycznej: Polska Jest Jedna
12 KORDUS Maria rolnik – ogrodnik Włoszakowice członek partii politycznej: Polska Jest Jedna
13 SÓJKA Szymon fryzjer Śrem członek partii politycznej: Polska Jest Jedna
14 TARNAWSKA Elżbieta Maria księgowy Leszno członek partii politycznej: Polska Jest Jedna

Lista nr 8, Polska Liberalna Strajk Przedsiębiorców

Nr na liście Nazwisko i imiona Zawód Miejscowość zamieszkania Przynależność do partii politycznej lub poparcie
1 PIOTRZKOWSKI Krystian Waldemar zarządzający przedsiębiorstwem Jezierce nie należy do partii politycznej
2 SZYDŁOWSKA Marta zarządzający przedsiębiorstwem Śrem nie należy do partii politycznej
3 HUZARSKI Grzegorz Czesław zarządzający przedsiębiorstwem Konin nie należy do partii politycznej
4 SNELA Łukasz zarządzający przedsiębiorstwem Pysząca nie należy do partii politycznej
5 KAZIMIERSKI Mateusz zarządzający przedsiębiorstwem Myszakówek nie należy do partii politycznej
6 SZABLEWSKI Piotr zarządzający przedsiębiorstwem Trzemeszno nie należy do partii politycznej
7 CYKOWIAK Magdalena zarządzający przedsiębiorstwem Krotoszyn nie należy do partii politycznej
8 KACZMAREK Maciej zarządzający przedsiębiorstwem Radłowo Leśne nie należy do partii politycznej
9 ORGANIŚCIAK Maciej Roman zarządzający przedsiębiorstwem Słupca nie należy do partii politycznej
10 BAJKA Tomasz Krystian zarządzający przedsiębiorstwem Września nie należy do partii politycznej
11 GRZECHOWIAK Arleta Maria zarządzający przedsiębiorstwem Dominowo nie należy do partii politycznej
12 WRZALIK Karol Krzysztof zarządzający przedsiębiorstwem Złotów nie należy do partii politycznej
13 JURASZ Joanna Katarzyna zarządzający przedsiębiorstwem Gdańsk nie należy do partii politycznej
14 HASIOR‑NOWAK Paulina Anna zarządzający przedsiębiorstwem Gdynia nie należy do partii politycznej
15 LIAKHOUSKAYA Maryia zarządzający przedsiębiorstwem Września nie należy do partii politycznej
16 HUS Magda Dominika zarządzający przedsiębiorstwem Starogard Gdański nie należy do partii politycznej
17 KLAMAN Tomasz Andrzej zarządzający przedsiębiorstwem Zblewo nie należy do partii politycznej
18 GAWRONIAK Michał zarządzający przedsiębiorstwem Śrem członek partii politycznej: Polska Liberalna Strajk Przedsiębiorców

Lista nr 9, Ruch Dobrobytu i Pokoju

Nr na liście Nazwisko i imiona Zawód Miejscowość zamieszkania Przynależność do partii politycznej lub poparcie
1 KLAMECKI Artur Stanisław mechanik Borzykowo nie należy do partii politycznej
2 NIWIŃSKI Grzegorz Henryk emeryt Nochowo nie należy do partii politycznej
3 ZAWADZKA‑PŁACZKIEWICZ Ewa Janina urzędnik samorządowy Bartoszewice nie należy do partii politycznej
4 SIWIAK Paweł Hubert technik elektronik Września nie należy do partii politycznej
5 ANDRZEJAK Marcin Łukasz kierowca Konin nie należy do partii politycznej
6 WOJTKOWIAK Kinga Arleta księgowa Gniezno nie należy do partii politycznej
7 PRZYBYLAK Agata Maria sprzedawca Konin nie należy do partii politycznej
8 ŁUKASZEWSKI Rafał Stanisław technik mechanik Września nie należy do partii politycznej
9 ANDRZEJEWSKI Grzegorz Antoni technik budowlany Psarskie nie należy do partii politycznej
10 NOWAK Michał inżynier elektryk Konin nie należy do partii politycznej
11 ŁYSIK Katarzyna Anna rolnik Krzewata nie należy do partii politycznej
12 TAMBORSKA Natalia Anna technik żywienia i usług gastronomicznych Kwileń nie należy do partii politycznej
13 KNAST Wojciech Kazimierz kierowca Witkowo nie należy do partii politycznej