Kandydaci do Sejmu w Wolsztynie, okręg nr 38. Zobacz, kto startuje w wyborach 2023

Kandydaci do Sejmu w Wolsztynie, okręg nr 38. Zobacz, kto startuje w wyborach 2023

Wolsztyn
Wolsztyn Źródło: Wikipedia / Silu, licencja cc 4.0
15 października Polacy ruszą do urn wyborczych, by wybrać nowe władze. Na kogo głosować w okręgu nr 38 w Wolsztynie?

Okręg nr 38 obejmuje część województwa wielkopolskiego obejmująca obszary powiatów: chodzieski czarnkowsko-trzcianecki, grodziski, międzychodzki, nowotomyski, obornicki, pilski, szamotulski, wągrowiecki, wolsztyński, złotowski. Liczba mandatów wynosi 9.

Lista nr 1, Bezpartyjni Samorządowcy

Nr na liście Nazwisko i imiona Zawód Miejscowość zamieszkania Przynależność do partii politycznej lub poparcie
1 OTT‑RODAK Beata Maria przedsiębiorca Rogoźno nie należy do partii politycznej
2 MICHALSKI Arkadiusz Leszek przedsiębiorca Krajenka nie należy do partii politycznej
3 SOBKOWIAK Kamil Paweł przedsiębiorca Podanin nie należy do partii politycznej
4 POCHYLSKI Przemysław przedsiębiorca Byszki nie należy do partii politycznej
5 PIECHOCKA Emilia Marta przedsiębiorca Piła nie należy do partii politycznej
6 MISZCZAK Michał Paweł pracownik samorządowy Piła nie należy do partii politycznej
7 KOT Magdalena przedsiębiorca Piła nie należy do partii politycznej
8 HAJMAN Paweł przedsiębiorca Józefowice nie należy do partii politycznej
9 URBAŃSKI Adrian przedsiębiorca Piła nie należy do partii politycznej
10 CERANOWSKI Kamil przedsiębiorca Złotów nie należy do partii politycznej
11 MICHALCZUK Alan Wojciech pracownik biurowy Piła nie należy do partii politycznej
12 STANILEWICZ Alicja Urszula nauczyciel Piła nie należy do partii politycznej
13 JUDYCKI Robert Antoni przedsiębiorca Piła nie należy do partii politycznej
14 IDZIAK Maria Magdalena magazynier Sycyn nie należy do partii politycznej
15 MADALIŃSKA Iga pracownik biurowy Wyrzysk nie należy do partii politycznej
16 SIKORA‑LICHOCKA Irena rencista Piła nie należy do partii politycznej
17 ADAMCZUK Iwona Maria dyrektor szkoły Okonek nie należy do partii politycznej
18 MALINOWSKI Kamil Mateusz nauczyciel Szamotuły nie należy do partii politycznej

Lista nr 2, Trzecia Droga

Nr na liście Nazwisko i imiona Zawód Miejscowość zamieszkania Przynależność do partii politycznej lub poparcie
1 PASZYK Krzysztof Michał parlamentarzysta Oborniki członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
2 LUBOŃSKI Adam Sławomir przedsiębiorca Piła członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni
3 PAŁCZYŃSKI Piotr Tomasz wyższy urzędnik samorządowy Wągrowiec członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni
4 GDANIEC Rafał rolnik Kościerzyn Wielki nie należy do partii politycznej
5 KRÓL Urszula kierownik działu w instytucjach pomocy społecznej Jastrowie członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni
6 OGONOWSKA‑CHROBROWSKA Honorata Anna kierownik projektów społecznych Chorzępowo nie należy do partii politycznej
7 RUBACH Leszek wyższy urzędnik samorządowy Wroniawy członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni
8 LINKIEWICZ‑MENDEL Agnieszka ekonomistka Rakoniewice członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
9 OSTROWSKI Krzysztof Mariusz pedagog Rogoźno nie należy do partii politycznej popierany przez partię polityczną: Polska 2050 Szymona Hołowni
10 NAPIERAŁA Ryszard urzędnik samorządowy Opalenica nie należy do partii politycznej
11 WENDT Marek nauczyciel przedmiotu w szkole podstawowej Pniewy członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni
12 BEJMA Małgorzata Anna pracownik administracji samorządowej Zbietka członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
13 BEDNAREK Dominik Jan rolnik Biała nie należy do partii politycznej popierany przez partię polityczną: Polska 2050 Szymona Hołowni
14 NAWROT Lucyna Hanna politolog Rosko nie należy do partii politycznej
15 DEPTA Bernadeta rodzic zastępczy Wysoka Wielka nie należy do partii politycznej popierana przez partię polityczną: Polska 2050 Szymona Hołowni
16 MILER Maria pracownik administracji samorządowej Margonin członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
17 PIECHOWIAK Agnieszka Maria nauczyciel specjalista terapii pedagogicznej Wapno nie należy do partii politycznej popierana przez partię polityczną: Polska 2050 Szymona Hołowni
18 MACIEJEWSKI Jarosław Zygmunt przedsiębiorca Rudna członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

Lista nr 3, Nowa Lewica

Nr na liście Nazwisko i imiona Zawód Miejscowość zamieszkania Przynależność do partii politycznej lub poparcie
1 STANDERSKI Dariusz Marian ekonomista Rożnowo członek partii politycznej: Nowa Lewica
2 GRZECHOWIAK Agnieszka Magdalena politolog Wągrowiec członek partii politycznej: Nowa Lewica
3 NAJDER Jacek specjalista ds. technologii informatycznych Wągrowiec nie należy do partii politycznej
4 WILK‑BARAN Anna Elżbieta dziennikarz Wronki nie należy do partii politycznej
5 BOCH Adam filolog języka nowożytnego Grodzisk Wielkopolski członek partii politycznej: Nowa Lewica
6 JÓZEFOWSKA Katarzyna nauczycielka Złotów członek partii politycznej: Nowa Lewica
7 PAWŁOWICZ Sebastian historyk Nowy Tomyśl członek partii politycznej: Lewica Razem
8 MANDES Elżbieta opiekun medyczny Budzyń członek partii politycznej: Nowa Lewica
9 GBUR Dominik student Jędrzejewo członek partii politycznej: Nowa Lewica
10 KUCHARCZYK Magdalena sprzedawca Grodzisk Wielkopolski członek partii politycznej: Nowa Lewica
11 LUS Jan fizyk Piła członek partii politycznej: Unia Pracy
12 RUCKA Natalia Marta specjalista do spraw mediów Gorzów Wielkopolski członek partii politycznej: Lewica Razem
13 WITKOWSKI Dominik student Siekowo członek partii politycznej: Nowa Lewica
14 MINGE Natalia Ewa psycholog Poznań członek partii politycznej: Lewica Razem
15 SKORUPA Janusz Artur nauczyciel Łowyń członek partii politycznej: Nowa Lewica
16 MAJEWSKA Ewelina Barbara copywriter Poznań członek partii politycznej: Lewica Razem
17 ŚLIWAK Stanisław Tomasz emeryt Piła nie należy do partii politycznej
18 BOCIAN Kamil Bartosz architekt Piła członek partii politycznej: Lewica Razem

Lista nr 4, Prawo i Sprawiedliwość

Nr na liście Nazwisko i imiona Zawód Miejscowość zamieszkania Przynależność do partii politycznej lub poparcie
1 CZARNECKI Krzysztof Władysław parlamentarzysta Trzcianka członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
2 PIECHOWIAK Grzegorz socjolog Piła nie należy do partii politycznej
3 AJCHLER Zbigniew Czesław przedsiębiorca rolny Mylin nie należy do partii politycznej
4 KOSOWSKA Dorota Katarzyna rolnik Przyłęki nie należy do partii politycznej
5 ZIELIŃSKI Michał Witold ekonomista Bogdanowo członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
6 BANAŚ Dorota prezes spółdzielni mieszkaniowej Wąsoszki członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
7 PORZUCEK Marcin Bartosz poseł na Sejm RP Piła członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
8 KUBICH Arkadiusz urzędnik samorządowy Piła członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
9 MUZYKA Emilia nauczyciel Międzychód członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
10 KAPEJA Antoni rolnik Piesno nie należy do partii politycznej
11 ERENC‑SZPEK Katarzyna nauczyciel Rogoźno nie należy do partii politycznej
12 CHMIELARZ Małgorzata historyk Wiatrowo-Las nie należy do partii politycznej
13 PIOSIK Maria Jolanta nauczyciel Wolsztyn nie należy do partii politycznej
14 KOŁODZIEJEWSKA Julia Kinga muzyk instrumentalista Piła członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
15 WILCZAK Anna Bronisława fizjoterapeuta Chodzież członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
16 BILIŃSKI Sławomir urzędnik Krzyż Wielkopolski członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
17 BUCHWALD Dominika Anna inżynier rolnictwa Koźle członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
18 FLEMING Bogdan Włodzimierz rolnik Mieścisko członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

Lista nr 5, Konfederacja Wolność i Niepodległość

Nr na liście Nazwisko i imiona Zawód Miejscowość zamieszkania Przynależność do partii politycznej lub poparcie
1 PRZEBITKOWSKI Ziemowit programista Kocanowo członek partii politycznej: Ruch Narodowy
2 GARLICKI Damian Piotr ratownik medyczny Piła członek partii politycznej: Konfederacja Korony Polskiej
3 WAWRZYNIAK Piotr Bogusław historyk Trzcianka członek partii politycznej: Nowa Nadzieja
4 SKUPIN Jacek Tomasz ekonomista Poznań członek partii politycznej: Ruch Narodowy
5 SZKUDLARZ Jarosław Kazimierz elektromechanik Krostkowo członek partii politycznej: Ruch Narodowy
6 SUJKA Piotr Maria przedsiębiorca Piła członek partii politycznej: Nowa Nadzieja
7 SEMCZUK Patryk listonosz Wyrzysk nie należy do partii politycznej
8 PIWOWARSKA Aleksandra Marika informatyk Kaźmierz członek partii politycznej: Ruch Narodowy
9 OSZMIAN Joanna przedsiębiorca Poznań członek partii politycznej: Ruch Narodowy
10 PRASEK Mariusz Adam przedsiębiorca Gołuski nie należy do partii politycznej
11 WYTRZYSZCZEWSKI Marcin programista Piła członek partii politycznej: Konfederacja Korony Polskiej
12 TOMKOWIAK Krystyna Maria ekonomista Szamotuły członek partii politycznej: Ruch Narodowy
13 KUFFEL Anna Marzena rolnik Tomaszewo nie należy do partii politycznej
14 OLECH Adam przedsiębiorca Zbąszyń członek partii politycznej: Konfederacja Korony Polskiej
15 KOWALIK Iwona Katarzyna rolnik Stare nie należy do partii politycznej
16 KOS Radosław przedsiębiorca Huta nie należy do partii politycznej
17 KNOP Anna nauczyciel Kaszczor nie należy do partii politycznej
18 ZIEMSKA Barbara inżynier energetyk Poznań członek partii politycznej: Ruch Narodowy

Lista nr 6, Koalicja Obywatelska

Nr na liście Nazwisko i imiona Zawód Miejscowość zamieszkania Przynależność do partii politycznej lub poparcie
1 RUTNICKI Jakub Adam politolog Pniewy członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
2 JANYSKA Maria Małgorzata ekonomistka Czarnków członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
3 GŁOWSKI Piotr Krzysztof ekonomista Piła członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
4 MAGDA Marta Anna pedagog Kurnatowice członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
5 SZOPIŃSKI Henryk Marian animator kultury Zakrzewo członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
6 CZOPEK Ewa nauczyciel niedostosowanych społecznie Piła nie należy do partii politycznej
7 WOŹNIAK Katarzyna Anna pracownik biurowy Oborniki członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
8 RENN Przemysław Piotr politolog Mieścisko członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
9 URBAŃSKI Adrian student Stróżewo członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
10 PRZYBYLAK Michał biegły rewident Poznań członek partii politycznej: Nowoczesna
11 SZYMCZAK Filip Janusz nauczyciel akademicki – nauki społeczne Wolsztyn członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
12 SZUKAJŁO Wioletta Agnieszka specjalista administracji publicznej Trzcianka nie należy do partii politycznej
13 KUŁAKOWSKA Magdalena Jadwiga nauczyciel przedmiotu w szkole podstawowej Kosztowo członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
14 KOZICZ Aleksander student Złotów członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
15 FLORYSIAK Małgorzata Maria fizjolog Sławica nie należy do partii politycznej
16 ERENC Szymon Piotr przedsiębiorca Wronki nie należy do partii politycznej
17 MATUSIAK Tomasz wyższy urzędnik samorządowy Boruja Nowa nie należy do partii politycznej
18 GÓRNY Sławomir Jan nauczyciel Kamieniec członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

Lista nr 7, Polska Jest Jedna

Nr na liście Nazwisko i imiona Zawód Miejscowość zamieszkania Przynależność do partii politycznej lub poparcie
1 WOŹNIAK‑HOFFMANN Marta dyrektor generalny Brodna członek partii politycznej: Polska Jest Jedna
2 NURCZYK Krzysztof przedsiębiorca Złotów członek partii politycznej: Polska Jest Jedna
3 DEUTER Ewa przedsiębiorca Zofiowo członek partii politycznej: Polska Jest Jedna
4 PIEŚCIKOWSKI Sławomir Krzysztof przedsiębiorca Wieleń członek partii politycznej: Polska Jest Jedna
5 JANISZEWSKA Halina Dorota specjalista ds. rozliczeń Piła członek partii politycznej: Polska Jest Jedna
6 JASIK‑BURY Marzena Barbara przedsiębiorca Poznań członek partii politycznej: Polska Jest Jedna
7 WÓJCIK Barbara manager exportu Piła członek partii politycznej: Polska Jest Jedna
8 FENGER Magdalena pielęgniarka Luboń członek partii politycznej: Polska Jest Jedna
9 KACAŁA Damian Radosław technik samochodowy Wągrowiec członek partii politycznej: Polska Jest Jedna
10 ŁUCZAK Adam technik mechanizacji rolnictwa Podrzewie członek partii politycznej: Polska Jest Jedna
11 BIAŁKOWSKI Artur Jan przedsiębiorca Pniewy członek partii politycznej: Polska Jest Jedna
12 BERNACZYK Bartłomiej Longin kamieniarz Trzcielin członek partii politycznej: Polska Jest Jedna
13 FOIŃSKA Monika ogrodnik Grzybowice członek partii politycznej: Polska Jest Jedna
14 STAROSTA Piotr Tadeusz główny księgowy Trzcianka członek partii politycznej: Polska Jest Jedna

Lista nr 8, Polska Liberalna Strajk Przedsiębiorców

Nr na liście Nazwisko i imiona Zawód Miejscowość zamieszkania Przynależność do partii politycznej lub poparcie
1 PAWLAK Sławomir Łukasz przedsiębiorca Poznań członek partii politycznej: Polska Liberalna Strajk Przedsiębiorców
2 KSYCKA Barbara przedsiębiorca Budzyń nie należy do partii politycznej
3 CEGLAREK‑KALEMBA Danuta przedsiębiorca Lewice nie należy do partii politycznej
4 CHUDY Władysław przedsiębiorca Nowy Tomyśl nie należy do partii politycznej
5 NOWAK Tomasz Adam przedsiębiorca Kuźnica Czarnkowska nie należy do partii politycznej
6 HERMANN Sara Sandra przedsiębiorca Kąkolewice nie należy do partii politycznej
7 STEFANIAK Dominika Hanna przedsiębiorca Ostrów Wielkopolski nie należy do partii politycznej
8 BORKOWSKA Justyna Ewelina przedsiębiorca Dziadowice nie należy do partii politycznej
9 CYRULIK Sebastian Stanisław przedsiębiorca Czarnków nie należy do partii politycznej
10 PONIATOWSKI Mariusz Mikołaj przedsiębiorca Rataje nie należy do partii politycznej