Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 39, Poznań

Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 39, Poznań

W niedzielę 13 października odbędą się wybory powszechne do Sejmu i Senatu. Obywatele Polski wybiorą 460 posłów oraz 100 senatorów.

Część województwa wielkopolskiego obejmująca obszar powiatu: poznański oraz miasta na prawach powiatu: Poznań. Liczba mandatów: 10.

Lista numer 1

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 JANKOWIAK Wojciech administratywista
2 ZYDORCZAK Włodzimierz Andrzej przedsiębiorca
3 KRAKOWIAK Julia Maria nauczyciel
4 KALEMBA Marcin Krzysztof rolnik
5 BAUMGART Marek Piotr ekonomista
6 BRZEZIŃSKA Agnieszka Adriana politolog
7 BŁOCHOWIAK Arkadiusz Stanisław inżynier rolnik
8 MANIKOWSKA-KRAWIEC Grażyna Maria ekonomista
9 PAWAŁOWSKI Sylwester rolnik
10 WOŚKOWIAK Wojciech Tadeusz handlowiec
11 WICHER Aneta Iwona prawnik
12 FRĄCKOWIAK Szymon rolnik
13 KACZMAREK Urszula Teresa nauczyciel
14 PAWŁOWSKA Miranda Beata doradca klienta
15 KLIMEK Rafał ekonomista
16 TOMCZAK Michał Bartłomiej prawnik
17 WŁODARCZYK Martyna Maria politolog
18 KOSTANIAK Olga Sara prawnik
19 BEER Marek Stanisław inżynier zootechniki
20 SIEMIŃSKI Paweł Czesław ekonomista

Lista numer 2

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 EMILEWICZ Jadwiga Katarzyna politolog
2 DZIUBA Tadeusz Antoni parlamentarzysta
3 SZYNKOWSKI VEL SĘK Szymon Andrzej sekretarz stanu
4 STRYJSKA Małgorzata Irena lekarz
5 ZYSK Tadeusz redaktor wydawniczy
6 WRÓBLEWSKI Bartłomiej Piotr parlamentarzysta
7 SOMMERFELD Jacek przedstawiciel władzy samorządowej
8 CZERWIŃSKI Zbigniew prezes
9 RACZKOWSKI Mateusz Kacper inżynier produkcji
10 ŻELAZNY Filip radca prawny
11 STACHOWIAK-GAUDEN Anna adwokat
12 BRZOZOWSKA Iwona Anna teolog
13 KRZYŻANOWSKA-WALASZCZYK Ewa Urszula architekt
14 SZELĄGOWSKI Piotr Adam przedstawiciel handlowy
15 BRATKOWSKI Wojciech inżynier mechanik
16 KULECZKA-DRZEWIECKA Ewa nauczyciel
17 MARKIEWICZ Marian Jan inżynier mechanik
18 DALESZYŃSKA Marta Ewa inżynier zootechniki
19 WŁODARCZAK Katarzyna Barbara pracownik administracji publicznej
20 DEMBIŃSKI Krzysztof Henryk dyrektor

Lista numer 3

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 UEBERHAN Katarzyna filozofka
2 WACHOWSKA-KUCHARSKA Anna Małgorzata specjalistka sprzedaży internetowej
3 KRETKOWSKA Katarzyna Maria nauczycielka
4 KANIA Henryk przedstawiciel władzy samorządowej
5 URBAŃSKA Beata Kinga specjalista bankowości
6 SZLINDER Maciej Karol filozof
7 WOJCIECHOWSKA Magdalena Adrianna nauczycielka
8 MAJEWSKI Dawid fotograf
9 MONDRY Marek Ireneusz specjalista ochrony środowiska
10 OWSIANNA Halina Maria przedstawicielka władzy samorządowej
11 BORUSIŃSKA Renata Teresa artysta grafik
12 LEWANDOWSKA Zuzanna Sara lekarz
13 DYLEWICZ Łukasz Mateusz specjalista do spraw kadr
14 PALUS Adrianna studentka
15 WRÓBLEWSKI Maciej Jarosław nauczyciel akademicki
16 KRYSTEK Grzegorz Andrzej historyk
17 JÓŹWIK Dariusz Radosław agent ubezpieczeniowy
18 STANIEWSKI Marcin farmaceuta
19 SKURZYŃSKI Jakub Marcin radca prawny
20 ZIÓŁKOWSKA Agnieszka Maria menedżer artystyczny

Lista numer 4

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 MIERZEJEWSKI Jakub Piotr specjalista do spraw stosunków międzynarodowych
2 OSZMIAN Ryszard mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych
3 MĄCZKA Paweł Stefan menedżer
4 ZIMMER Paweł technik budowlany
5 SAKOWICZ Grzegorz Michał ekonomista
6 MUSZAK Aldona nauczyciel
7 SOCHA Justyna Anna dziennikarka
8 SZCZESIAK Sylwia promotor marki
9 ANDRZEJEWSKI Michał prawnik
10 DOMBKOWSKI Marcin biolog
11 ANDRZEJCZAK Katarzyna Elżbieta filolog polski
12 PAECH Jan Aleksander ratownik wodny
13 DUDZIAK Alicja Maria technik usług kosmetycznych
14 FRANKOWSKI Michał Aleksander agent ubezpieczeniowy
15 HEIDRYCH Ewa Grażyna hipoterapeutka
16 SPIESZALSKI Jędrzej broker ubezpieczeniowy
17 ŚWIERGIEL Szymon blacharz samochodowy
18 PULIK Krystyna Grażyna spedytor
19 KARBOWSKI Radosław konstruktor
20 MALICKI Paweł Dawid programista aplikacji

Lista numer 5

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 JAŚKOWIAK Joanna notariusz
2 GRUPIŃSKI Rafał Szymon historyk kultury
3 SZŁAPKA Adam Stanisław politolog
4 DZIKOWSKI Waldy chemik
5 GUTORSKA Agata Hanna dyrektor szkoły
6 ZIÓŁKOWSKI Szymon Jerzy sportowiec
7 JANICKA Izabela Anna nauczyciel akademicki
8 MAZUREK Marta nauczycielka akademicka
9 WITUSKI Maciej Maria rzeczoznawca majątkowy
10 FIEDLER Arkady Elpidio pisarz
11 FABIŚ-SZULC Karolina Urszula główna księgowa
12 PANKOWSKI Marek Jerzy przedsiębiorca
13 KOSAKOWSKA Magdalena Anna przedsiębiorca
14 WIECZOREK Nina Magdalena przedsiębiorca
15 IGNASZEWSKI Bartłomiej Zdzisław przedsiębiorca
16 MURAWA Dawid Paweł lekarz - specjalista chirurgii onkologicznej
17 KARCZEWSKA-KRZEMIŃSKA Beata ekonomista
18 CYBULSKA Wioletta urzędnik samorządowy
19 SADYŚ Izabela urzędnik samorządowy
20 STERCZEWSKI Franciszek Wojciech architekt

Czytaj także

 0