Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 25, Gdańsk

Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 25, Gdańsk

W niedzielę 13 października odbędą się wybory powszechne do Sejmu i Senatu. Obywatele Polski wybiorą 460 posłów oraz 100 senatorów.

Część województwa pomorskiego obejmująca obszary powiatów: gdański, kwidzyński, malborski, nowodworski, starogardzki, sztumski, tczewski oraz miast na prawach powiatu: Gdańsk, Sopot. Liczba mandatów 12.

Lista numer 1

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 KOBYLARZ Andrzej Sławomir parlamentarzysta
2 TRAWICKI Krzysztof Gabriel lekarz weterynarii
3 PAWŁOWSKA Maria Urszula prawnik
4 KUCHAREK Adam Antoni przedsiębiorca
5 KACZYŃSKI Leszek Józef rolnik
6 SARNOWSKI Wojciech Ireneusz inżynier produkcji
7 BIERNACKI Paweł Piotr nauczyciel
8 CYMERYS Wojciech inżynier rolnik
9 TUSK Lucyna Maria sprzedawca
10 NOWAK Bartosz Kazimierz rolnik
11 DASZKIEWICZ Maria Jolanta ekolog
12 KŁOS Małgorzata Maria księgowa
13 WERONIECKI Bartosz Szymon inżynier leśnik
14 GRAHN Marianna ekonomista
15 MICHALAK Leszek mistrz cukiernictwa
16 KAMIŃSKI Paweł przedsiębiorca
17 DOMBROWSKA-GRUBBA Beata Agnieszka ekonomista
18 HOŁUBOWSKI Bartosz Rafał student turystyki
19 RYBAKOWSKA Małgorzata przedsiębiorca
20 MŁOT Andrzej prawnik
21 PASZEK Krystyna rolnik
22 DĄBEK-STOBIERSKA Janina Maria nauczyciel
23 GRAJOSZEK Zbigniew Mariusz inżynier rolnik
24 DORNIAK Tomasz inżynier środowiska

Lista numer 2

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 SELLIN Jarosław Daniel parlamentarzysta
2 PŁAŻYŃSKI Kacper Maciej adwokat
3 ŻEBROWSKI Arwid Marek audytor
4 KILIAN Jan parlamentarzysta
5 CYMAŃSKI Tadeusz parlamentarzysta
6 SMOLIŃSKI Kazimierz adwokat
7 RABENDA Karol Kazimierz historyk
8 CELMER Sylwia Agnieszka starosta
9 KORALEWSKI Kazimierz Marian kierownik projektu
10 RAKOWSKI Tomasz Jędrzej przedsiębiorca
11 PETKOWSKI Paweł Piotr socjolog
12 KEMPA Anna Magdalena specjalista administracji publicznej
13 SULEWSKA Katarzyna Joanna prawnik
14 WIECZOREK Jan Antoni urzędnik państwowy
15 GÓRNIAK Sonia Anna ekonomista
16 WITTNER Marcin Daniel politolog
17 STOLC Grażyna Jadwiga nauczyciel
18 CABAJ Joanna Dorota nauczyciel
19 JASIŃSKI Mirosław nauczyciel religii
20 WAŃCZYK-KULPIŃSKA Katarzyna Maria specjalista do spraw organizacji i rozwoju sprzedaży
21 BROŻEK Anna ekonomista
22 IMIANOWSKA Barbara kierownik domu kultury
23 STANKIEWICZ Filip Andrzej muzealnik
24 RACZAK Grzegorz lekarz-specjalista kardiologii

Lista numer 3

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 MACIEJEWSKA Beata Monika edukatorka
2 BANACH Jolanta Maria nauczyciel
3 KOWALCZUK Łukasz psycholog
4 ŚNIEG Andrzej Stanisław inżynier rolnictwa
5 PIĘKOŚ Michał Rafał specjalista bankowości
6 OCHOCKA Iwona przedsiębiorczyni
7 STROJNY Olga inżynier budowy mostów
8 GWOŹDŹ Edward Rajmund inżynier budownictwa okrętowego maszyny i siłownie okrętowe
9 HRYNIEWSKI Wojciech programista aplikacji
10 NOWAK Karolina spedytor
11 KRÓL Judyta Anna pedagog
12 PACEK Igor student
13 HODERNY Adam Ryszard emerytowany oficer sił zbrojnych
14 GREKULAK Ksenia fizjoterapeutka
15 KŁOS Wojciech Jakub programista aplikacji
16 CYGAN Mirosław Wojciech nauczyciel - trener
17 STAŻEWSKA Anna Ewa analityk baz danych
18 WADLEWSKA Lucyna Beata dyrektor handlowy
19 BYLICA Bartosz specjalista do spraw marketingu i handlu
20 MARKIEWICZ Dorota Maria magazynier
21 WICHERT Marcin Krystian technik administracji
22 ŻOCHOWSKA Anna Kazimiera adwokat
23 SZKUDLAREK Joanna Dorota filozof
24 KOPERSKI Romuald Wincenty muzyk

Lista numer 4

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 URBANIAK Michał Piotr przedsiębiorca
2 PRUŚ Sylwester Zbigniew fizyk
3 MOJZESOWICZ Wojciech rolnik
4 ZABOROWSKI Arkadiusz technik rolnik
5 WELKA Michał inżynier elektryk
6 OCHAŁ Andrzej technik ochrony mienia
7 WYSOKIŃSKA Monika Agnieszka rolnik
8 RABĘDA Krzysztof logistyk
9 CZARNECKA Anna przedsiębiorca
10 PAWEŁCZAK Barnaba Bogusz dyrektor operacyjny
11 PAPROCKA Małgorzata Maria aktorka
12 PIASECKA Dorota Magdalena architekt
13 PASZKO Dagmara urzędnik
14 LABUDA Katarzyna technik ekonomista
15 SEREDYŃSKI Konrad Bartłomiej technik elektronik
16 BRODNICKA Kamila Kinga specjalista w dziale zakupów
17 FALIŃSKA Urszula emeryt
18 LANDOWSKA Agnieszka Monika muzealnik
19 SZABLEWSKA Joanna Maria grafik komputerowy
20 WILK Piotr Jerzy specjalista kontroli jakości
21 ADAMOWICZ Emilia Regina pedagog
22 CHOJNACKA Izabela Anna pracownik socjalny
23 STĘPKOWSKI Adrian inżynier ds. projektowania oprogramowania
24 KRZYWKOWSKI Marcin Piotr naukowiec

Lista numer 5

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 NEUMANN Sławomir Arkadiusz ekonomista
2 WAŁĘSA Jarosław Leszek politolog
3 POMASKA Agnieszka Dominika politolog
4 ADAMOWICZ Piotr dziennikarz
5 CHMIEL Małgorzata inżynier architekt
6 SARNOWSKI Józef Leon inżynier rolnik
7 BOROWCZAK Jerzy Stanisław technik mechanik
8 WIDZ Piotr nauczyciel
9 BAUĆ Piotr Paweł nauczyciel akademicki
10 BAGIŃSKI Piotr Wojciech nauczyciel
11 WÓJCIK Małgorzata Joanna architekt
12 GANCAREWICZ Monika Katarzyna ekonomistka
13 LISEK Krzysztof dyplomata
14 SKONIECZNY Stefan Leon ekonomista
15 MICHALSKI Jacek Wojciech nauczyciel
16 KACPROWICZ Beata Maria nauczyciel
17 KULAS Jan Edward nauczyciel
18 HANDKE-OWSIAK Alicja przedsiębiorca
19 CZYŻEWSKA Agata Anna studentka
20 POBŁOCKA Natalia Zuzanna mgr inż. architekt
21 ŚLEDŹ Mariusz nauczyciel
22 MAJ Lucyna pielęgniarka
23 REZMEROWSKI Roman Kazimierz mgr inż. rolnictwa
24 LIEDER Ewa ekonomistka

Czytaj także

 0