Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 2, Wałbrzych

Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 2, Wałbrzych

W niedzielę 13 października odbędą się wybory powszechne do Sejmu i Senatu. Obywatele Polski wybiorą 460 posłów oraz 100 senatorów.

Część województwa dolnośląskiego obejmująca obszary powiatów: dzierżoniowski, kłodzki, świdnicki, wałbrzyski, ząbkowicki oraz miasta na prawach powiatu: Wałbrzych. Liczba mandatów 8.

Lista numer 1

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 GANCARZ Paweł Jarosław wyższy urzędnik samorządowy
2 KOŁT Józef rolnik
3 KWIATKOWSKA Ewa Daniela radca prawny
4 KUCZEK Magdalena Dorota hotelarz
5 RUDNICKI Jarosław Jerzy ekonomista
6 BONIECKA Joanna Bogna pracownik samorządowy
7 SOKOŁOWSKA Maria emeryt
8 DZIENDZIEL Wacław Alojzy zootechnik
9 MAZUR Paweł Mariusz rolnik
10 UBIK Jarosław Marian pracownik samorządowy
11 WIERZBICKA-BARA Danuta Maria artysta plastyk
12 KOWALSKA Sylwia Edyta nauczyciel
13 KARCH Izabela Maria ekonomista
14 SULIKOWSKA Natalia Weronika przedstawiciel handlowy
15 KYCIA Radosław logistyk
16 LONGAWA Stanisław Tadeusz prawnik

Lista numer 2

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 DWORCZYK Michał Paweł historyk
2 ZYSKA Ireneusz radca prawny
3 MURDZEK Wojciech Piotr parlamentarzysta
4 BADORA Maciej Adam adwokat
5 GWÓŹDŹ Marcin Piotr inżynier
6 BIELAWSKA Zuzanna wyższy urzędnik samorządowy
7 SURMA Renata Lucyna wyższy urzędnik samorządowy
8 MUCHA Beata Maria pracownik administracji rządowej
9 DEC Jerzy Grzegorz nauczyciel geografii
10 WĘGŁOWSKI Jarosław wyższy urzędnik samorządowy
11 SZPYTMA Bogusław Krzysztof przedsiębiorca
12 GREINER Małgorzata Joanna nauczyciel języka polskiego
13 TARNACKI Marek rolnik
14 SZYDŁOWSKA Ewelina Agnieszka prawnik
15 WIERZBICKA Renata Teresa administratywistka
16 GRZEGORZEWICZ Grzegorz Sławomir prawnik

Lista numer 3

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 DYDUCH Marek przedsiębiorca
2 KOTARBA Mariusz wykładowca akademicki
3 LECH Kornelia Joanna pedagog
4 ŁĄCKI Adam Edward ekonomista
5 MUSIAŁEK Małgorzata Aleksandra asystent psychologa
6 ZALEŃSKI Wiktor Piotr internacjolog
7 CHOJNACKA Cecylia Agnieszka kosmetolog - wykładowca
8 WOLAK Tomasz Paweł politolog
9 CHUĆ Renata emeryt
10 SŁABICKA Jolanta Izabela przedsiębiorca
11 HABIERA-GÓRSKA Agnieszka Beata księgowa
12 HÜPNER Dominik lektor języka angielskiego
13 CZAJKOWSKI Robert Aleksy księgowy
14 SOŁTYSIK Janusz Tomasz inżynier elektronik
15 ZABORONEK Maciej Grzegorz historyk
16 STABROWSKA Anna Ewa przedsiębiorca

Lista numer 4

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 ŁAMBUCKI Roman ekonomista
2 MICHALIK Karol student
3 DANIELAK Damian Marcin politolog
4 KRYSTYNIAK Krzysztof Adam elektryk
5 PRZEŚLICA-MARTYNOWSKA Anna Agnieszka lekarz medycyny
6 SUSŁOWSKA Krystyna Maria rolnik
7 WIELICZKO Angelika Agnieszka inżynier produkcji
8 SZACHNIEWICZ Przemysław Mateusz handlowiec
9 OLEKSY-SARYSZ Marzena Emilia nauczyciel
10 ŁOSIAK Kamil Sebastian informatyk
11 GOMÓŁKA Damian Rafał przedsiębiorca
12 LUDKOWSKI Piotr przedsiębiorca
13 NOWAK Katarzyna nauczyciel
14 MORKA Andrzej inżynier mechanik
15 OKARMUS Ewa Jadwiga rolnik
16 POKRYWKA Stanisław nauczyciel

Lista numer 5

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 SIEMONIAK Tomasz ekonomista
2 MRZYGŁOCKA Izabela Katarzyna ekonomista
3 WIELICHOWSKA Monika ekonomista
4 SZUSZWALAK Tomasz Daniel strażak
5 MITRASZEWSKI Tomasz Łukasz przedsiębiorca
6 ŚWIŁO Teresa emeryt
7 GLAPIŃSKI Rafał Mariusz nauczyciel
8 INGLOT Andrzej Ryszard lekarz medycyny
9 ROSIAK Mateusz przedsiębiorca
10 ONYŚKÓW Paweł urzędnik
11 SZCZYGIEŁ Zbigniew strażak
12 ŚWIERCZYŃSKI Jędrzej Maciej ekonomista
13 BEŚLERZEWSKA Małgorzata Urszula przedsiębiorca
14 IWANCZ Jacek Julian nauczyciel
15 BEN AMARA Joanna Maria przewodnik turystyczny
16 TUMIDALSKA Marta Magdalena administratywistka

Lista numer 8

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 SZPUR Anatol Kazimierz przedsiębiorca
2 GOLAK Julian Kazimierz przedsiębiorca
3 MICHAŃCIO Iwona Kornela położna oddziałowa
4 SZYMKIEWICZ Robert Artur prawnik
5 LESZCZYŃSKA Marzanna Irena prawnik
6 GABRIEL Katarzyna Joanna neurologopeda
7 IGNOR Agnieszka Joanna ekonomista
8 HAŁACZKIEWICZ Sebastian analityk systemów teleinformatycznych
9 BIELAWSKA Sylwia Małgorzata nauczyciel
10 ŚWITOŃ-PAWLICKA Grażyna Izabela specjalista administracji publicznej
11 LATUSZEK Wojciech kierowca
12 TUTKA Ewa Lucyna nauczycielka
13 CHOJNACKA Joanna Agata specjalista ds. kadr
14 ŁATA Artur Sławomir kierownik ds. marketingu

Czytaj także

 0