Kuszczak broni, Manchester United wygrywa

W meczu 21. kolejki angielskiej Premier League prowadzący w tabeli piłkarze Manchesteru United pokonali na wyjeździe West Bromwich Albion 2:1. Bramki zwycięskiego zespołu strzegł Tomasz Kuszczak.
"Czerwone Diabły" pierwszego gola zdobyły już w trzeciej minucie, a na listę strzelców wpisał się Wayne Rooney. Niespodziewanie jednak po kwadransie gry na tablicy wyników widniał remis. Pięknym uderzeniem szans Kuszczakowi nie dał Szkot James Morrison. W drugiej części spotkania gospodarze zmarnowali doskonałą okazję do objęcia prowadzenia. Nigeryjczyk Peter Odemwingie nie wykorzystał rzutu karnego. Piłka po jego strzale minęła bramkę. W 75. minucie zwycięskiego gola dla Manchesteru zdobył Javier Hernandez. Meksykanin kilkanaście minut wcześniej wszedł na boisko za Bułgara Dymitara Berbatowa.