Szczęsny broni, Arsenal remisuje

W meczu trzeciej rundy piłkarskiego Pucharu Anglii Arsenal Londyn zremisował na własnym stadionie z Leeds United 1:1. Bramki "Kanonierów" strzegł Wojciech Szczęsny. Młody bramkarz rozegrał dobre spotkanie, a gola wpuścił po strzale z rzutu karnego Roberta Snodgrassa.
Zajmujący piąte miejsce w Championship goście prowadzenie objęli w 54. minucie. Arsenal przed sensacyjnym wyeliminowaniem uratował Cesc Febregas. Hiszpan także z rzutu karnego bramkę zdobył w 90. minucie. O awansie zadecyduje powtórka spotkania, do której dojdzie na stadionie w Leeds.

Do czwartej rundy Pucharu awansował już natomiast Nottingham Forest. Zespół Radosława Majewskiego 2:1 wygrał na wyjeździe z Preston North End. Polak mecz obejrzał z ławki rezerwowych.