Mucha: Lewandowski na mnie poczekał

Mucha: Lewandowski na mnie poczekał

Joanna Mucha mówiła w TVN24, że nie oglądała całego meczu w którym Borussia Dortmund pokonała Real Madryt 4:1. Stwierdziła, że oglądała jedynie druga połowę, w której padło najwięcej bramek. - Robert Lewandowski był bardzo uprzejmy dla mnie, poczekał z tymi trzema bramkami do drugiej połowy - zażartowała.
Mucha wyjaśniła, że nie oglądała pierwszej połowy meczy z powodu obowiązków służbowych. - W tym samym czasie odbywała się inauguracja mistrzostw świata w siatkówce w 2014 roku w Teatrze Narodowym – wyjaśniła. O wyniku meczu mówiła z dużym entuzjazmem. -  Wielkie emocje, fantastyczny mecz, fenomenalny wynik – stwierdziła.

Mucha zaznaczyła, że chciałaby, aby równie dobrze Lewandowski grał dla polskiej reprezentacji. - Wielkie gratulacje, no i cóż... pozostaje oczekiwanie, że te gole będą się pojawiać w drużynie narodowej - stwierdziła Joanna Mucha.