Kandydaci do Sejmu w Toruniu, okręg nr 5. Zobacz, kto startuje w wyborach 2023

Kandydaci do Sejmu w Toruniu, okręg nr 5. Zobacz, kto startuje w wyborach 2023

Pomnik Mikołaja Kopernika w Toruniu
Pomnik Mikołaja Kopernika w Toruniu Źródło: PAP / Tytus Żmijewski
Wybory parlamentarne do Sejmu i Senatu odbędą się 15 października. W Toruniu liczba mandatów wynosi 13.

Okręg Wyborczy nr 5 obejmuje część województwa kujawsko-pomorskiego obejmująca obszary powiatów: aleksandrowski, brodnicki, chełmiński, golubsko-dobrzyński, grudziądzki, lipnowski, radziejowski, rypiński, toruński, wąbrzeski, włocławski oraz miasta na prawach powiatu: Toruń, Grudziądz, Włocławek. Liczba mandatów wynosi 13.

Lista nr 1, Bezpartyjni Samorządowcy

Nr na liście Nazwisko i imiona Zawód Miejscowość zamieszkania Przynależność do partii politycznej lub poparcie
1 KUSZYŃSKI Marek pracownik obsługi biurowej Ciechocinek nie należy do partii politycznej
2 KRAJEWSKI Radosław rolnik Brudzawki nie należy do partii politycznej
3 MORACZEWSKA Barbara Ewa pedagog Włocławek nie należy do partii politycznej
4 CZACHOR Paweł Lech terapeuta środowiskowy Toruń nie należy do partii politycznej
5 MICHALSKA Anna Róża dietetyk Ciechocinek nie należy do partii politycznej
6 KWIATKOWSKA Angelika Agnieszka recepcjonistka Ośno nie należy do partii politycznej
7 SKIBA Dorota Maria przedstawiciel handlowy Łazieniec nie należy do partii politycznej
8 FIJAŁKOWSKA Monika pracownik obsługi biurowej Toruń nie należy do partii politycznej
9 NOWAK Joanna dietetyk Toruń nie należy do partii politycznej
10 ZIÓŁKOWSKI Sebastian Leszek magazynier Toruń nie należy do partii politycznej
11 KAMIŃSKA Lidia geolog Otłoczyn nie należy do partii politycznej
12 BINIAK Zofia ekonomista Stawki nie należy do partii politycznej
13 URBAŃSKI Rafał inżynier budownictwa Krotoszyn nie należy do partii politycznej
14 RUTECKA Magdalena magazynier Aleksandrów Kujawski nie należy do partii politycznej
15 KARSKI Piotr Paweł magazynier Morawy nie należy do partii politycznej
16 SKRODZKA Agnieszka Katarzyna kucharz Probostwo Górne nie należy do partii politycznej
17 ZADWORZAŃSKI Marek Adam pracownik obsługi biurowej Toruń nie należy do partii politycznej
18 LATOSIŃSKA Monika kucharz Raciążek nie należy do partii politycznej
19 PIETRZAK Natalia Kinga pracownik obsługi biurowej Wołuszewo nie należy do partii politycznej
20 PACHOLSKI Maciej kucharz Łówkowice nie należy do partii politycznej
21 POLACHOWSKI Maciej Beniamin technik informatyk Włocławek nie należy do partii politycznej
22 ŚCISŁY Paweł magazynier Tadzin nie należy do partii politycznej
23 ROSZAK Damian Czesław student inżynierii zarządzania Siniarzewo nie należy do partii politycznej
24 GMURSKI Miłosz student elektroradiologii Aleksandrów Kujawski nie należy do partii politycznej
25 KWIATKOWSKI Przemysław Adam technik żywienia i gospodarstwa domowego Ośno nie należy do partii politycznej

Lista nr 2, Trzecia Droga

Nr na liście Nazwisko i imiona Zawód Miejscowość zamieszkania Przynależność do partii politycznej lub poparcie
1 SOSNOWSKI Zbigniew nauczyciel Świedziebnia członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
2 SKONIECZKA Marcin Seweryn przedstawiciel władzy samorządowej Wieldządz członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni
3 GURBIN Beata policjantka Grudziądz członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni
4 MICHAŁEK Iwona Krystyna nauczyciel Toruń nie należy do partii politycznej
5 SADZIŃSKI Sebastian Ziemowit przedsiębiorca Włocławek nie należy do partii politycznej popierany przez partię polityczną: Polska 2050 Szymona Hołowni
6 ZAKRZEWSKA Edyta Lidia mgr inż. zootechniki Łążyn członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
7 OCZKOWSKA Agnieszka Małgorzata asystent prawny Toruń członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni
8 KICIAK‑KUCHARSKA Magdalena specjalista administracji publicznej Białe Błota członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
9 AMLICKI Rafał technik ogrodnik Rypin nie należy do partii politycznej popierany przez partię polityczną: Polska 2050 Szymona Hołowni
10 KIERZKOWSKI Henryk przedsiębiorca Kowal członek partii politycznej: Unia Europejskich Demokratów
11 BŁĘDOWSKI Adam Robert specjalista ds. bezpieczeństwa i higieny pracy Górsk członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni
12 KOWALSKA Karolina pracownik samorządowy Kowalewo Pomorskie członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
13 JĄKALSKI Arkadiusz nauczyciel Sadłóg członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni
14 RYDECKI Andrzej nauczyciel Świecie nad Osą członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
15 RUCIŃSKA Karolina Katarzyna pośrednik w obrocie nieruchomościami Toruń nie należy do partii politycznej popierana przez partię polityczną: Polska 2050 Szymona Hołowni
16 KUBCZAK‑KOSICKA Anna Maria mgr ekonomii Toruń członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
17 GRABAS Dariusz Adam radca prawny Toruń nie należy do partii politycznej popierany przez partię polityczną: Polska 2050 Szymona Hołowni
18 DUDEK Piotr Władysław inżynier mechanizacji Włocławek nie należy do partii politycznej
19 LEŹNICKA Małgorzata Maria nauczyciel akademicki Chełmża członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni
20 STASZAK Rafał Adam pracownik administracji Opatowice członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
21 BLUJ Mariusz Adam przedsiębiorca Toruń członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni
22 MATUSZEWSKI Tomasz Witold rolnik Wąbrzeźno członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
23 PŁONKA Katarzyna sprzedawca Odolion nie należy do partii politycznej popierana przez partię polityczną: Polska 2050 Szymona Hołowni
24 PASTUSZKA Anna dr inż. ds. rolnictwa ochrony środowiska Grudziądz członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
25 DAWIDOWICZ Grzegorz Wojciech nauczyciel Toruń członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni
26 BARANOWSKI Krzysztof przedstawiciel władz samorządowych Kikół członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

Lista nr 3, Nowa Lewica

Nr na liście Nazwisko i imiona Zawód Miejscowość zamieszkania Przynależność do partii politycznej lub poparcie
1 SCHEURING‑WIELGUS Joanna Izabela socjolog Głogowo członek partii politycznej: Nowa Lewica
2 KOWAL Piotr samorządowiec Włocławek członek partii politycznej: Nowa Lewica
3 KOWAROWSKI Łukasz Mariusz samorządowiec Grudziądz członek partii politycznej: Nowa Lewica
4 KOSTULSKI Stanisław Henryk student Toruń członek partii politycznej: Lewica Razem
5 HOFMAN‑KUPISZ Joanna nauczyciel Włocławek członek partii politycznej: Nowa Lewica
6 TOMCZYK Jędrzej Bartosz kulturoznawca Lipno członek partii politycznej: Lewica Razem
7 JOPP Marek Roman specjalista ds. marketingu Chełmża członek partii politycznej: Nowa Lewica
8 AUGUSTINOWICZ Czesława Janina nauczyciel przedszkola Brzozowo członek partii politycznej: Nowa Lewica
9 SPECJALSKI Przemysław Piotr technik architektury krajobrazu Toruń członek partii politycznej: Nowa Lewica
10 JANISZEWSKA Kazimiera Janina pedagog Czarne Błoto członek partii politycznej: Nowa Lewica
11 BROŻEK Daniel oficer sił zbrojnych Toruń członek partii politycznej: Polska Partia Socjalistyczna
12 PIETRZAK Natalia Katarzyna specjalista ds. zarządzania kryzysowego Ładne członek partii politycznej: Nowa Lewica
13 PIOTROWSKI Krzysztof historyk Charszewo członek partii politycznej: Nowa Lewica
14 CZERNIC Katarzyna nauczyciel Toruń członek partii politycznej: Lewica Razem
15 KRZYŻANOWSKI Andrzej Jerzy oficer sił zbrojnych Ciechocinek członek partii politycznej: Nowa Lewica
16 SKIBIŃSKA Joanna Izabela dietetyk Bydgoszcz członek partii politycznej: Nowa Lewica
17 DWORAKOWSKA Anna nauczyciel języka obcego Grudziądz członek partii politycznej: Nowa Lewica
18 MARKOWSKA Katarzyna administratywista Chełmica-Cukrownia członek partii politycznej: Nowa Lewica
19 LEWANDOWSKI Józef Marian specjalista transportu Włocławek członek partii politycznej: Socjaldemokracja Polska
20 WYŻGA Faustyna Marianna technik dietetyk Grudziądz członek partii politycznej: Nowa Lewica
21 WIZNEROWICZ Piotr Jerzy grafik komputerowy multimediów Toruń członek partii politycznej: Nowa Lewica
22 TURSKA Anna Zofia dziennikarz Przywieczerzynek członek partii politycznej: Nowa Lewica
23 METEL Joanna Anita bibliotekarz Golub-Dobrzyń nie należy do partii politycznej
24 JABŁOŃSKA Edyta technik budownictwa Włocławek członek partii politycznej: Nowa Lewica
25 GRABCZEWSKI Wojciech Tadeusz policjant Włocławek członek partii politycznej: Nowa Lewica
26 ORZECHOWSKI Mateusz pracownik biurowy Grudziądz członek partii politycznej: Nowa Lewica

Lista nr 4, Prawo i Sprawiedliwość

Nr na liście Nazwisko i imiona Zawód Miejscowość zamieszkania Przynależność do partii politycznej lub poparcie
1 SZCZUCKI Krzysztof Łukasz prawnik Ząbki członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
2 BOROWIAK Joanna Beata nauczyciel akademicki Włocławek członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
3 GIRZYŃSKI Zbigniew nauczyciel akademicki Toruń nie należy do partii politycznej
4 GEMBICKA Anna Urszula wyższy urzędnik państwowy Włocławek członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
5 ARDANOWSKI Jan Krzysztof inżynier rolnictwa Krobia członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
6 MÓL Adrian Łukasz urzędnik samorządowy Toruń członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
7 KALINOWSKA Monika Ewa urzędnik samorządowy Rypin nie należy do partii politycznej
8 KAŁUŻNY Mariusz Piotr politolog Zamek Bierzgłowski członek partii politycznej: Suwerenna Polska
9 WALCZAK Janusz Dominik rolnik Golska Huta członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
10 RAMLAU Michał Karol urzędnik samorządowy Dobrzejewice członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
11 SOBOLEWSKI Rafał Władysław prawnik Włocławek nie należy do partii politycznej
12 TARANOWICZ Małgorzata Beata ekonomista Grudziądz członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
13 KOSIŃSKI Krzysztof Roman instruktor higieny Grudziądz członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
14 ŁOZICKI Andrzej technolog spożywczy Ciechocinek członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
15 SUCHOCKI Kamil technik rolnictwa Grążawy członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
16 NIEKRAŚ Marzena Małgorzata pracownik socjalny Dobrzyń nad Wisłą członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
17 ORŁOWSKI Arkadiusz nauczyciel Brzozie członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
18 LEWANDOWSKA Ewelina Anna prawnik Nieszawa członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
19 KLABUN Wojciech Bernard urzędnik samorządowy Toruń członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
20 DRAB Marzenna Stefania ekonomista Grudziądz członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
21 RYBCZYŃSKA Agnieszka Beata urzędnik samorządowy Ciechocinek członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
22 JÓŹKÓW Jan Andrzej nauczyciel Książki członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
23 NADWORNA Bożena rolnik Radzyń-Wybudowanie członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
24 WARNEL Zbigniew Dariusz mechanik samochodowy Antoniewo członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
25 ŚLEDZIŃSKA‑BĘDKOWSKA Anna prawnik Osięciny członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
26 RASIELEWSKI Zbigniew politolog Toruń członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

Lista nr 5, Konfederacja Wolność i Niepodległość

Nr na liście Nazwisko i imiona Zawód Miejscowość zamieszkania Przynależność do partii politycznej lub poparcie
1 WIPLER Przemysław Janusz prawnik Józefów członek partii politycznej: Konfederacja Nowa Nadzieja
2 RUDNICKI Paweł inżynier budownictwa Włocławek członek partii politycznej: Ruch Narodowy
3 KUBICKI Dariusz Jakub przedsiębiorca Górsk członek partii politycznej: Konfederacja Korony Polskiej
4 DZIADOSZ Jakub przedsiębiorca Toruń członek partii politycznej: Konfederacja Nowa Nadzieja
5 SKRZYPEK Anna Agnieszka przedsiębiorca Bydgoszcz członek partii politycznej: Konfederacja Nowa Nadzieja
6 WALCZUK Tomasz weterynarz Rypin członek partii politycznej: Konfederacja Nowa Nadzieja
7 SIKOROWSKI Tomasz rolnik Bytoń członek partii politycznej: Konfederacja Nowa Nadzieja
8 BINKOWSKA Anna Maria menadżer hotelarstwa Inowrocław nie należy do partii politycznej
9 KRZYŻANOWSKI Bartłomiej przedsiębiorca Probostwo Górne nie należy do partii politycznej
10 ROMAŃSKI Paweł Krzysztof prawnik Wałdowo Szlacheckie członek partii politycznej: Konfederacja Nowa Nadzieja
11 SEWERYNOWICZ Joanna Dorota pielęgniarka Toruń członek partii politycznej: Konfederacja Nowa Nadzieja
12 GRZYB Danuta Józefa asystent osoby niepełnosprawnej Brzozie członek partii politycznej: Konfederacja Nowa Nadzieja
13 SZUMILAS‑HERMANOWICZ Agnieszka historyk sztuki Toruń członek partii politycznej: Konfederacja Korony Polskiej
14 RUMIŃSKI Tomasz Krzysztof inżynier mechatronik Mroczno członek partii politycznej: Konfederacja Nowa Nadzieja
15 ZWOLIŃSKI Paweł programista aplikacji Golub-Dobrzyń członek partii politycznej: Konfederacja Nowa Nadzieja
16 KOCZARSKA Julia politolog Grzędzice nie należy do partii politycznej
17 DEMBOWSKA Małgorzata Agnieszka ekonomista Grudziądz nie należy do partii politycznej
18 KOWALSKA Aneta Maria pielęgniarka Mała Nieszawka nie należy do partii politycznej
19 WIDANKA Magdalena Barbara technik rolnik Połaniec nie należy do partii politycznej
20 RYBIŃSKA Agnieszka Maria pedagog Grębocin nie należy do partii politycznej
21 MALARA Agnieszka Joanna nauczyciel Brzezinka nie należy do partii politycznej
22 TOCZYSKA Lucyna Klaudia chemik Toruń nie należy do partii politycznej
23 KRZYWDZIŃSKA Sara Joanna pielęgniarka Toruń nie należy do partii politycznej
24 NOWATKOWSKA Mariola Teresa florysta Toruń nie należy do partii politycznej
25 LISZEWSKI Mateusz Adam instrumentalista Toruń członek partii politycznej: Konfederacja Nowa Nadzieja
26 ŁASIŃSKI Marcin Tomasz biegły rewident Grudziądz członek partii politycznej: Konfederacja Nowa Nadzieja

Lista nr 6, Koalicja Obywatelska

Nr na liście Nazwisko i imiona Zawód Miejscowość zamieszkania Przynależność do partii politycznej lub poparcie
1 MYRCHA Arkadiusz radca prawny Toruń członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
2 HARTWICH Iwona poseł na Sejm RP Toruń nie należy do partii politycznej
3 SZYMAŃSKI Tomasz Józef poseł na Sejm RP Grudziądz członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
4 ŁUCZAK Krystian Marek archeolog Włocławek członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
5 LUBAŃSKA Katarzyna Anna nauczyciel Chełmno członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
6 SZRAMKA Paweł logistyk Brodnica członek partii politycznej: Dobry Ruch
7 ZALEWSKA Barbara Agata nauczycielka Zamek Bierzgłowski członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
8 JURA‑WALCZAK Agnieszka rzeczoznawca majątkowy Włocławek członek partii politycznej: Nowoczesna
9 ŁAŃCUCKA Dorota nauczyciel konsultant Lipno członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
10 KARPIŃSKI Grzegorz radca prawny Toruń członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
11 KOWALSKI Jerzy ekonomista Skępe członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
12 JANKOWSKI Sylwester Tomasz przedsiębiorca Toruń członek partii politycznej: Zieloni
13 GRACZYK Mirosław Roman nauczyciel Makowiska członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
14 KRĘŻELEWSKI Jacek adwokat Toruń nie należy do partii politycznej
15 TOKARSKA Lidia Urszula nauczyciel Aleksandrów Kujawski członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
16 KOSZELAK Jacek przedsiębiorca Toruń członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
17 JASKÓLSKA Emilia rolnik Okalewo członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
18 KALISZEWSKA Katarzyna Emilia pracownik biurowy Ciechocinek członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
19 MAŁECKA Zofia Maria pedagog Grudziądz nie należy do partii politycznej
20 BRUZDOWICZ Marek lekarz medycyny Lipno nie należy do partii politycznej
21 DECZYŃSKI Włodzimierz Ignacy historyk Toruń członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
22 WALICHNIEWICZ Dominika Alicja pracownik samorządowy Toruń członek partii politycznej: Nowoczesna
23 TUREK Grzegorz pracownik biurowy Grudziądz członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
24 JAŁOSZYŃSKI Dariusz nauczyciel Radziejów członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
25 TRUSIŁO Tomasz prawnik Toruń członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
26 VIŠNEVSKA Evelina menadżerka Gdynia członek partii politycznej: Ruch Społeczny Agrounia TAK

Lista nr 7, Polska Jest Jedna

Nr na liście Nazwisko i imiona Zawód Miejscowość zamieszkania Przynależność do partii politycznej lub poparcie
1 PAŁGAN Izabela lekarz Zielonka członek partii politycznej: Polska Jest Jedna
2 HILDEBRANDT Marek właściciel sklepów Brodnica nie należy do partii politycznej
3 WAREJKO Artur architekt systemów teleinformatycznych Grębocin członek partii politycznej: Polska Jest Jedna
4 KOZIOŁ Małgorzata nauczyciel Niemcz nie należy do partii politycznej
5 MICHALSKA Joanna Małgorzata pracownik administracyjny Toruń członek partii politycznej: Polska Jest Jedna
6 PAWŁOWSKI Mirosław Bolesław inżynier elektronik Włocławek członek partii politycznej: Polska Jest Jedna
7 KMIECIK Janusz spedytor Toruń nie należy do partii politycznej
8 WITKOWICZ Michał kierownik przedsiębiorstwa informatycznego Toruń nie należy do partii politycznej
9 OLSZEWSKA‑SŁONINA Dorota Małgorzata nauczyciel akademicki Bydgoszcz nie należy do partii politycznej
10 DZIAPA‑THOMAS Edyta nauczyciel Zielonka członek partii politycznej: Polska Jest Jedna
11 FIGURSKI Sławomir Kazimierz kierowca-mechanik Brodnica członek partii politycznej: Polska Jest Jedna
12 WEICHERT‑FIGURSKA Danuta Teresa nauczyciel logopeda Brodnica członek partii politycznej: Polska Jest Jedna
13 PTASZEK Aleksandra nauczyciel Stare Dolno członek partii politycznej: Polska Jest Jedna

Lista nr 8, Polska Liberalna Strajk Przedsiębiorców

Nr na liście Nazwisko i imiona Zawód Miejscowość zamieszkania Przynależność do partii politycznej lub poparcie
1 GLIŃSKI Piotr Paweł zarządzający przedsiębiorstwem Przydatki Gołaszewskie członek partii politycznej: Polska Liberalna Strajk Przedsiębiorców
2 BARON Robert Maciej zarządzający przedsiębiorstwem Toruń nie należy do partii politycznej
3 BOCIAN Dawid Mateusz zarządzający przedsiębiorstwem Chełmża nie należy do partii politycznej
4 KALISZEWSKA Katarzyna Beata zarządzający przedsiębiorstwem Grudziądz nie należy do partii politycznej
5 NAWROCKI Bartłomiej Kamil zarządzający przedsiębiorstwem Warząchewka Polska nie należy do partii politycznej
6 SIKORSKA Dominika Justyna zarządzający przedsiębiorstwem Toruń nie należy do partii politycznej
7 ZAKRYŚ Seweryn Andrzej zarządzający przedsiębiorstwem Toruń nie należy do partii politycznej
8 SZPUREK Artur Piotr zarządzający przedsiębiorstwem Linowo nie należy do partii politycznej
9 GORAL Magdalena Monika zarządzający przedsiębiorstwem Bielawy nie należy do partii politycznej
10 GRABOWSKI Paweł Marcin zarządzający przedsiębiorstwem Grudziądz nie należy do partii politycznej
11 WOJTYNEK Ewa Maria zarządzający przedsiębiorstwem Toruń nie należy do partii politycznej
12 GÓRNA Dominika Klaudia zarządzający przedsiębiorstwem Toruń nie należy do partii politycznej
13 SICIŃSKA Monika Natalia zarządzający przedsiębiorstwem Toruń nie należy do partii politycznej
14 GAMSZEJ Rafał Sławomir zarządzający przedsiębiorstwem Toruń nie należy do partii politycznej
15 KARWAT Żaneta Elżbieta zarządzający przedsiębiorstwem Toruń nie należy do partii politycznej
16 NIKLENIEWICZ Kamila Marzena zarządzający przedsiębiorstwem Toruń nie należy do partii politycznej
17 FALKOWSKI Marcin Rafał zarządzający przedsiębiorstwem Grabowiec nie należy do partii politycznej
18 NAROJCZYK Roman zarządzający przedsiębiorstwem Nowe Miasto nad Wartą nie należy do partii politycznej
19 KUREK Mateusz Paweł zarządzający przedsiębiorstwem Toruń nie należy do partii politycznej
20 CZYŻ Agnieszka Marzena zarządzający przedsiębiorstwem Nowy Dwór Gdański nie należy do partii politycznej
21 CIUŁKOWSKA Katarzyna zarządzający przedsiębiorstwem Toruń nie należy do partii politycznej
22 WYSOCKI Radosław Piotr zarządzający przedsiębiorstwem Grudziądz nie należy do partii politycznej
23 CZEMPIŃSKA Paulina Marta zarządzający przedsiębiorstwem Płock nie należy do partii politycznej

Lista nr 9, Ruch Dobrobytu i Pokoju

Nr na liście Nazwisko i imiona Zawód Miejscowość zamieszkania Przynależność do partii politycznej lub poparcie
1 KACPROWICZ Patryk Krzysztof informatyk Gdańsk nie należy do partii politycznej
2 PACZKOWSKI Krzysztof przedsiębiorca Grzywna nie należy do partii politycznej
3 JAGIEŁŁO Jolanta Elżbieta krawcowa Toruń nie należy do partii politycznej
4 WŁODECKA Anna technik bankowy Toruń nie należy do partii politycznej
5 PACZKOWSKA Anna Maria księgowa Grzywna nie należy do partii politycznej
6 SATEJA Małgorzata rolnik Włocławek nie należy do partii politycznej
7 CHALIŃSKI Dawid inżynier energetyk Kamień Kmiecy nie należy do partii politycznej
8 MACIAK Maciej dziennikarz Włocławek nie należy do partii politycznej
9 ORLIŃSKA Dorota kierownik sprzedaży Włocławek nie należy do partii politycznej
10 KAPŁON Agnieszka Katarzyna urzędnik Puławy nie należy do partii politycznej
11 SZCZAWIŃSKI Błażej kierowca Brzozie nie należy do partii politycznej
12 ORLIŃSKI Jacek Andrzej informatyk Włocławek nie należy do partii politycznej
13 PUDEŁKO Dariusz Krzysztof przedsiębiorca Górzno nie należy do partii politycznej