Wybory do PE 2019. Na kogo można głosować w okręgu nr 1 (Pomorze)?

Wybory do PE 2019. Na kogo można głosować w okręgu nr 1 (Pomorze)?

Urna wyborcza, zdjęcie ilustracyjne
Urna wyborcza, zdjęcie ilustracyjne / Źródło: Fotolia / Brian Jackson
Już 26 maja 2019 roku zostaną przeprowadzone wybory do Parlamentu Europejskiego. Sprawdź, na kogo możesz głosować w okręgu nr 1 (Pomorze).

W do PE w okręgu nr 1 startują następujący kandydaci:


KonfederacjaLista nr 1 – Komitet Wyborczy Wyborców Korwin Braun Liroy Narodowcy

  1. Sławomir Mentzen
  2. Michał Urbaniak
  3. Sylwester Pruś
  4. Grażyna Brewiak
  5. Magdalena Stupkiewicz
  6. Martyna Lipinska-Behrendt
  7. Iwona Świeczkowska
  8. Marcin Krzywkowski
  9. Karol Draniewicz
  10. Artur Dziambor

WiosnaLista nr 2 – Komitet Wyborczy Roberta Biedronia

  1. Beata Maciejewska
  2. Marek Rutka
  3. Adriana Biedroń
  4. Maciej Jarosz
  5. Ewa Graczyk
  6. Henryk Jacek Jasionek
  7. Iwona Ochocka
  8. Bartosz Bylica
  9. Bożena Szubińska
  10. Wojciech Lamentowicz

Koalicja EuropejskaLista nr 3 – Koalicyjny Komitet Wyborczy – PO SLD PSL Nowoczesna Zieloni

  1. Janusz Lewandowski
  2. Magdalena Adamowicz
  3. Krzysztof Trawicki
  4. Elżbieta Jachlewska
  5. Grzegorz Furgo
  6. Ewa Lieder
  7. Magdalena Popowska
  8. Anna Pietrzak
  9. Jolanta Kalinowska
  10. Jarosław Wałęsa

Prawo i SprawiedliwoscLista nr 4 – Komitet Wyborczy

  1. Anna Fotyga
  2. Jarosław Sellin
  3. Danuta Sikora
  4. Piotr Mueller
  5. Antoni Szymański
  6. Arleta Kurzelewska
  7. Danuta Białooka-Kostenecka
  8. Karol Rabenda
  9. Patryk Demski
  10. Mariusz Łuczyk

Lewica RazemLista nr 5 – Koalicyjny Komitet Wyborczy – Partia Razem, Unia Pracy, RSS

  1. Anna Górska
  2. Łukasz Kowalczuk
  3. Joanna Sobańska
  4. Łukasz Boniecki
  5. Karolina Haska
  6. Adam Szczepański
  7. Sara Prussak
  8. Szymon Andrzejewski
  9. Magdalena Prusinowska
  10. Adam Lubiewski Marek

Kukiz15Lista nr 6 – Komitet Wyborczy Wyborców

  1. Andrzej Kobylarz
  2. Anna Błaszczyk
  3. Jerzy Luty
  4. Dorota Dudek
  5. Alexander Koss
  6. Zofia Pomirska
  7. Jolanta Rodziewicz-Klawińska
  8. Andżelika Piątkowska
  9. Łukasz Hamadyk
  10. Jan Klawiter

Fair Play Bezpartyjni GwiazdowskiLista nr 7 – Komitet Wyborczy Wyborców Polski Fair Play Bezpartyjni Gwiazdowski

  1. Maciej Zborowski
  2. Maciej Knuth
  3. Kamila Janowicz
  4. Radosław Wiśniewski
  5. Barnaba Pawełczak
  6. Anna Struk
  7. Małgorzata Warda
  8. Helena Makrenek
  9. Elżbieta Domżalska
  10. Piotr Grajkowski

Czytaj także:
Wybory do PE. Kto dostał się do europarlamentu z okręgu nr 1 (Pomorze)?

Czytaj także

 0