Wybory do PE 2019. Kto kandyduje z okręgu nr 6 (łódzkie)?

Wybory do PE 2019. Kto kandyduje z okręgu nr 6 (łódzkie)?

Przezroczysta urna wyborcza
Przezroczysta urna wyborcza / Źródło: Fotolia / plprod
Już 26 maja 2019 roku zostaną przeprowadzone wybory do Parlamentu Europejskiego. Sprawdź, na kogo możesz głosować w okręgu nr 6 (łódzkie).

Okręg wyborczy nr 6 obejmuje Łódź oraz 9 powiatów: brzeziński, kutnowski, łaski, łęczycki, łowicki, łódzki wschodni, pabianicki, poddębicki i zgierski. W  do PE w okręgu nr 6 startują następujący kandydaci:


KonfederacjaLista nr 1 – Komitet Wyborczy Wyborców Korwin Braun Liroy Narodowcy

  1. Waldemar Utecht
  2. Rafał Gierowski
  3. Tomasz Grabarczyk
  4. Izabela Walczak
  5. Zbigniew Lipczyk
  6. Anna Korwin-Mikke
  7. Joanna Mazur
  8. Alicja Heinzel
  9. Tomasz Bartosiak
  10. Patryk Marjan

WiosnaLista nr 2 – Komitet Wyborczy Roberta

  1. Anita Sowińska
  2. Wiktor Idzikowski
  3. Hanna Gil-Piątek
  4. Aleksandra Knapik
  5. Mariusz Sokołowicz
  6. Katarzyna de Lazari-Radek
  7. Paweł Hajncel
  8. Elżbieta Żuraw
  9. Michał Pietrzak
  10. Dawid Wawryka

Koalicja EuropejskaLista nr 3 – Koalicyjny Komitet Wyborczy Zieloni

  1. Marek Belka
  2. Paweł Bejda
  3. Joanna Skrzydlewska
  4. Magdalena Gałkiewicz
  5. Aleksandra Stasiak
  6. Marcin Gołaszewski
  7. Dorota Rutkowska
  8. Marta Stasiak
  9. Karolina Matusiak
  10. Witold Stępień

Prawo i SprawiedliwośćLista nr 4 – Komitet Wyborczy

  1. Witold Waszczykowski
  2. Joanna Kopcińska
  3. Urszula Krupa
  4. Beata Dróżdż
  5. Grzegorz Wojciechowski
  6. Marlena Sagan
  7. Wojciech Rudalski
  8. Krzysztof Szymczyk
  9. Alicja Antczak
  10. Beata Mateusiak-Pielucha

Lewica RazemLista nr 5 - Koalicyjny Komitet Wyborczy - Partia Razem, Unia Pracy, RSS

  1. Piotr Ikonowicz
  2. Wioletta Krysiak
  3. Anna Sikora
  4. Tomasz Ganicz
  5. Marta Panak
  6. Monika Sulka
  7. Michał Rachalewski
  8. Martyna Urbańczyk
  9. Mateusz Mirys

Kukiz15Lista nr 6 – Komitet Wyborczy Wyborców

  1. Piotr
  2. Krzysztof Jędrasik
  3. Paweł Wychowałek
  4. Joanna Walczak
  5. Tomasz Głowacki
  6. Jolanta Nowicka
  7. Maksymilian Drab
  8. Jagoda Auguścik
  9. Agata Kuleszka
  10. Michał Paśnicki

Czytaj także:
Wybory do PE. Kto dostał się do europarlamentu z okręgu nr 6 (łódzkie)?

Czytaj także

 1