Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 41, Szczecin

Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 41, Szczecin

W niedzielę 13 października odbędą się wybory powszechne do Sejmu i Senatu. Obywatele Polski wybiorą 460 posłów oraz 100 senatorów.

Część województwa zachodniopomorskiego obejmująca obszary powiatów: goleniowski, gryficki, gryfiński, kamieński, łobeski, myśliborski, policki, pyrzycki, stargardzki oraz miast na prawach powiatu: Szczecin, Świnoujście. Liczba mandatów: 12.

Lista numer 1

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 RZEPA Jarosław Michał inżynier ogrodnik
2 SŁOMSKI Piotr nauczyciel akademicki
3 KUSY-KŁOS Anna Katarzyna architekt krajobrazu
4 KULINICZ Tomasz Teodor samorządowiec
5 BODNAR Stanisława samorządowiec
6 MAREK Paweł inżynier rolnictwa
7 NOWAK Damiana inżynier ogrodnik
8 WAWRZYNIAK Waldemar Marek prawnik
9 GIBAS Anna samorządowiec
10 JANOWICZ Arkadiusz Zygmunt magister turystyki
11 DEMKOWSKA Magdalena Joanna doradca finansowy
12 ŻUK Jarosław Tomasz technik samochodowy
13 CHUDZIK Joanna ekonomista
14 DURKA Andrzej Zdzisław teatrolog
15 KALINOWSKA Dorota Urszula psycholog
16 PAJOR-KUBICKI Remigiusz student
17 GLIŃSKA Anna Katarzyna rolnik
18 LIWAK Jacek nauczyciel
19 JAKUBOWICZ-DZIDUCH Justyna prawnik
20 JASIEWICZ Eugeniusz inżynier budownictwa lądowego
21 KOREK Renata Teresa menedżer kultury
22 TOSZEK Bartłomiej Henryk prawnik
23 CHRAŁOWICZ Adam Wacław politolog
24 KUSTOSZ Olgierd technik pszczelarz

Lista numer 2

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 GRÓBARCZYK Marek Józef inżynier mechanik
2 DOBRZYŃSKI Leszek parlamentarzysta
3 SZAŁABAWKA Artur Lesław parlamentarzysta
4 JACH Michał parlamentarzysta
5 BIERNAT Stefania Elżbieta pedagog
6 ZAREMBA Krzysztof Piotr parlamentarzysta
7 MUCHA Rafał Marek prawnik
8 DRZAZGA Kazimierz historyk
9 LITWIŃSKI Arkadiusz przedsiębiorca
10 POSOBKIEWICZ Marek lekarz
11 SZELĄŻEK Andrzej inżynier leśnictwa
12 KUŹMIŃSKA Monika ekonomista
13 ŁYJAK Justyna ekonomista
14 ZARĘBSKA-KULESZA Magdalena nauczyciel
15 MATECKI Dariusz Piotr prawnik
16 BOGUCKI Zbigniew adwokat
17 BRZOZOWSKA Maria Romualda inżynier leśnik
18 PAWLAK Anna prawnik
19 TOBOŁA Jolanta Barbara nauczyciel
20 KAMIŃSKI Michał ekonomista
21 DYCZYŃSKA Katarzyna Karolina pedagog
22 STÓJ Agnieszka Janina ekonomista
23 KURZAWA Agnieszka pedagog
24 KOPEĆ Maciej Stanisław nauczyciel

Lista numer 3

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 WIECZOREK Dariusz Krzysztof inżynier elektryk
2 CZARNECKI Arkadiusz Paweł przedsiębiorca
3 BEDNARSKI Sebastian Waldemar specjalista do spraw stosunków międzynarodowych
4 KOTULA Katarzyna Agata filolog angielski
5 KRYSTEK Dawid Wojciech politolog
6 CHRISTOWA Czesława nauczyciel akademicki
7 DŁUGOBORSKI Wojciech ekonomista
8 KOSNO Katarzyna rolniczka
9 PAKULSKI Cezary Piotr lekarz
10 GMACHOWSKA Jagoda Maria urzędnik administracji publicznej
11 SY Amadou geolog
12 LESZCZYŃSKA Danuta emerytka
13 ARBAROS Wiktoria Maria studentka
14 PIOTROWSKA Małgorzata inżynier ochorny środowiska
15 SZYMAŃSKA Teresa Elżbieta pośrednik nieruchomości
16 MAĆKOWIAK Jerzy Daniel inżynier budownictwa
17 MALISZ Zofia Anna nauczyciel akademicki
18 MAŚLANA Dorota specjalista do spraw pomocy społecznej
19 SERAFINOWICZ Maria Magdalena socjolożka
20 KOCHAN Tymoteusz Jakub filozof
21 KORDZIELEWSKI Sasza Radosław politolog
22 KOSTUŚ Natalia Agata ekonomistka
23 SOBOLEWSKI Piotr inżynier inżynierii materiałowej
24 AGATOWSKA Joanna Monika ekonomistka

Lista numer 4

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 BEDKA Marcin Grzegorz geodeta
2 RZEUSKA Ewa radca prawny
3 SOSNOWSKA Magdalena ekonomista
4 SZENDEROWICZ Klaudia asystent prawny
5 PIĄTKOWSKI Grzegorz Jacek nauczyciel
6 WAWRUSZCZAK Iwona Elżbieta inżynier ochorny środowiska
7 KOZŁOWSKA Beata technik bhp
8 GAPYS Dariusz Andrzej stolarz
9 MATUSIAK Piotr przedsiębiorca
10 OLSZEWSKI Krzysztof Mariusz monter maszyn i urządzeń okrętowych
11 KORUS Przemysław przedsiębiorca
12 MYŚLIWIEC Piotr Jan kierowca międzynarodowy
13 OLECH Dariusz dostawca
14 SŁODOWICZ Konrad Waldemar informatyk
15 BĘTKOWSKI Jakub Andrzej technik żywienia
16 RAWDANOWICZ Beata Katarzyna kucharz
17 POSTÓŁ Tomasz rolnik
18 GAWROŃSKA Anna Kazimiera manager
19 LEWANDOWSKI Józef Romuald inżynier elektronik
20 FIGAS Małgorzata Zofia manager
21 PAROBIEC Mieczysław tokarz - frezer
22 PLUTA Natalia pedagog specjalny
23 GŁADKOW Jan nauczyciel

Lista numer 5

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 NITRAS Sławomir Witold parlamentarzysta
2 MARCHEWKA Arkadiusz ekonomista
3 OBRYCKI Norbert Piotr parlamentarzysta
4 ŁĄCKI Artur Jarosław samorządowiec
5 FILIKS Magdalena ekonomista
6 NAPIERALSKI Grzegorz Bernard parlamentarzysta
7 JABŁOŃSKA Elżbieta samorządowiec
8 KALINA Teresa nauczyciel historii
9 SUCHARZEWSKI Robert adwokat
10 ŁEBIŃSKI Wojciech Jan urzędnik samorządowy
11 STANKIEWICZ Marek Zdzisław inżynier mechanik
12 CHOJECKI Zbigniew Jacek adwokat
13 SIARKIEWICZ Zygmunt ekonomista
14 LALAK - SZAWIEL Lidia nauczyciel nauczania początkowego
15 ANDRYCH Hubert przedstawiciel władzy samorządowej
16 NAPIWODZKA Joanna przedstawiciel władzy samorządowej
17 TOŁOCZKO Wiktor urzędnik samorządowy
18 RĘBACZ Piotr technik administracji
19 DRZEWIŃSKA Wioletta urzędnik samorządowy
20 WALCZAK Damian pracownik biurowy
21 SCHRAMMEK Dorota pisarz
22 ZIELINKIEWICZ Elżbieta Barbara urzędnik samorządowy
23 SCHNEIDER Maria Renata specjalista administracji publicznej
24 MISIŁO Piotr Paweł parlamentarzysta

Czytaj także

 0

Czytaj także