Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 38, Piła

Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 38, Piła

W niedzielę 13 października odbędą się wybory powszechne do Sejmu i Senatu. Obywatele Polski wybiorą 460 posłów oraz 100 senatorów.

Część województwa wielkopolskiego obejmująca obszary powiatów: chodzieski, czarnkowsko-trzcianecki, grodziski, międzychodzki, nowotomyski, obornicki, pilski, szamotulski, wągrowiecki, wolsztyński, złotowski. Liczba mandatów: 9.

Lista numer 1

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 PASZYK Krzysztof Michał parlamentarzysta
2 PARDA Błażej Łukasz ekonomista
3 TETERUS Tadeusz Krzysztof pracownik samorządowy
4 MACIEJEWSKI Jarosław Zygmunt przedsiębiorca
5 KRANC Tomasz Bronisław inżynier rolnictwa
6 PISZCZEK Marcin radca prawny
7 LINKIEWICZ-MENDEL Agnieszka ekonomista
8 KWAŚNIEWICZ Józef Kazimierz inżynier rolnictwa
9 KORPIK Anna nauczyciel
10 HERMASZCZUK Julian Marian inżynier zootechniki
11 LUBIŃSKA Jolanta Jadwiga nauczyciel
12 BEJMA Małgorzata Anna technik rolnik
13 NAWROT Lucyna Hanna politolog
14 KRÓL Sławomira Jadwiga sadownik
15 SZTYCH Daniel ekonomista
16 GALAS Maria Teresa ekonomista
17 ŁANOSZKA Radosław Paweł przedsiębiorca
18 GÓRNY Bartłomiej Wojciech nauczyciel

Lista numer 2

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 CZARNECKI Krzysztof Władysław przedstawiciel władzy samorządowej
2 KUBIAK Marta Ryszarda politolog
3 PIECHOWIAK Grzegorz parlamentarzysta
4 PORZUCEK Marcin Bartosz parlamentarzysta
5 ZIELIŃSKI Michał Witold dyrektor zarządzający
6 BANAŚ Dorota kierownik biura
7 FLEMING Bogdan Włodzimierz historyk
8 NIJAKA Danuta Maria politolog
9 JANKOWSKA Maja Małgorzata politolog
10 FELCYN Józef nauczyciel
11 MILER Maria Lidia nauczyciel
12 KASPRZAK Robert Piotr elektromonter układów pomiarowych
13 OKPISZ Andrzej Janusz specjalista do spraw zarządzania i organizacji
14 PRĘTKOWSKI Rafał doradca rolniczy
15 PIETRUCZUK Wiesław inżynier mechanik
16 MUZYKA Emilia nauczyciel
17 KARDASZ Maria Joanna kierownik biura
18 BŁASZCZYK Krzysztof Jakub nauczyciel

Lista numer 3

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 STANDERSKI Dariusz Marian ekonomista
2 AJCHLER Romuald Kazimierz rolnik
3 BOCIAN Kamil Bartosz architekt
4 GRZECHOWIAK Agnieszka Magdalena politolog
5 JÓZEFOWSKA Katarzyna nauczyciel
6 WILK-BARAN Anna Elżbieta dziennikarz
7 FLIEGER Jacek Tadeusz informatyk
8 SMYKOWSKA Karolina przedsiębiorca
9 ŚLIWAK Stanisław Tomasz emeryt
10 BIRULA Paulina asystent zarządu
11 MELIŃSKI Andrzej przedsiębiorca
12 MINGE Natalia Ewa psycholog
13 KAPLANSKYY Maksym dyrektor operacyjny
14 BUŚKO Patrycja Monika kosmetolog
15 BILON Marta Grażyna urzędnik
16 MIĘSIKOWSKI Jakub Paweł historyk
17 MAŃKOWSKA Hanna nauczyciel
18 CUKIER Adam Roman ekonomista

Lista numer 4

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 URBAŃSKI Adam politolog
2 MOEGLICH Jerzy Józef manager
3 STEMPNIAK Patrycja Martyna technik rolnik
4 JĘDRYCH Małgorzata przedsiębiorca
5 OSTASZEWSKA Agata Jadwiga księgowa
6 MUSIAŁ Radosław technik mechanik
7 WIATR Justyna Tamara technik ekonomista
8 MAHSEL Marcin Marian lektor reklamowy
9 KOS Radosław inżynier budownictwa
10 DOMAGAŁA Weronika technik obsługi turystycznej
11 WŁUDARCZAK Daniel monter elektronik
12 FELDMANN Adam elektromonter

Lista numer 5

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 JANYSKA Maria Małgorzata ekonomistka
2 RUTNICKI Jakub Adam polityk
3 KAMIŃSKA-LECH Iwona Maria ekonomistka
4 AJCHLER Zbigniew Czesław parlamentarzysta
5 MUNYAMA Killion Munzele nauczyciel akademicki
6 SZOPIŃSKI Henryk Marian muzyk
7 TUŁODZIECKA-ADAMS Dorota Ewa artysta fotografik
8 MROZKOWIAK Janusz dyrektor szkoły
9 URYZAJ Karolina projektantka mody
10 POSZWA Krzysztof specjalista administracji publicznej
11 WRÓBLEWSKI Artur Łukasz politolog
12 WOJCIECHOWSKI Tomasz Marek prezes
13 NOWAKOWSKA Lidia specjalista do spraw rachunkowości
14 DOLECKI Arkadiusz Jerzy kierownik działu transportu
15 SROKA Magdalena asystentka dyrektora
16 KOWALSKA Agnieszka Małgorzata pedagog resocjalizacji
17 JEWSZEL-CHABERSKA Maria Małgorzata prezeska
18 LIPSKI Rafał Maciej pośrednik w obrocie nieruchomościami

Czytaj także

 0