Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 36, Kalisz

Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 36, Kalisz

W niedzielę 13 października odbędą się wybory powszechne do Sejmu i Senatu. Obywatele Polski wybiorą 460 posłów oraz 100 senatorów.

Część województwa wielkopolskiego obejmująca obszary powiatów: gostyński, jarociński, kaliski, kępiński, kościański, krotoszyński, leszczyński, ostrowski, ostrzeszowski, pleszewski, rawicki oraz miast na prawach powiatu: Kalisz, Leszno. Liczba mandatów: 12.

Lista numer 1

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 GRZYB Andrzej Marian ekonomista
2 WALKOWSKI Piotr rolnik
3 KOBUS Bartosz Marek wyższy urzędnik samorządowy
4 GÓRALCZYK Agnieszka Magdalena ekonomista
5 MARSZAŁEK Franciszek prawnik
6 MAŁYCHA Wiesława sprzedawca
7 GRZESIEK Jan ekonomista
8 MARTYN Grzegorz Piotr rolnik
9 BANAŚ Małgorzata wyższy urzędnik samorządowy
10 PIERZCHLEWICZ Piotr sprzedawca
11 KONOPKA Jacek budowlaniec
12 PERSKI Janusz Aleksander rolnik
13 KUCHARSKA Beata fryzjer
14 PIEKARSKA-NOWAK Karolina Justyna pracownik socjalny
15 RYBACKA Agnieszka urzędnik samorządowy
16 MOTYLEWSKI Alojzy Ignacy mechanik
17 KRAKOWIAK Małgorzata księgowy
18 KOŻAŃSKA Kinga florysta
19 WYSOTA Bożena Mariola rolnik
20 KINAL Dorota Katarzyna nauczyciel
21 WASIELEWSKI Maciej Paweł wyższy urzędnik samorządowy
22 KOBUS-MARCZAK Joanna Jolanta nauczyciel
23 KUBIAK Andrzej rolnik
24 GRABOWSKI Krzysztof Andrzej politolog

Lista numer 2

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 DZIEDZICZAK Jan Michał politolog
2 ŁAWNICZAK Tomasz parlamentarzysta
3 MOSIŃSKI Jan parlamentarzysta
4 MALĄG Marlena Magdalena wyższy urzędnik państwowy
5 KALETA Piotr Marek parlamentarzysta
6 CZECHAK Lidia prawnik
7 BIERŁA Leszek Józef wyższy urzędnik samorządowy
8 SOWA Marek Jan ekonomista
9 MICHNIEWICZ Romuald Michał nauczyciel akademicki
10 SÓJKA Katarzyna lekarz
11 KUBIAK Agnieszka Beata księgowy
12 KOZŁOWSKI Jerzy parlamentarzysta
13 JANUSZKIEWICZ Piotr Józef lekarz
14 DZIEDZIC Krzysztof Józef wyższy urzędnik samorządowy
15 SZYMONIAK Czesław Jan nauczyciel wychowania fizycznego
16 ŚNIEGOCKA Alicja Maria wyższy urzędnik samorządowy
17 KALAK Sławomira Maria nauczyciel historii
18 SŁOWIŃSKA Dorota pedagog
19 JAGODZIŃSKI Maciej Antoni lekarz weterynarii
20 ANDRZEJEWSKA Teresa Małgorzata radca prawny
21 NAWROT Joanna dziennikarz
22 SZCZERBAŃ Jan Franciszek nauczyciel
23 BĄKOWSKI Marek ogrodnik
24 PLICHTA Andrzej pracownik administracji rządowej

Lista numer 3

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 SZCZEPAŃSKI Wiesław Andrzej ekonomista
2 MAZUR Marek Miłosz technik awionik
3 PAWLICZAK Karolina Monika prawnik
4 BŁAŻEJCZAK-KLECZEWSKA Beata Specjalista do spraw ochrony środowiska
5 WAJS Józef Włodzimierz emeryt
6 SŁODOWY Zbigniew Edward pracownik samorządowy
7 KŁOSOWSKI Krzysztof ekonomista
8 SYNORACKI Krzysztof nauczyciel
9 ZALESIŃSKI Zbigniew Stanisław ekonomista
10 KĘDZIA Ewa pracownik socjalny
11 HUMELT Bożena Maria pracownik socjalny
12 TRĄBKA Sławomir mechanik
13 STACHOWIAK Arkadiusz pracownik samorządowy
14 SZYMAŃSKA Alina Bernadeta pielęgniarka
15 CIEŚLAK Elżbieta specjalista administracji publicznej
16 WITCZAK Violetta Małgorzata mechanik
17 STĘPNIAK Grzegorz instruktor nauki jazdy
18 GURDEK Monika politolog
19 MACHOWSKA Angelika Justyna pracownik administracyjno-biurowy
20 HIBNER Karol pedagog
21 KAŹMIERCZAK Bernardyna budowlaniec
22 JASZCZYK Grażyna Antonina pielęgniarka
23 NOWACKI Konrad informatyk

Lista numer 4

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 STOCH Witold Adam prawnik
2 CZECH Ireneusz Wojciech przedsiębiorca
3 IDKOWIAK Dominik pracownik fizyczny
4 WIECZOREK Antoni Jerzy operator obrabiarek
5 KOIS Piotr doradca zawodowy
6 DOLATA Dominik Jan rolnik
7 PASEK Michał Szymon technik elektryk
8 SKROBAŁA Mariusz politolog
9 FIEBICH Mikołaj politolog
10 WELKE Rafał Dariusz sprzedawca
11 KURZAWSKA Julia student
12 KROŚNIEWSKA Lucyna Anna sprzedawca
13 MĄKA Mikołaj logistyk
14 OSZMIAN Joanna pracownik biurowy
15 STOCH Anna Bożena sekretarka medyczna
16 SKORUPIŃSKA Danuta handlowiec
17 SPIESZALSKA Janina chemik
18 MAŚLAK Arkadiusz Krzysztof budowlaniec
19 KORDYLAS Marta Anna pracownik biurowy
20 KUŚWIK Andrzej Antoni przedsiębiorca

Lista numer 5

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 WITCZAK Mariusz Sebastian politolog
2 URBANIAK Jarosław Piotr logik
3 HENCZYCA Bożena Katarzyna polityk
4 RUSIECKI Grzegorz Stanisław prawnik
5 BUDNIK Marzena Katarzyna nauczyciel
6 KOWALSKA Milena Magdalena nauczyciel akademicki
7 JAKUBOWSKI Szymon pracownik administracji samorządowej
8 KUSIAKIEWICZ Piotr prawnik
9 MOEGLICH Daniel Adam przedsiębiorca
10 MARTUZALSKI Stanisław Franciszek budowlaniec
11 SOWA Aleksander Stanisław nauczyciel
12 GAGATEK Marcin Andrzej pracownik administracji samorządowej
13 WODZIŃSKA Marzena Renata ekonomista
14 SZYMAŃSKI Sławomir przedsiębiorca
15 WYSOGLĄD Wojciech technik mechanik
16 BARCZYK Marcin radca prawny
17 KOŁODZIEJ Aleksander Piotr przedsiębiorca
18 CHOJNACKI Mariusz Marek nauczyciel
19 WALCZAK Magdalena Izabela adwokat
20 DZIUBKA Ewa nauczyciel
21 BALCER Urszula Maria technik farmaceutyczny
22 MACHOWIAK Adriana Irena prawnik
23 MOCEK Zuzanna agent ubezpieczeniowy
24 ŁUCZAK Alicja nauczyciel

Czytaj także

 0

Czytaj także