Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 33, Kielce

Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 33, Kielce

W niedzielę 13 października odbędą się wybory powszechne do Sejmu i Senatu. Obywatele Polski wybiorą 460 posłów oraz 100 senatorów.

Województwo świętokrzyskie. Liczba mandatów 16.

Lista numer 1

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 SIEKIERSKI Czesław Adam nauczyciel akademicki
2 APEL Piotr Daniel polityk
3 KOTOWSKI Kazimierz Jerzy polityk
4 SWAJDA Andrzej urzędnik samorządowy
5 GAŁUSZKA Grzegorz Andrzej nauczyciel akademicki
6 TYJAS Jolanta Dorota nauczycielka
7 WAWRZYŁA Leszek Jarosław nauczyciel
8 BARAŃSKA Stanisława Danuta lekarz medycyny
9 ŚWIERCZYŃSKI Łukasz urzędnik
10 BIEŃ Ewelina Janina politolog
11 FUCIA Mirosław Stanisław rolnik
12 BĘTKOWSKA Sylwia Joanna politolog
13 MARWICKI Krzysztof Sebastian ekonomista
14 SZULC Aleksandra Aniela nauczyciel
15 NOWACZKIEWICZ Sebastian Stanisław samorządowiec
16 MICHNOWSKA-MAŁEK Katarzyna Magdalena ekonomista
17 GOLIK Anna Zofia nauczyciel
18 GABRYŚ Anna rolnik
19 KARLIŃSKI Mateusz Mikołaj adwokat
20 ŻOŁĄDEK Piotr Bogusław samorządowiec
21 ŻYŁA Jerzy Zbigniew nauczyciel
22 GARBUZIK Paweł nauczyciel
23 ŻEBROWSKI Adam ekonomista
24 ZDONEK Krystyna Grażyna rolnik
25 SKOTNICKI Michał Tomasz nauczyciel
26 BRZESZCZ Joanna Halina rolnik
27 KRUK Zofia Teresa emeryt
28 BODO Robert historyk
29 MYSZKA Jan Jerzy rolnik
30 PAWLIK Danuta Aniela nauczyciel
31 KLIŚ Karol Paweł prawnik
32 JARUBAS Krystian Stefan polityk

Lista numer 2

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 ZIOBRO Zbigniew Tadeusz prawnik
2 KRUPKA Anna Maria socjolog
3 LIPIEC Krzysztof Bogdan nauczyciel
4 CIEŚLAK Michał parlamentarzysta
5 KWITEK Marek parlamentarzysta
6 WAWRZYK Piotr Sylwester nauczyciel akademicki
7 WOJTYSZEK Agata Katarzyna nauczyciel
8 ZUBA Maria parlamentarzysta
9 LATOSIŃSKI Bogdan Jan parlamentarzysta
10 KRYJ Andrzej Michał parlamentarzysta
11 GOSEK Mariusz Marek pedagog resocjalizacji
12 BIELECKI Krzysztof lekarz
13 KONARSKI Artur Marian rolnik
14 PUCHROWICZ Tomasz Andrzej nauczyciel
15 TARCZYŃSKI Dominik prawnik
16 KONIUSZ Zbigniew Adam lekarz medycyny
17 STĘPIEŃ-ZAJĄC Dorota Ewa nauczycielka
18 PIEC Grzegorz inżynier leśnictwa
19 SŁONIEWSKA Monika asystent prawny
20 ORZEŁ Bartłomiej Piotr wyższy urzędnik państwowy
21 BURAS Agnieszka Dorota ekonomista
22 STRZAŁA Marek przedsiębiorca
23 JALOWSKA Małgorzata Barbara ekonomista
24 PRZYBYSZEWSKI Hubert Wacław prawnik
25 ŚLUSARCZYK Maksymilian Krzysztof radca prawny
26 IWAŃSKA-BĘBEN Patrycja Anna architekt
27 PRZYGODZKA Urszula pedagog
28 CHRUSZCZ Sylwester Arkadiusz architekt
29 KRĘPA Danuta Barbara nauczyciel
30 ZIELEŃ Magdalena Anna ekonomista
31 KUŚ Agnieszka nauczyciel
32 DORYWALSKI Bartłomiej wyższy urzędnik państwowy

Lista numer 3

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 SZEJNA Andrzej Jan prawnik
2 PIECHNA-WIĘCKIEWICZ Paulina Krystyna prawnik
3 PIETRUSZKA Aron Adrian pracownik biurowy
4 WIELGUS Iwona przedsiębiorca
5 GAJDA Jan lekarz medycyny
6 CHŁODNICKI Marcin przedsiębiorca
7 LISIAK Alicja Małgorzata socjolog
8 CHYLA Arkadiusz pracownik biurowy
9 DŁUGOSZ Bogusława przedsiębiorca
10 GRABOWSKI Józef inżynier metalurg
11 ARENDARSKI Krzysztof Wojciech sprzedawca
12 BIELUŃ Adrian Aleksander hotelarz
13 LISOWSKA Anna Dorota przedsiębiorca
14 KARPIŃSKI Stanisław Adam lekarz medycyny
15 KRUPA Jacek Jakub emeryt wojskowy
16 ŁOSIN Dariusz poligraf
17 KOSECKA Halina technik chemik
18 TARAPACZ Anna Ewa położna
19 MARENIN Mirosława Zofia ekonomista
20 KOWALCZYK-KWIECIEŃ Irena Krystyna lekarz medycyny
21 KOMAR Iga pracownik administracyjno-biurowy
22 KASPERKIEWICZ Piotr przedsiębiorca
23 BOROWIECKA Beata Monika przedsiębiorca
24 WALO Marek Jerzy kierowca
25 PAWŁOWSKA Agata Dominika specjalista ds. sprzedaży
26 MENTEL-WALKIEWICZ Anna Marta przedsiębiorca
27 KOPER Ewa Zofia technik przetwórstwa tworzyw sztucznych
28 ZIMNICKA Marlena logopeda
29 SOJKA-GŁUSZAK Dobrosława Hanna sadownik
30 JUREK Robert ekonomista
31 KLAMCZYŃSKI Jan Tadeusz mechanik maszyn budowlanych

Lista numer 4

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 BOSAK Krzysztof działacz społeczny
2 IWAN Mateusz Kamil przedsiębiorca
3 MILCZUSZEK Damian Rafał logistyk
4 WILCZYŃSKI Łukasz Sylwester fizjoterapeuta
5 SOKOLNICKI Michał prawnik
6 OSPARA Łukasz Szczepan historyk
7 PIASECKA - LEYDO Mariola Nina radca prawny
8 BILSKI Juliusz księgowy
9 KUROWSKI Dawid Stefan inżynier
10 ORANIEC Roksana Adrianna studentka
11 SZCZĘSNA Aneta Karolina nauczyciel
12 SYMELA Kinga Paula fizjoterapeuta
13 ŚLIWA Mateusz Krzysztof informatyk
14 KOPACZ Artur leśnik
15 DŁUGOSZ Przemysław Jan leśnik
16 WIECZOREK Katarzyna Mariola mechanik
17 PAJĄK Krzysztof kurator sądowy
18 RUSIN Kinga Barbara nauczyciel
19 LEŻAŃSKA Barbara Walentyna technik budowlany
20 TKACZ Sebastian Piotr terapeuta zajęciowy
21 ZAPART Danuta Ewa ekonomista
22 MAŁKIEWICZ Marceli Seweryn rolnik
23 BURZAWA Piotr Władysław student
24 TOMCZYK Dorota Maria inżynier
25 ŚWISTAK Łukasz przedsiębiorca
26 OBIEDZIŃSKI Mikołaj Jan student
27 KOZIEŁ Maria Izabela nauczyciel
28 GŁODEK Monika Wioletta przedsiębiorca
29 TYRAŁA Krzysztof Jerzy fizyk
30 WILCZYŃSKA Dominika Maria nauczyciel
31 BUGAJSKI Andrzej rolnik
32 KASZA Krzysztof Wiesław informatyk

Lista numer 5

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 SIENKIEWICZ Bartłomiej Henryk historyk
2 CYRAŃSKI Adam Zbigniew przedsiębiorca
3 OKŁA-DREWNOWICZ Marzena poseł na sejm RP
4 GIERADA Artur Daniel poseł na sejm RP
5 WOJDA Agata Ewa specjalista administracji publicznej
6 MATEREK Jerzy Zbigniew przedsiębiorca
7 PIETRZCZYK Lucjan Marek nauczyciel
8 BRAUN Michał Jerzy zawodowy działacz organizacji pozarządowej
9 KMITA Maciej Robert asystent parlamentarny
10 HANDZE Edyta Anna menedżer
11 CICHOCKI Michał Ryszard ekonomista
12 DZIAREK Mirosław specjalista administracji publicznej
13 ZOCH Andrzej Franciszek emeryt
14 MADERAK Łukasz nauczyciel
15 BRYK Józef przedsiębiorca
16 ŁATA Eugeniusz Wacław emeryt
17 SIOJA Anna Czesława nauczyciel
18 PUSTUŁ Gabriela Karolina studentka
19 JARKIEWICZ Robert Paweł technik budownictwa
20 MNOYAN Avetis przedsiębiorca
21 GRUSZKA Dorota Joanna pedagog
22 KLESYK Maciej Stanisław prawnik
23 GERMAN-SZCZUKIEWICZ Katarzyna Monika przedsiębiorca
24 KRZYSTANEK Norbert nauczyciel
25 DZIOPA Teresa nauczyciel
26 DZIEWANOWSKA Anna Maria rolnik
27 BATOR Dawid Zdzisław nauczyciel
28 DAJCZER Jakub politolog
29 ŁUKAWSKA Dorota Marzena prawnik
30 JAROSZEK Zofia Teresa emeryt
31 BUSZEWICZ Izabela Krystyna prawnik mediator
32 GĄGOROWSKI Sławomir Sylwester przedsiębiorca

Lista numer 8

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 SKUZA Stanisław przedsiębiorca
2 JEDYNAK Monika przedsiębiorca
3 KAŹMIERCZAK Emilia Kinga adwokat
4 DUDEK Artur Maciej ekonomista
5 SIKORA Hubert Adam starszy inspektor
6 KOZA Paulina optyk
7 DOMAGAŁA Aleksander Józef prawnik
8 SIKORA Jakub Dawid adwokat
9 CZAJ Dominik Stanisław politolog
10 WOCH Marcin Grzegorz informatyk
11 JAŁOCHA Anna Helena finansista
12 FILIKS Antoni student
13 GORZELAK Monika Edyta przedsiębiorca
14 KOŚCIELNIAK Ireneusz Jan programista CNC
15 SĘDEK Żaneta Iwona logistyk
16 KRZEMIŃSKI Maciej Mateusz spedytor
17 FORMA Paulina Krystyna stylista
18 KLIMEK Adam Karol operator maszyn
19 WAWRZEŃCZYK Agata technik odzieży
20 DROGOSZ Bartłomiej Piotr fryzjer
21 FLORCZYK Justyna technik hotelarz
22 KUMEK Karol Paweł piekarz
23 OLEJARCZYK Irena handlowiec
24 SAGAN Stanisław Grzegorz technik budowlany
25 ADAMCZYK Magdalena Karolina fryzjer
26 KUROWSKI Hubert Marcin handlowiec
27 SIKORA Marlena Magdalena handlowiec
28 TARKA Tomasz Piotr technik żywienia zbiorowego
29 KOWALSKA Dorota Maria kucharz
30 OSMAN Monika Maria ogrodnik
31 PAWLIK-KIRKIEWICZ Magdalena Kinga urzędnik państwowy
32 JELONEK Arkadiusz Cezary geodeta

Lista numer 9

KOMITET WYBORCZY SKUTECZNI

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 LIROY-MARZEC Piotr Krzysztof muzyk
2 POŁANECKI Paweł Mieczysław inżynier - ekonomista
3 MOLENDA Marcin Lech przedsiębiorca
4 KRYSTOWSKA Anna adwokat
5 PIOTROWSKI Michał Franciszek przedsiębiorca
6 ZIELIŃSKI Grzegorz operator sterylizatora
7 GŁODKOWSKA Katarzyna Edyta technik technolog odzieżowy
8 BUKŁAT Łukasz Roman przedsiębiorca
9 MACHNICKA-ZIELIŃSKA Ewa Justyna nauczyciel
10 LECH Sławomir Krystian przedsiębiorca
11 DEEP Magdalena Maria magister pielęgniarstwa
12 BUKŁAT Magdalena Anna dietetyk
13 SITKOWSKI Piotr Maksymilian muzyk
14 PAWLIKOWSKA-WIJAS Ewelina Edyta technik - handlowiec
15 LIS Tomasz Grzegorz technik prac biurowych
16 PĘCAK Monika Agnieszka handlowiec
17 BOŻEK Karol Jerzy student
18 BOŻEK Aleksandra Sylwia pracownik administracyjny
19 JAROSZEWSKI Paweł Łukasz technik elektryk

Czytaj także

 0