Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 29, 31 i 32, Katowice

Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 29, 31 i 32, Katowice

W niedzielę 13 października odbędą się wybory powszechne do Sejmu i Senatu. Obywatele Polski wybiorą 460 posłów oraz 100 senatorów.

o29Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 29

Część województwa śląskiego obejmująca obszary powiatów: gliwicki, tarnogórski oraz miast na prawach powiatu: Bytom, Gliwice, Zabrze. Liczba mandatów 9.

Lista numer 1

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 PILOT Andrzej Antoni pracownik samorządowy
2 KARWOT Anna Zofia prawnik
3 KOCUJ Wojciech Antoni nauczyciel specjalista terapii pedagogicznej
4 ŚWITAŁA Mirosława Janina asystent osoby niepełnosprawnej
5 WILK Zygmunt przedsiębiorca
6 BARAN Andrzej Henryk położny
7 JARZYŃSKA Agnieszka Małgorzata architekt
8 STEFAŃSKA Agnieszka przedsiębiorca
9 SITARSKI Łukasz Marek przedsiębiorca
10 POCHEĆ Krystyna Bożena pilot wycieczek
11 PIŁAT-GRUSZKA Agnieszka Maria inżynier nadzoru inwestorskiego
12 SALMERI Claudio doktor językoznawstwa
13 MATUSZEK Krzysztof Kazimierz rzeczoznawca majątkowy
14 ZAPIÓR Małgorzata prawnik
15 KRUCZEK Józef elektryk
16 JASIURA Dawid Rafał muzyk
17 JONIEC Krzysztof Marek urzędnik samorządowy
18 KRUPA Joanna Grażyna spawacz

Lista numer 2

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 BORYS-SZOPA Bożena Teresa prawnik
2 SZARAMA Wojciech Piotr adwokat
3 PYZIK Piotr Mieczysław politolog
4 GONCIARZ Jarosław Włodzimierz specjalista zastosowań informatyki
5 OLSZEWSKI Tomasz Jan adwokat
6 KUBICA Józef Jan inżynier leśnictwa
7 DZIUK Barbara Anna ekonomista
8 PRZEDPEŁSKI Zbigniew Jerzy inżynier mechanik
9 BORÓWKA Anna Joanna psycholog
10 KOWALSKI Bartłomiej Leszek dyrektor marketingu
11 ŻAK Paweł inżynier inżynierii środowiska
12 SIEBIATA-TOMCZYK Dorota Regina położna
13 ILEWSKI Adam specjalista do spraw logistyki
14 KOŁODZIEJ-PTAK Krystyna Stanisława inżynier inżynierii środowiska
15 REISS Ferdynand Wilhelm nauczyciel akademicki
16 CEBULA Ewelina Sylwia inżynier organizacji i planowania produkcji
17 PATOŃ Piotr Jerzy elektromonter instalacji elektrycznych
18 KOGOWSKA-PIASECKA Elżbieta Izabela nauczyciel matematyki

Lista numer 3

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 NOWICKA Wanda Hanna filolog klasyczny
2 WITASIK Rafał Leszek ekonomista
3 SŁANIA Barbara Joanna socjolog
4 KROCZEK Wacław Jan lekarz dentysta
5 FILIPEK Andrzej nauczyciel wychowania fizycznego
6 GWIAZDA Aleksander Stanisław nauczyciel akademicki - nauki techniczne
7 MROZOWSKI Konrad elektryk budowlany
8 MRACHACZ Paweł Józef urzędnik
9 MICHALSKA Dorota właściciel małego sklepu
10 PAUL Joanna Jolanta specjalista ds. bezpieczeństwa
11 SKRZYPULEC-SITEK Teresa Ewa technik transportu kolejowego
12 LIPCZYK Marek Andrzej księgowy
13 MATYSEK Ksymena Honorata politolog
14 PRZYBYLSKA-CZAJKOWSKA Barbara Ewa nauczyciel akademicki
15 KRASZYNA Leszek Aleksander ekonomista
16 MIODEK Jan Jerzy inżynier mechanik
17 PIECHATZEK Kasper filolog języka nowożytnego
18 CZUBAK Jan Kazimierz urzędnik

Lista numer 4

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 DZIĘBOWSKI Sebastian terapeuta ds. uzależnień
2 MILCZYŃSKI Cezary Kazimierz historyk
3 KANDZIOR Maciej Bartłomiej ekonomista
4 TOCZEK Ewa Grażyna ekonomista
5 JAGIEŁKA Jacek Franciszek elektronik
6 HAWRYLUK Dominika fotograf
7 ZAPOTOCZNA Bogusława Maria psycholog
8 TRUŚ Bartłomiej Marcin programista aplikacji
9 ŻMUDA Jarosław Piotr ekonomista
10 KRZYWOSZYŃSKI Janusz Jacek przedsiębiorca
11 DZIUBA Maria Jadwiga pedagog
12 TEODORCZAK Robert Piotr prawnik
13 TUZINEK Danuta rolnik
14 KAMIŃSKA-TRUŚ Bożena Grażyna lekarz
15 JANISZEWSKA Jolanta Barbara przedsiębiorca
16 CHABER Karolina Anna renowator zabytków architektury
17 ĆWIKLIŃSKI Dominik Jan politolog
18 BARTOSIK Waldemar Paweł ekonomista

Lista numer 5

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 GOLBIK Marta Joanna ekonomistka
2 SZUMILAS Krystyna Maria poseł
3 GŁOGOWSKI Tomasz Marian nauczyciel akademicki
4 KOBYLIŃSKI Paweł Bronisław przedsiębiorca
5 PSZONAK Marek Jan sekretarz Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii
6 OLICHWER Tomasz Andrzej filolog polski
7 MARCINIAK Jarosław Krzysztof działacz społeczny
8 PINKAS Marek Andrzej inżynier urządzeń cieplnych, zdrowotnych i ochrony powietrza
9 GAWENDA Krzysztof Piotr przedstawiciel władzy samorządowej, Radny Rady Miejskiej w Bytomiu
10 REWKOWSKI Tomasz kierownik regionu sprzedaży
11 WYGODA Zbigniew Jacek lekarz
12 RESPONDEK Norbert Jan kierowca-mechanik pojazdów samochodowych
13 JUSZCZAK Natalia Roksana technik ekonomista
14 NIERYCHŁO Ewa Anna przedsiębiorca
15 KRONSTEDT Justyna Anna inżynier ochrony środowiska
16 WIĘCKOWSKA Urszula Maria nauczyciel
17 DZIUK Jolanta Zdzisława ekonomista
18 JODLIŃSKI Leszek Janusz menedżer kultury

Lista numer 8

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 RABUS Robert Stanisław pedagog
2 PAJĄK Jan Józef elektryk
3 KARNÓWKA Marlena Marzena politolog
4 RZEPLIŃSKI Robert technik ochrony środowiska
5 DZIUK Justyna Agnieszka pedagog
6 DITTRICH Grzegorz historyk
7 STERNIK Mirosław Wiesław elektronik
8 PARKITNY Janusz Władysław elektromonter
9 KLIMOROWSKA Sandra Barbara pracownik socjalny
10 SZYMAŃSKA Agnieszka Monika technik hotelarstwa
11 MADEJSKA Sylwia Barbara ekonomista
12 KRZEMPEK Tomasz Jan stolarz
13 GRIEGER Małgorzata Ewa ekonomista
14 KURYLAS Maciej Paweł nauczyciel wychowania fizycznego
15 GŁOGOWSKA Agata Ernestyna pedagog
16 GRUSZKA Zawisza Radosław technik automatyk
17 PAPROCKA Halina nauczyciel wychowania fizycznego
18 GAJOWIAK Krzysztof Jan górnik

o31Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 31

Część województwa śląskiego obejmująca obszar powiatu: bieruńsko-lędziński oraz miast na prawach powiatu: Chorzów, Katowice, Mysłowice, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Tychy. Liczba mandatów 12.

Lista numer 1

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 JELONEK Aleksandra Elżbieta bibliotekarka
2 MILAS Jolanta Elżbieta ekonomista
3 PASTUSZKA Bernard Rudolf magister socjologii
4 KROWIAK Andrzej ekonomista
5 KRZYSIŃSKI Kamil Krzysztof student
6 SUCHANEK Piotr Walenty specjalista do spraw bhp
7 SOJKA Andrzej Antoni archiwista zakładowy
8 MERCIK Jerzy Alojzy mechanik
9 NYCZ Henryk Ryszard inżynier górnik
10 JAMKA Mateusz Grzegorz mechanik
11 HANDERMANDER-LEWICKA Małgorzata Anna plastyk
12 SYNOWIEC Ireneusz Stanisław technik mechanik
13 RYCHTER-BOGACKA Gabriela Alina agent ubezpieczeniowy
14 KOLANKO Dionizy Piotr plastyk
15 STALMACH Jadwiga Sabina ekonomista
16 TRAJGIEL Ewelina Maria technik ekonomista
17 PŁONKA Justyna Julia nauczycielka języka angielskiego
18 PALEJ Krystyna Anna nauczyciel matematyki
19 REDEŁKIEWICZ Janusz agent ubezpieczeniowy
20 MACIĄG Dariusz Józef specjalista do spraw bhp
21 ŁAKOTA Aneta sprzedawca
22 MATUSIEWICZ Jacek Bogdan tłumacz języka angielskiego

Lista numer 2

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 MORAWIECKI Mateusz Jakub polityk
2 WÓJCIK Michał Marek polityk
3 POLACZEK Jerzy Jan prawnik
4 SOŚNIERZ Andrzej Stanisław lekarz medycyny
5 NOWAK Maria Teresa nauczyciel
6 PIECHOTA Leszek Marian Senator RP
7 WESOŁY Marek Jacek przedsiębiorca
8 SKAPCZYK Anita Maria przedsiębiorca
9 SKIBA Mariusz Piotr politolog
10 JABŁOŃSKI Paweł adwokat
11 FREITAG Janusz Paweł inżynier mechanik
12 AUGUSTYN Zbigniew inżynier transportu drogowego
13 KOPER-STASZOWSKA Wioletta Maria pedagog
14 BISKUP Bernadeta Cecylia technik ekonomista
15 PANEK Krystyna Zofia pracownik kancelaryjny
16 GROBEL Beata nauczyciel przedszkola
17 ROSICKI Łukasz Krzysztof przedsiębiorca
18 DURSKA Maria Stefania nauczyciel
19 ZIĘBA Janina Maria sprzedawca
20 URBAŃCZYK Marek Jan nauczyciel akademicki - sztuki muzycznej
21 STĘPIEŃ Agnieszka pedagog resocjalizacji
22 SKOTAREK Agnieszka Katarzyna nauczyciel
23 KICZMAL Mirosław Stanisław technik mechanik
24 AHNERT Wojciech Tadeusz przedsiębiorca

Lista numer 3

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 KONIECZNY Maciej zawodowy działacz organizacji pozarządowej
2 LEKSTON Andrzej Jan lekarz medycyny
3 MAJCHRZAK Katarzyna Beata psycholog
4 TOMALA-BOGACKA Gabriela Barbara dziennikarz
5 DULIŃSKI Edward Józef prawnik
6 NOWAK Jakub Leszek politolog
7 GRONIEWSKA Małgorzata Krystyna teatrolog
8 MAKÓWKA Emilia Maja politolog
9 SZYMURA Adrian Łukasz inżynier leśnictwa
10 ZEMELKA Piotr Krystian inżynier elektryk - automatyk
11 ZELWOR Katarzyna Jolanta politolog
12 ŁADOWSKA Anna filozof
13 MAKIEŁA Krzysztof Jacek technik sztuk plastycznych
14 BOGOCZ Jarosław Marek właściciel małego sklepu
15 BUBAŁA Bogdan Sylwester policjant
16 WIŚNIEWSKI Marek Stanisław rzeczoznawca majątkowy
17 BRZOZOWIEC Bartłomiej programista aplikacji
18 KRZEMIŃSKI Włodzimierz Tomasz ekonomista
19 WÓJCIK Sara Aleksandra architekt
20 NOWAK-TROJNAR Natalia Regina socjolog
21 BARAKEH Ahsan reżyser filmowy
22 BUCHTA Michał Grzegorz księgowy
23 MACHURA Ewa tłumacz języka angielskiego

Lista numer 4

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 SOŚNIERZ Dobromir Andrzej przedsiębiorca
2 DOROSZ Tomasz Edward sprzedawca
3 MODZELEWSKA Bożena Krystyna doradca polityczny i publiczny
4 TRYTKO Paweł Maciej agent ubezpieczeniowy
5 SACZYWKO Piotr Marek specjalista zastosowań informatyki
6 MARKIEWKA Michał Rafał kierownik ds. technologii informatycznych
7 KOWSZYN-SUMARA Jowita technik hodowca koni
8 JABLOŃSKI Kamil student
9 MAJOR Małgorzata Joanna specjalista ds. księgowości i administracji
10 SZÓSTAK Dawid Stanisław promotor marki
11 SIKORA-WÓJCIK Agata Judyta elektroradiolog
12 OŻÓG Mateusz Zbigniew inżynier budowy dróg
13 FIEDOROWICZ Mateusz kierowca autocysterny
14 BOMBA Tomasz Marian menedżer sportu
15 BUDNIK Grzegorz Jacek specjalista do spraw marketingu i handlu
16 KAŁUŻA Paweł Piotr kierownik działu w przedsiębiorstwie telekomunikacyjnym
17 SYGIET Piotr Stefan przedsiębiorca
18 ZANIEWSKA Ewa Aleksandra psycholog
19 KUFEL Urszula Monika kucharz
20 JANKOWIAK Anna Maria pedagog specjalny
21 KRAJEWSKI Krzysztof Stanisław opiekun klienta
22 SZAJKO VEL MASTERCZUK Magdalena Ilona student
23 ZAWISZ Anita Sara fryzjer
24 BRZEZINA Tomasz Bogdan specjalista zastosowań informatyki

Lista numer 5

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 BUDKA Borys Piotr nauczyciel akademicki
2 KOŁODZIEJ Ewa Edyta politolog
3 WÓJCIK Marek Krzysztof prawnik
4 ROSA Monika Anna politolog
5 KRÓL Wojciech Piotr urzędnik samorządowy
6 KOSZUTSKA Urszula Magdalena psycholog
7 GRAMATYKA Michał Sebastian prawnik
8 KOPEL Marek Stanisław manager
9 BAINKA Marta Magdalena studentka
10 ŚCIEBIOROWSKI Łukasz Andrzej politolog
11 PIERZCHAŁA Elżbieta Apolonia inżynier transportu
12 SOBIESZCZUK Przemysław politolog
13 ZASADA-CHORAB Anna nauczyciel akademicki
14 KARCZ Bartosz Artur radca prawny
15 PALKA Michał Antoni urzędnik samorządowy
16 BEDNARZ Alina Irena filolog języka nowożytnego
17 SIWIEC-MAGIELNICKA Karina Bernardyna urzędnik samorządowy
18 WODARSKI Łukasz Wojciech nauczyciel języka niemieckiego
19 KONTNY Danuta Maria nauczyciel geografii
20 GOŚCINIAK Małgorzata Ewa pracownik obsługi klienta
21 KULIK Grażyna Danuta księgowa
22 BŁASZCZYK-DOMAŃSKA Katarzyna Barbara urzędnik państwowy
23 NOWOCIŃSKA Lesława Anna nauczycielka języka polskiego
24 SZULC Krzysztof Adam programista baz danych

o32Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 32

Część województwa śląskiego obejmująca obszary powiatów: będziński, zawierciański oraz miast na prawach powiatu: Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Sosnowiec. Liczba mandatów 9.

Lista numer 1

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 CHROBAK Barbara Stanisława urzędnik
2 MARKOWSKI Krzysztof politolog
3 CIOŁCZYK Janusz Kazimierz historyk
4 PEROŃ Krzysztof Edward przedsiębiorca
5 BOSAK Jan górnik
6 SPORYSZKIEWICZ Anna Jadwiga chemik
7 DUDA Andrzej Marek politolog
8 DRATWA Paweł adwokat
9 BORÓWKA Stanisław Antoni strażak
10 GÓRALCZYK Marcin Grzegorz ekonomista
11 KAŁUŻA Anna Grażyna zootechnik
12 PARADZIŃSKA Ewa Bogusława ekonomista
13 JANIK Ewa Barbara przedsiębiorca
14 DOBROWOLSKI Cezary Adam artysta
15 BEBEŃCA Agata Elżbieta urzędnik
16 LABOCHA Eliza Maria dziennikarz
17 KMITA Tomasz Adam strażak
18 DĄBROWA Stanisław rolnik

Lista numer 2

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 MALIK Ewa Danuta parlamentarzysta
2 ANDZEL Waldemar Franciszek politolog
3 WARWAS Robert Piotr politolog
4 NOWICKA Danuta Czesława metalurg
5 MATERLA Maria przedstawiciel władzy samorządowej
6 KOZIK Marcin Henryk politolog
7 ZARYCHTA-SURÓWKA Małgorzata Wioletta radca prawny
8 PIĄTEK Zbigniew Józef przedstawiciel władzy samorządowej
9 SZYDLIK Bożena Grażyna pielęgniarka
10 WILK Kazimierz Czesław górnik
11 WARDENGA Lena Marzena ekonomista
12 DERELA Maciej Daniel politolog
13 CIEŚLIK Beata Elżbieta filolog
14 SZOPA Paweł Ludwik prezes
15 TRAWCZYŃSKA Ewa Irena lekarz weterynarii
16 GŁĄB Zenon Zygmunt przedstawiciel władzy samorządowej
17 CURYŁO Łukasz dyrektor generalny i zarządzający

Lista numer 3

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 CZARZASTY Włodzimierz politolog
2 ADAMCZYK Rafał Jan samorządowiec
3 ZIEGLER-CHAMIELEC Anita Kornelia przedsiębiorca
4 NITWINKO Wojciech Marcin politolog
5 LITEWKA Łukasz Karol socjolog
6 KOT Magdalena Monika ekonomista
7 CHUDZIKIEWICZ Wacław Michał technik mechanik
8 DZIUBKA Marta politolog
9 KUŹNICKI Adrian Paweł specjalista ds. sprzedaży
10 PÓŁTORAK Ewa Katarzyna animator kultury
11 ŁUBEK Małgorzata politolog
12 GŁADKOWSKI Marcin Rafał logistyk
13 FILIK Anna Ewa urzędnik
14 GRANAT Aleksandra Maria nauczyciel biologii
15 ŁUKASIK Damian Leszek prawnik
16 CZAJER Urszula architekt wnętrz
17 CIASTOŃ Łukasz Rafał urzędnik samorządowy

Lista numer 4

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 JANOSKA Jerzy Jan przedsiębiorca
2 KOLCZYK Marcin Czesław przedsiębiorca
3 SIKORA Waldemar mechanik urządzeń przemysłowych
4 OLEKSIEWICZ Grzegorz Ryszard mechanik pojazdów samochodowych
5 JAKÓBIK Artur Karol elektroenergetyk nastawni
6 KLARCZYŃSKA Olga Kinga student
7 KRZYŻAK Monika Mirella ekonomista
8 KOCLĘGA Jagoda Magda handlowiec
9 CYGAN Renata Aleksandra Księgowa
10 MIZDRA Ryszard Zbigniew adwokat
11 GRABOWSKI Wojciech Andrzej operator urządzeń do przetwórstwa mięsa
12 SURMIK Dominika Agnieszka studentka
13 CIEŚLIK Robert Paweł mechanik pojazdów samochodowych
14 DĄBROWSKA Małgorzata Halina archiwista
15 LOREK Magdalena Ilona biomasażysta
16 GOREL Ewelina Magdalena sprzedawca
17 OSIAL Sylwia specjalista administracji publicznej
18 PAŁKA Krzysztof Adam inspektor bezpieczeństwa i higieny pracy

Lista numer 5

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 SAŁUGA Wojciech Paweł ekonomista
2 DOLNIAK Barbara prawnik
3 BOCHENEK Mateusz Andrzej urzędnik samorządowy
4 NEMŚ Anna Ewa poseł
5 WĘGRZYNOWICZ Marek Romuald prawnik
6 ŁAPAJ Bożena Irena emeryt
7 KLIMEK Maciej Artur nauczyciel akademicki
8 KOSMALA-GĄSIOR Teresa Mieczysława emeryt
9 ZAPART Marcin Jakub student
10 SZCZEPANEK Paweł dyrektor operacyjny
11 MILEJ Ryszard Tadeusz prezes zarządu
12 SOCHACKI Jarosław Jacek instruktor sportu
13 SOLIPIWKO Renata Janina fizjoterapeuta
14 SKOTALCZYK Ewa Barbara lekarz medycyny
15 JANECZEK Marcin Bernard nauczyciel
16 OCHĘDUSZKO-LUDWIK Małgorzata Agata urzędnik samorządowy
17 LIEGMANN Elżbieta Joanna opiekun osób starszych
18 MOĆKO Jolanta Izabela urzędnik samorządowy

Czytaj także

 0