Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 27 i 30, Bielsko-Biała

Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 27 i 30, Bielsko-Biała

W niedzielę 13 października odbędą się wybory powszechne do Sejmu i Senatu. Obywatele Polski wybiorą 460 posłów oraz 100 senatorów.

o27Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 27

Część województwa śląskiego obejmująca obszary powiatów: bielski, cieszyński, pszczyński, żywiecki oraz miasta na prawach powiatu: Bielsko-Biała. Liczba mandatów 9.

Lista numer 1

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 SZEMLA Mirosław Stanisław dyrektor ds. wdrożeń i rozwoju technologii
2 ORMANIEC Marian Albin dyrektor generalny
3 KIEREŚ Małgorzata etnograf
4 OGIEGŁO Alicja nauczyciel
5 MAJOR Przemysław przedstawiciel władzy samorządowej
6 SZENDERA Waldemar Michał biolog
7 JARCO Dawid Sylwester ekonomista
8 WÓJCIK Ryszard Tadeusz emeryt
9 WENGLORZ Halina Stefania pielęgniarka
10 ŻYŁA Tadeusz właściciel zakładu
11 KUĆKA Edward Stanisław przedstawiciel władzy samorządowej
12 SZCZEPAŃCZYK-CHROBAK Magdalena Ewa ekonomista
13 SOSNOWSKA Justyna Barbara laborant chemiczny
14 BRZOSKA-KRAWCZYK Brygida Urszula emerytka
15 GRZYB Andrzej Bernard specjalista bankowości
16 GAWĘDA Grzegorz Ryszard przedstawiciel władzy samorządowej
17 BUTOR Lucyna właściciel zakładu
18 KOŻUSZNIK Danuta Maria nauczyciel

Lista numer 2

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 SZWED Stanisław parlamentarzysta
2 PUDA Grzegorz Paweł parlamentarzysta
3 MATUSZNY Kazimierz Władysław parlamentarzysta
4 DRABEK Przemysław Mieczysław menadżer
5 WÓJCIK Magdalena Ewa tłumacz
6 GAŻA Grzegorz Krzysztof przedsiębiorca
7 MACURA Ryszard Arkadiusz nauczyciel
8 KANAFEK-LEWANDOWSKA Marcela Joanna pedagog
9 ADAMSKA Barbara Lucyna nauczyciel-pedagog
10 ŁOŚ Konrad Tomasz nauczyciel akademicki
11 MIDOR Adrian Kamil nauczyciel
12 GOWIN Jarosław technik elektronik
13 DZIEDZIC Janusz Witold socjolog
14 BIEGUN Agnieszka Magdalena nauczyciel
15 WAWRZECZKO Magdalena Elżbieta student
16 MICHNIK Renata Anna pracownik samorządowy
17 PASIERBEK Łukasz Grzegorz fizjoterapeuta
18 BIAŁOWĄS Beata Iwona filozof

Lista numer 3

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 KOPERSKI Przemysław Adam prawnik
2 LAMEK-KOCHANOWSKA Agnieszka Zofia gospodyni domowa
3 CZYLOK Leszek Zbigniew pracownik administracyjny
4 SATŁAWA Henryk technik technologii drewna
5 TYRNA Leszek nauczyciel
6 CZAICKA Anna Maria specjalista ds. sprzedaży
7 MADZIA Magdalena ekonomista
8 BANOT Aleksandra Ewa nauczyciel akademicki - nauki humanistyczne
9 SŁONKA-GIBAS Barbara Jolanta nauczyciel
10 PINDEL Władysław nauczyciel
11 GASPARSKA Katarzyna Olga specjalista ds. marketingu
12 ZALEWSKA Alicja przedsiębiorca
13 HASIOR Aleksandra Maria nauczyciel akademicki - nauki humanistyczne
14 GRZYBEK Paulina Magdalena spedytor międzynarodowy
15 BRUDNY Michał Jacek przedsiębiorca
16 MIECH Paweł Piotr programista
17 SIĄKAŁA Artur Jerzy przedsiębiorca
18 NOSKOWSKI Zbigniew Henryk nauczyciel

Lista numer 4

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 FOLTYN Bronisław Edward dyrektor generalny
2 GRAJNY Robert Łukasz technik infomatyk
3 BIELEWICZ Wojciech Tomasz przedstawiciel handlowy
4 STARZYŃSKA Maria specjalista polityki społecznej
5 SKŁODOWSKI Artur przedstawiciel handlowy
6 MILCZANOWSKA-SZWEDA Magdalena Barbara księgowy
7 MAŁYSZ Paweł Adam programista aplikacji
8 WIEWIÓRA-BŁACHUT Marlena Maria technik analizy i monitoringu środowiska
9 CZAPIGA Cezary Józef technik urządzeń sanitarnych
10 KULA Patrycja Joanna asystent zarządu
11 POLAŃSKI Andrzej Grzegorz przedstawiciel handlowy
12 CIEŚLAR Jolanta Maria inż. budownictwa
13 MICHNIK Ronald Antoni student
14 STRZAŁKOWSKA Grażyna Katarzyna ogrodnik
15 RUDNICKI Dawid Józef projektant systemów alarmowych
16 ŚNIEŻEK Katarzyna Elżbieta nauczyciel
17 WALICZEK Paweł Teodor stolarz

Lista numer 5

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 NYKIEL Mirosława poseł na sejm RP
2 PĘPEK Małgorzata Anna ekonomista
3 SUCHOŃ Mirosław Tadeusz ekonomista
4 MOLIN Andrzej Jan matematyk
5 GŁOMBEK Edyta Teresa główna księgowa
6 LAZAREK Gabriela Maria fryzjer
7 MICHASIÓW Dariusz Stanisław przedsiębiorca
8 RYPLEWICZ Rafał Paweł pracownik samorządowy
9 GIERTLER Łukasz Antoni historyk
10 ŚLĘK Marcin Rafał magister administracji
11 KASZOK Ewa masarz
12 PIJANOWSKI Jerzy Marcin inżynier leśnictwa
13 KRZYŻAK Karolina Józefa politolog
14 ŁUKOWICZ Beata Anna księgowa
15 DESOŃ Bogdan Tomasz muzyk
16 JAFERNIK Bronisław nauczyciel
17 PIEGZIK-IZYDORCZYK Dorota Maria analityk medyczny
18 TOMCZYKIEWICZ Maciej Tadeusz adwokat

o30Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 30

Część województwa śląskiego obejmująca obszary powiatów: mikołowski, raciborski, rybnicki, wodzisławski oraz miast na prawach powiatu: Jastrzębie-Zdrój, Rybnik, Żory. Liczba mandatów 9.

Lista numer 1

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 PILISZEK Grzegorz Kazimierz socjolog
2 HULIM Wiesława Joanna nauczyciel
3 MYŚLIWIEC Bogdan Czesław ekonomista
4 MACHNIK Sylwia technik budownictwa
5 SMYCZEK Adam Sebastian ekonomista
6 BORTLIK Grażyna Gabriela sekretarka
7 POSTAWKA Henryk Sławomir nauczyciel języka obcego
8 SZYMURA Jacek Arkadiusz inżynier-górnik
9 RYCHŁY Piotr Sylwester fizjoterapeuta
10 ADAMCZYK Kazimierz Stanisław ekonomista
11 OLEKSIŃSKI Artur Rafał ekonomista
12 WALISZEWSKA Maria Teresa ekonomista
13 POJDA Aleksander Jakub nauczyciel
14 RDUCH Stanisław Alojzy inżynier mechanik
15 NYCZKA Barbara Aleksandra ekonomista
16 KULAWIK Elżbieta Maria ekonomista
17 DĄBROWSKA Janina pielęgniarka
18 KARASEK Bronisław inżynier transportu drogowego

Lista numer 2

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 PIECHA Bolesław Grzegorz lekarz medycyny
2 WOŚ Michał Piotr prawnik
3 SOBIERAJSKI Czesław Stanisław parlamentarzysta
4 GAWĘDA Adam parlamentarzysta
5 MATUSIAK Grzegorz inż. energetyk
6 DUTKIEWICZ Katarzyna Maria parlamentarzysta
7 GLENC Teresa parlamentarzysta
8 RAJCA Cezary Dominik specjalista ds. prawnych
9 SZUTKA Mirela Elżbieta nauczyciel
10 SZCZĘSNY Jarosław Zbigniew ekonomista
11 RATKA-BOSSARD Aleksandra Katarzyna dyrektor szkoły
12 SZYMURA Karol Bogusław radny miasta
13 SZYMICZEK Alojzy Jan radny powiatowy
14 GARUS-KOPERTOWSKA Angelika Krystyna specjalista ochrony środowiska
15 KASPAREK Urszula Zofia radna gminy
16 KODURA Maria pielęgniarka
17 LAZAR Jerzy Bolesław technik elektryk
18 WAWRZYCZEK Daniel Emilian wyższy urzędnik samorządowy

Lista numer 3

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 KOPIEC Maciej Kamil ekonomista
2 NOWAK Mirosław Krzysztof właściciel zakładu usługowego
3 SMOLIŃSKI Zdzisław Chemik
4 KUSTRA Hanna Joanna opiekunka dziecięca
5 URBAŃCZYK Piotr Aleksander górnik eksploatacji podziemnej
6 WITALA-SŁUGA Ilona Beata nauczyciel geografii
7 POŻAROWSZCZYK Andrzej inżynier organizacji i planowania produkcji
8 NOSIADEK Izabela Małgorzata bibliotekarz
9 SIEŃKO Patrycja Anna specjalista do spraw turystyki
10 LEONARSKI Tomasz Marek kierownik do spraw sprzedaży
11 GRANICZKA Roman Wojciech elektryk
12 GONSIOR Agnieszka Dominika kierownik do spraw sprzedaży
13 KORBEL Agnieszka Lidia psychoterapeuta
14 KWAŚNY Piotr pracownik socjalny
15 SOBIK Zofia pozostały specjalista z dziedziny prawa
16 RYCZKOWSKA Agnieszka Barbara analityk baz danych
17 KALINOWSKA Iwona Maria nauczyciel języka polskiego
18 LIGAS Jarosław Piotr politolog

Lista numer 4

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 FRITZ Roman Henryk przedsiębiorca
2 KURPAS Adam Jerzy geolog
3 MAKAREWICZ Konrad Karol technik infomatyk
4 MARON Tadeusz ratownik górniczy
5 TOMECKA Małgorzata nauczyciel matematyki
6 GORZOCH Grzegorz pozostali technicy górnictwa, metalurgii i pokrewni
7 BURKACKA Joanna przedsiębiorca
8 PYSZNY Justyna Dorota doradca klienta
9 LECH Mirosław inżynier elektryk
10 PIECHOCZEK Paweł Grzegorz elektryk
11 ANTONIK-FAIKIS Aneta Halina psycholog
12 SZATYŁO Alan Hieronim doradca personalny
13 MACIAŚ Aneta Anna grafik komputerowy DTP
14 GRABIEC Jarosław technik elektryk
15 KUCHARCZYK Justyna Natalia kosmetolog
16 ILNICKA Paulina Sandra nauczyciel przedszkola
17 LANUSZNY Jacek Szymon historyk
18 COFALIK Hanna Dorota grafik komputerowy DTP

Lista numer 5

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 KRZĄKAŁA Marek Grzegorz nauczyciel
2 GADOWSKI Krzysztof Jan mgr inż. transportu
3 LENARTOWICZ Gabriela Teresa parlamentarzysta
4 GASZKA Anna Małgorzata nauczyciel historyk
5 GABRYŚ Bartłomiej Józef nauczyciel akademicki-ekonomista
6 PROFASKA Marek Bogusław nauczyciel akademicki
7 KANTOR Halina Maria pedagożka
8 KOZIELSKI Mirosław Leszek przedsiębiorca
9 SERWATKA Grzegorz Sebastian inżynier energetyk
10 DUŻY Mirosław Piotr przedstawiciel władzy samorządowej - starosta
11 KILJAŃCZYK Wojciech Piotr przedsiębiorca
12 SKOWRON Joanna Ewa nauczyciel
13 RZACZEK Beata Katarzyna dyrektor placówki oświatowej
14 POLOK Olga Maria urzędnik samorządowy
15 JELONEK Jerzy Mieczysław przedsiębiorca
16 PIEKOSZOWSKA Weronika Małgorzata nauczyciel
17 WŁASIEWICZ Gabriela Agnieszka protetyk
18 DYBIEC Krzysztof Michał przedsiębiorca

Lista numer 8

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 URBAŃCZYK Maciej Krzysztof geolog
2 PRUS Dariusz Mirosław nauczyciel historii
3 MOTYCZKA Danuta Agata nauczyciel
4 PUSTELNIK Adam Ferdynand nauczyciel historii
5 OSUCH Paweł bez zawodu
6 JAROSZ Natalia Agnieszka sekretarka
7 KOSIŃSKI Damian kierownik działu transportu
8 STRACH Elżbieta Maria kierownik działu transportu
9 GIERCZYCKI Tomasz Krzysztof zarządca nieruchomości
10 BIAŁOŃ Tomasz nauczyciel historii
11 STRACH Izabela Urszula nauczyciel języka polskiego

Czytaj także

 0