Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 24, Białystok

Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 24, Białystok

W niedzielę 13 października odbędą się wybory powszechne do Sejmu i Senatu. Obywatele Polski wybiorą 460 posłów oraz 100 senatorów.

Województwo podlaskie. Liczba mandatów 14.

Lista numer 1

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 KRAJEWSKI Stefan politolog
2 LECH Mirosław historyk
3 GROCHOWSKI Wojciech ekonomista
4 LESZCZYŃSKI Jerzy inżynier rolnictwa
5 CIEŚLUKOWSKI Cezary ekonomista
6 ZAWISTOWSKA Agnieszka inżynier rolnictwa
7 KULIKOWSKA Ewa ekonomista
8 PŁOŃSKA Wiesława Bożenna technik budownictwa
9 KRZYŻANOWSKA Bożena dyrektor szkoły
10 DYJUK Bogdan nauczyciel
11 RAFAŁOWSKI Krzysztof inżynier ochrony środowiska
12 BOBEL Maciej dyrektor domu kultury
13 MAGNUSZEWSKI Marian inżynier rolnik
14 KORONKIEWICZ Andrzej Zbigniew inżynier ochrony środowiska
15 JAKUBIAK Ewa nauczyciel akademicki nauki wojskowe
16 SZCZYGIELSKA Agnieszka doradca rolniczy
17 NOWAK Magdalena doradca finansowy
18 ALEKSIEJCZUK-SZOTKO Marta inżynier zootechniki
19 SAWICKI Sławomir inżynier elektryk
20 CHOŁKO Tadeusz emeryt
21 JAKACKI Tomasz technik weterynarii
22 JĘDZUL Joanna przedsiębiorca
23 KAŹMIERCZAK Małgorzata ekonomista
24 ZARZECKI Michał rolnik
25 KARCZEWSKA Małgorzata specjalista do spraw marketingu i handlu
26 RYKOWSKI Grzegorz radca prawny
27 PRZYBYLAK Irena Zofia emerytka
28 JANOWSKI Mikołaj inżynier rolnik

Lista numer 2

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 PIONTKOWSKI Dariusz nauczyciel historii
2 ZIELIŃSKI Jarosław parlamentarzysta
3 PASZKOWSKI Bohdan Józef radca prawny
4 GWIAZDOWSKI Kazimierz parlamentarzysta
5 ŻALEK Jacek poseł
6 BASZKO Mieczysław Kazimierz nauczyciel wychowania fizycznego
7 KOŁAKOWSKI Lech Antoni poseł na Sejm RP
8 KRYNICKA Bernadeta parlamentarzysta
9 WNOROWSKI Henryk Jan nauczyciel akademicki - nauki ekonomiczne
10 ANDRUSZKIEWICZ Adam parlamentarzysta
11 MUZYK Agnieszka Barbara nauczyciel akademicki - nauki humanistyczne
12 SIEKIERKO Łukasz radca prawny
13 CZEPE Roman przedstawiciel władzy samorządowej
14 MODZELEWSKI Piotr pozostali wyżsi urzędnicy administracji rządowej
15 MADRAS Tomasz Stefan nauczyciel akademicki
16 JELSKA-JAROŚ Bożena Jolanta rolnik
17 PUCZYŁOWSKA Elżbieta nauczyciel nauczania początkowego
18 KUCHAREWICZ Grzegorz farmaceuta
19 SUPIŃSKI Rafał przedstawiciel władzy samorządowej
20 BIAŁY Alicja przedstawiciel władzy samorządowej
21 MIODUSZEWSKI Andrzej prezes
22 NIENAŁTOWSKA Bożena dyrektor departamentu
23 DZIATKOWSKI Marek rolnik
24 ŁUKASZEWICZ Henryk nauczyciel informatyki w szkole podstawowej
25 BUJNO Bożena Teresa przedstawiciel władzy samorządowej
26 ZDUŃCZYK Agnieszka dyrektor szkoły
27 WASILEWSKA Izabela pedagog
28 SZCZUDŁO Aleksandra dyrektor do spraw energetyki

Lista numer 3

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 KRUTUL Paweł przedsiębiorca
2 KUSZNIERUK Piotr inżynier automatyki
3 ROSIŃSKA Katarzyna Ewa prawnik
4 PROKOPIUK Seweryn socjolog
5 MAŃCZUK Tomasz przedsiębiorca
6 BOROWIK Janusz przedsiębiorca
7 REMBISZEWSKA Justyna socjolog
8 MURAWKO Elżbieta sprzedawca
9 ARASIMOWICZ Renata technik rolnik
10 CZERNIAWSKA Izabela Teresa nauczyciel
11 DEONIZIAK Joanna Grażyna pedagog
12 POPŁAWSKI Jakub nauczyciel akademicki - nauki techniczne
13 BIRGIEL Marcin administrator systemów komputerowych
14 MATWIEJCZUK Jolanta Gertruda inżynier elektrotechniki
15 ŚNIADACH Mieczysław nauczyciel historii
16 JANOSZKA Grzegorz Jan instruktor terapii uzależnień
17 SKOWROŃSKI Adrian pozostali pracownicy obsługi biurowej
18 MIRONOWICZ Mikołaj inspektor nadzoru
19 ARTYSIEWICZ Michalina Daria studentka
20 ANDRUKIEWICZ Aleksandra Julia filolog języka nowożytnego
21 KRAWCZYK Anna Małgorzata technik rolnik
22 JANICKI Dariusz Jerzy lekarz chirurg
23 OSIEJEWSKI Jakub filolog języka nowożytnego
24 WYSOCKA Kamila Maria pozostali pracownicy obsługi biurowej
25 JASIONEK Anna plastyk dekorator
26 DROBEK Grzegorz informatyk
27 SIELAWA Magdalena prawnik
28 KORONKIEWICZ Wojciech Janusz dziennikarz

Lista numer 4 - KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 WINNICKI Robert Artur publicysta
2 KIEŁCZEWSKI Adam inżynier mechanik
3 KRASOWSKI Krzysztof prawnik
4 NICEWICZ Stanisław rolnik
5 MAJEWSKA Barbara nauczyciel języka obcego
6 JABŁOŃSKI Krzysztof technik rolnik
7 GONTARSKA Marzanna kosmetyczka
8 BIELAWSKI Wiesław Henryk przedsiębiorca
9 DANILUK Jolanta referent do spraw usług
10 KOŁOSOWSKA Katarzyna sprzedawca
11 DZIEDZIC Zenon socjolog
12 PROKOPOWICZ Paweł przedsiębiorca
13 KOŁAKOWSKI Adam prawnik
14 ZAJKO Katarzyna pracownik administracji
15 ROKICKI Mariusz programista
16 IWANOWSKA Adrianna pracownik fundacji
17 WAIS Michał Eugeniusz fizyk
18 GRABOWSKA Monika pracownik biurowy
19 SADOWSKI Jakub Andrzej sprzedawca
20 BARANOWSKI Hubert student
21 PRZANOWSKA Izabela kosmetolog
22 LEWONIEWSKI Marcin radiolog
23 PROKOPOWICZ Anna Katarzyna ekonomista
24 KARWOWSKI Łukasz specjalista ds. sprzedaży
25 JĘDRZEJEWSKI Andrzej Tomasz architekt
26 KOSSAKOWSKI Mariusz inżynier BHP
27 ZABOROWSKA Karina ekonomista
28 STYPKA Maciej przedstawiciel handlowy

Lista numer 5

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 TYSZKIEWICZ Robert wydawca
2 TRUSKOLASKI Krzysztof ekonomista
3 KAMIŃSKA Bożena ekonomista
4 BORYSEWICZ Maciej Andrzej prawnik
5 CZYKWIN Eugeniusz dziennikarz
6 DEN Jolanta leśnik
7 BIL-JARUZELSKI Krzysztof Janusz prawnik
8 CIEŚLIK Leszek Stanisław radca prawny
9 ŁAWROWSKA Joanna Dorota adwokat
10 NOWAK Tadeusz Zenon nauczyciel akademicki
11 ZWOLIŃSKA Bożena Teresa samorządowiec
12 PIORUNEK Jacek radca prawny
13 GUTOWSKI Mateusz Damian pedagog
14 RAŚ Andrzej zootechnik
15 ROSZKOWSKA Halina nauczyciel języka polskiego
16 ŻERO Franciszek Krzysztof pracownik administracyjny
17 DOLIWA Stanisław Adam nauczyciel wiedzy o społeczeństwie
18 SASINOWSKA Dorota monter
19 KARASZEWSKA Katarzyna pedagog
20 SAMUL Marek lekarz weterynarz
21 PYRKO Paulina pracownik administracyjny
22 TALKOWSKI Bronisław emeryt
23 SZCZYGIEŁ-ROGOWSKA Jolanta historyk
24 TARGOŃSKI Łukasz informatyk
25 ŁEPKOWSKA-GOŁAŚ Alicja urzędnik
26 KARCZEWSKA Wioletta Maria nauczyciel języka obcego
27 MALINOWSKA Beata pracownik administracyjny
28 CIMOSZEWICZ Tomasz przedsiębiorca

Lista numer 7

KOMITET WYBORCZY AKCJA ZAWIEDZIONYCH EMERYTÓW RENCISTÓW

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 BASIEWICZ Mirosław technik rolnik
2 KOCHANOWSKI Andrzej inżynier pożarnictwa
3 BUCHOWSKA Monika inżynier rolnictwa
4 SZKLARZEWSKI Karol przedstawiciel handlowy
5 BOBROWSKA Krystyna ogrodnik
6 KALIŃSKA Paula inżynier architektury wnętrz i krajobrazu
7 FIERTEK Józef przedstawiciel handlowy
8 BOŁTRUCZYK Kazimierz kierowca
9 KOSMOWSKA Edyta pedagog
10 OSIECKI Zygmunt teolog
11 FLIS Monika teolog
12 ŁAWRYNOWICZ Eugeniusz Zdzisław przedsiębiorca
13 GWIAZDA Ewa ekonomista
14 BZURA Łukasz inżynier rolnictwa
15 KOZIKOWSKA Marta technik architektury krajobrazu
16 FLIS Ryszard kierowca
17 BOŁTRUCZYK-KASABUŁA Monika specjalista zdrowia publicznego
18 KRASOWSKI Andrzej technik mechanik
19 PUCHNOWSKI Zbigniew Jacek jachtowy kapitan żeglugi wielkiej

Lista numer 8

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 DYMKO Łukasz przedsiębiorca
2 PROSIŃSKI Zbigniew menadżer
3 MAKSIMIUK Janusz politolog
4 PIWNIK Anna nauczyciel biologii
5 JAKIMIUK Dawid przedsiębiorca
6 HARABURDA Katarzyna Sylwia sprzedawca
7 KUBIAK Rafał operator maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych
8 STROCIAK Halina technik budowlany
9 KONIUCH Izabela sprzedawca
10 BAILEY Agnieszka pośrednik w obrocie nieruchomościami
11 WOJNO Sylwester rolnik
12 KAPŁANOW Łukasz operator kontroli bezpieczeństwa
13 PONIATOWSKA Beata menadżer gastronomii
14 NYSZTOR Justyna przedsiębiorca
15 KUŹNICKA Anna statystyk medyczny
16 MAZUR Joanna specjalista administracji publicznej
17 KALICKI Adrian nauczyciel wychowania fizycznego
18 KUBIAK-BABIŃSKA Joanna Agnieszka nauczyciel wychowania fizycznego
19 NAUMIUK Piotr rolnik
20 BAGIŃSKI Krzysztof Janusz informatyk
21 KALISKA Kamila Barbara pracownik obsługi biurowej
22 KOCHOWICZ Krzysztof Longin projektant grafiki
23 KANIA Kazimierz Edward technik mechanik
24 KALICIŃSKA Barbara pracownik administracyjny
25 SZWIEC Bogumiła Małgorzata specjalista administracji publicznej
26 GRABKA-LEVIN Kamila Anna pracownik obsługi biurowej
27 WASILEWSKI Wojciech radca prawny

Lista numer 9

KOMITET WYBORCZY SKUTECZNI

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 SAWICKI Marcin przedsiębiorca
2 SIKORSKI Piotr rolnik
3 KONIUCH Bogusław technik cyfrowych procesów graficznych
4 JANKOWSKA Edyta fryzjer
5 DANIŁOWSKI Igor doradca finansowy
6 BOBIK Joanna księgowa
7 KOSACKA Anna socjolog
8 ROGOWSKA Monika przedstawiciel handlowy
9 KOSNO Rafał Marcin przewodnik turystyczny
10 NIETUPSKI Cezary automatyk
11 CHORUŻA Katarzyna ekonomista
12 PAWŁOWSKI Piotr przedstawiciel handlowy
13 GRYCUK Grzegorz monter
14 KAMIEŃSKA Justyna przedszkolanka
15 CZAPIEWSKI Adam technik informatyk

Czytaj także

 0