Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 23, Rzeszów

Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 23, Rzeszów

W niedzielę 13 października odbędą się wybory powszechne do Sejmu i Senatu. Obywatele Polski wybiorą 460 posłów oraz 100 senatorów.

Część województwa podkarpackiego obejmująca obszary powiatów: dębicki, kolbuszowski, leżajski, łańcucki, mielecki, niżański, ropczycko-sędziszowski, rzeszowski, stalowowolski, strzyżowski, tarnobrzeski oraz miast na prawach powiatu: Rzeszów, Tarnobrzeg. Liczba mandatów 15.

Lista numer 1

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 TYSZKA Stanisław wykładowca akademicki
2 TARAPATA Jan Władysław ekonomista
3 LADA Wiesław Andrzej dyrektor
4 MICAŁ Zbigniew rolnik
5 BARTOSZEK Paweł inżynier transportu drogowego
6 GOLENIA Maria Teresa położna
7 BOROWIEC Błażej Stefan inspektor ochrony danych osobowych
8 GUZEK Sławomir Tomasz przedsiębiorca
9 CIEŚLA Paweł dyrektor przedszkola
10 LONCZAK Stanisław Józef przedstawiciel władzy samorządowej
11 REGUŁA Andrzej Zygmunt inżynier mechanizacji rolnictwa
12 LEJA Małgorzata dyrektor szkoły
13 SKOWROŃSKA-ZIOMEK Monika Małgorzata wyższy urzędnik samorządowy
14 MAGOŃ Jan nauczyciel
15 KASZYCA Tadeusz nauczyciel
16 GUMIŃSKA Celina Anna lekarz dentysta
17 KUDYBA Małgorzata technik ekonomista
18 KOCZUR Dorota Krystyna inżynier ekonomiki produkcji i obrotu rolnego
19 WŁODYKA Janusz dyrektor szkoły
20 KOSIŃSKI Krzysztof Jan nauczyciel
21 STOJAŃSKA Joanna Katarzyna ekonomista
22 WICHER Maria emeryt
23 TUTKA Henryk rolnik
24 BŁOŃSKI Kazimierz Józef nauczyciel
25 BARTMAN Jan rolnik
26 OPIOŁA Barbara krawiec
27 KOTLIŃSKA Marzena Anna sekretarka
28 ZARĘBA Marek Jan kierownik ds. kontroli jakości
29 PARYŚ Krystyna Grażyna nauczyciel
30 NICPOŃ Henryk dziennikarz

Lista numer 2

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 SOBOLEWSKI Krzysztof administratywista
2 LENIART Ewa Maria prawnik
3 HRYNKIEWICZ Józefa nauczyciel akademicki
4 SZLACHTA Andrzej parlamentarzysta
5 WRÓBLEWSKA Krystyna Małgorzata nauczyciel
6 MOSKAL Kazimierz Marian nauczyciel
7 BUCZAK Wojciech inżynier mechanik
8 GOŁOJUCH Kazimierz Edward inżynier mechanizacji rolnictwa
9 CHMIELOWIEC Zbigniew Michał inżynier środowiska
10 WEBER Rafał prawnik
11 WARZECHA Jan Marek ekonomista
12 PAUL Jerzy Stanisław inżynier ogrodnictwa
13 MIAZGA Mieczysław inżynier rolnictwa
14 SZYDEŁKO Halina Maria radca prawny
15 KRUCZEK Stanisław inżynier elektryk
16 KAPINOS Fryderyk Sylwester dyrektor marketingu
17 KALINKA Kamil politolog
18 BEDNARZ Robert Jan przedstawiciel władzy samorządowej
19 GODEK Robert Czesław pracownik samorządowy
20 FRYSZTAK Bernadeta Dorota nauczyciel
21 ŁĄCZAK Czesław ekonomista
22 FIJOŁEK Marcin Piotr politolog
23 TŁUSTA Helena Grażyna nauczyciel religii w szkole podstawowej
24 BARTKOWICZ Magdalena Barbara specjalista zdrowia publicznego
25 KRZEK Agata nauczyciel
26 TRAWIŃSKA Anna Franciszka przedsiębiorca
27 KUŚ Ewelina Elżbieta ekonomista
28 FOŁTA Ewa nauczyciel
29 TYMUŁA Zbigniew pracownik administracyjny
30 WARCHOŁ Marcin Józef adwokat

Lista numer 3

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 BUŻ Wiesław socjolog
2 SZTUK Michał Andrzej specjalista ds. Public Relations
3 ITNER Agnieszka doradca klienta
4 OZIMEK Julian ekonomista
5 FILIPEK Jerzy prawnik
6 KRASNOPOLSKA Bożena Marta doradca klienta
7 TOFIL Bronisław Tadeusz inżynier mechanik
8 JASIŃSKI Krzysztof rencista
9 KACAŁA Natalia Ludmiła specjalista do spraw finansowych
10 ŁUCZAJ Kamil nauczyciel akademicki
11 SKAWIŃSKI Stanisław Andrzej administratywista
12 JELEŃ Wiesław Stanisław rolnik
13 KRZEMIŃSKI Kamil Paweł przedstawiciel handlowy
14 IRZYK Martin Marian programista aplikacji
15 ZAJĄC Marzena Zofia handlowiec
16 STĄCEL Janusz syndyk
17 FIETKO Ireneusz Grzegorz politolog
18 ZYCH Ala nauczyciel
19 WINIARSKI Damian Kazimierz specjalista ds. promocji
20 LUBERA Teresa Anna pielęgniarka
21 RŻANY Monika socjolog
22 PRZYBOŚ Józef prawnik
23 OŻÓG Barbara Katarzyna operator sklejarek płyt stolarskich
24 KUŹMICZ Marek Andrzej przedsiębiorca
25 BRZYKOWSKA Patrycja Dorota ekonomista
26 NOGA Andrzej Jan dyrektor ds. sprzedaży
27 DZIĄGWA Krystyna technik budowlany
28 CICHY Mateusz Michał student
29 OSTROWSKA Anna nauczyciel
30 GACEK Kazimierz Leszek kierownik projektu

Lista numer 4

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 BRAUN Grzegorz Michał reżyser
2 BUCZEK Tomasz Wojciech inżynier budownictwa
3 ŻYGADŁO Piotr przedsiębiorca
4 ZYCH Witold Andrzej historyk sztuki
5 KROLL Gabriel Czesław przedsiębiorca
6 SUROWANIEC Anna Krystyna handlowiec
7 KUSZ Kamil Michał technik elektronik
8 KUMOREK Dariusz Jan lekarz
9 LIPIŃSKI Zbigniew publicysta
10 KORWIN-MIKKE Dominika Maria teatrolog
11 WOŁOSZYN Tomasz lekarz
12 ZARĘBSKI Waldemar lekarz
13 OCHAŁ Katarzyna Kinga dziennikarz
14 ZIĘBA Tomasz Sylwester przedsiębiorca
15 PRACOWNIK Teresa Jadwiga nauczyciel
16 SALWA Małgorzata Kazimiera nauczyciel
17 KOTOWICZ Mariola Ksenia technik farmaceutyczny
18 DĄBEK Damian Łukasz inżynier budownictwa
19 STRZAŁKA Albert Jan kierowca
20 LIS Aleksandra Mirosława kierownik do spraw marketingu
21 JEDYNAK Dariusz Grzegorz elektronik
22 WACYRA Paulina Elżbieta przedsiębiorca
23 FILA Piotr Robert logistyk
24 ŚRODOŃ Monika Paulina nauczyciel
25 ZAPAŁOWSKA Monika Ewa pracownik administracyjny
26 BATORA Marcin Mateusz logistyk
27 BROŻ Robert Krzysztof przedsiębiorca
28 BIELECKA Karolina Maria kucharz
29 FLIS Michał monter konstrukcji aluminowych
30 MAZUR Krzysztof ekonomista

Lista numer 5

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 PONCYLJUSZ Paweł Janusz technik ekonomista
2 GAWLIK Zdzisław prawnik
3 SKOWROŃSKA Krystyna administratywista
4 BUTRYN Renata Celina nauczyciel
5 KUBAS-HUL Teresa Krystyna ekonomista
6 GDAŃSKI Józef technik elektronik
7 PITRA Krzysztof Piotr menedżer kultury
8 USTROBIŃSKI Marek Jerzy inżynier budownictwa
9 KARYŚ Jakub Bartłomiej reżyser
10 ZYCH Barbara pielęgniarka
11 JURZYSTA Marcin nauczyciel
12 STĘPIEŃ Danuta Waleria nauczyciel
13 DERĘGOWSKI Marcin informatyk
14 BĄK Dominik doradca finansowy
15 OŻÓG Krzysztof ekonomista
16 KOPYTO Jakub Albert politolog
17 LIPCZYŃSKI Krzysztof Romuald nauczyciel
18 KRAJEWSKA Aneta Anna nauczyciel
19 OMIETOŃSKA Jolanta Teresa administratywista
20 KOLANO Jolanta Stanisława technolog żywienia
21 OLCHAWA Artur Stanisław pedagog
22 PRZYBYŁ Przemysław Wojciech adwokat
23 SAWIC Ewa Maria nauczyciel
24 KANISZEWSKA Augustyna Maria administratywista
25 OWSIANY Urszula Małgorzata technik budownictwa
26 PŁODZIEŃ Janusz technik produkcji drzewnej
27 PALUCH Katarzyna nauczyciel
28 ROGOWSKA Anna Jolanta lekarz weterynarii
29 ŻMUDA Dariusz nauczyciel
30 PAZDAN Paweł Leopold socjolog

Lista numer 9

KOMITET WYBORCZY SKUTECZNI

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 SZLĘZAK Andrzej Kazimierz historyk
2 STELMACH Krzysztof Jerzy przedsiębiorca
3 BATOR Bernadeta Aneta kierownik działu kadr
4 MRYCZKO Artur Paweł ekonomista
5 DREWNIAK Tomasz Wiesław rolnik
6 GRABEK Joanna Agnieszka nauczyciel
7 MAZUREK Mariusz przedsiębiorca
8 WIKTOR Jolanta dietetyk
9 KOSIOROWSKI Artur programista aplikacji
10 OPAŁKA Marcin Paweł muzyk
11 JAROSZ Renata pracownik administracyjno-biurowy
12 WIELGOSZ Marek Konrad inżynier materiałowy
13 GRZESIAK-KOSIOROWSKA Monika Izabela koordynator obsługi naziemnej statków powietrznych
14 GODEK-KOWALSKA Joanna Dominika księgowa
15 BUJAK Marta Ewa sprzedawca
16 GORCZYCA Artur Piotr kierownik produkcji
17 SZOSTEK Karol Franciszek nauczyciel akademicki
18 MATŁOSZ Mariusz Kazimierz kontroler jakości

Czytaj także

 0