Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 19 i 20, Warszawa

Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 19 i 20, Warszawa

W niedzielę 13 października odbędą się wybory powszechne do Sejmu i Senatu. Obywatele Polski wybiorą 460 posłów oraz 100 senatorów.

o19Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 19

Część województwa mazowieckiego obejmująca obszar miasta na prawach powiatu: Warszawa. Liczba mandatów 20.

Lista numer 1

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 BARTOSZEWSKI Władysław Teofil historyk
2 OJER Anna Małgorzata ekonomista
3 STANISZKIS Joanna Maria nauczyciel matematyki
4 STELMAŃSKA Izabela dyrektor departamentu
5 HELWING Stanisław Piotr manager
6 WĄSOWICZ Michał Janusz radca prawny
7 RAKIEL-CZARNECKA Walentyna menedżer artystyczny
8 FLIS-KUCZYŃSKA Halina dziennikarz
9 ZAWŁOCKI Juliusz Jakub geograf
10 SAWICKI Emil Krzysztof student
11 STRĄK Michał Stanisław dyrektor wykonawczy
12 BOGIEL Teresa Maria prezes
13 MASŁOWSKI Wiktor Zbigniew lekarz
14 ŁUKASIEWICZ Adam Krzysztof politolog
15 WASILEWSKA Lucyna Gertruda prezes
16 PŁOWICZ Marcin Tomasz pedagog
17 BIELSKI Karol Tomasz dyrektor wykonawczy
18 DYDUCH Janusz nauczyciel akademicki - nauki techniczne
19 GARSTKA Tatiana Joanna prezes
20 ŁAZARSKI Roman prawnik
21 PANAS Anna Józefa wyższy urzędnik samorządowy
22 WYSZYŃSKA Teresa Maria inżynier zootechniki
23 GRUDOWSKA Agata Zofia ekonomista
24 RUTKOWSKA Mirosława wyższy urzędnik samorządowy
25 MARECKI Marek Antoni lekarz
26 MAZUREK Aleksander Paweł farmaceuta
27 OWCZARSKI Piotr Krzysztof dziennikarz
28 KOZUBEK Elżbieta Barbara nauczyciel akademicki - nauki techniczne
29 MISIEJKO Karolina prawnik
30 PASTEWKA Małgorzata Halina architekt
31 NOWOSIELSKI Kamil Ernest naczelnik kierownik wydziału
32 WIECZOREK Katarzyna Agata dyrektor departamentu
33 GOŁOTA Bożenna Jolanta pozostali operatorzy urządzeń energetycznych
34 CZAPLICKI Zbigniew dziennikarz
35 WRÓBLEWSKI Andrzej Wojciech technik mechanik
36 MAZUREK Jerzy historyk
37 CHOIŃSKA Alicja Elżbieta reżyser teatralny
38 SZYMANEK Piotr Ludomir radca prawny
39 TYSZCZUK Sebastian Adrian archeolog

Lista numer 2

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 KACZYŃSKI Jarosław Aleksander prawnik
2 KAMIŃSKI Mariusz historyk
3 GOSIEWSKA Małgorzata Maria poseł na Sejm RP
4 NAIMSKI Piotr Aleksander biochemik
5 KRAJEWSKI Jarosław Karol politolog
6 LISIECKI Paweł Jacek historyk
7 GRYGLAS Zbigniew parlamentarzysta
8 TOMASZEWSKA Ewa fizyk
9 KALETA Sebastian Jerzy radca prawny
10 WYPYCH Małgorzata Maria adwokat
11 MELAK Andrzej Józef parlamentarzysta
12 SEMENIUK Olga Ewa specjalista administracji publicznej
13 GÓRSKI Patryk dyrektor generalny
14 BOROWSKI Adam Zbigniew redaktor wydawniczy
15 FRĄCKOWIAK Filip Jakub politolog
16 CHOJNOWSKI Wojciech Maciej urzędnik państwowy
17 TERLECKA Mirosława Hanna nauczyciel nauczania początkowego
18 GOZDEK Piotr Paweł socjolog
19 PERET Ewa dyrektor finansowy
20 GÓRSKI Krzysztof Robert dyrektor współpracy międzynarodowej
21 BOSAK Krzysztof Tomasz asystent prawny
22 KOLASIŃSKA Bożena nauczyciel języka obcego
23 CACKOWSKI Marek Jan inżynier mechanik - środki transportu
24 POLAK Katarzyna Maria specjalista ds. reklamy i marketingu
25 KACPROWICZ Sławomir Stanisław inżynier budownictwa
26 SMALCERZ Ewa Maria technik fizjoterapii
27 MIODUSZEWSKA Teresa kelner
28 KULESZA Stefan prawnik
29 CZARTORYSKA-PLUTECKA Izabela Joanna wyższy urzędnik państwowy
30 TERLECKI Paweł Andrzej prawnik
31 WYSOCKI Krzysztof historyk
32 KĘZIK Anna ekonomista
33 GAJEWSKA Irena politolog
34 SZYMAŃSKI Paweł leśnik
35 PALUSZEK Aneta prawnik
36 JAKUBOWSKA Agnieszka Jadwiga pracownik obsługi biurowej
37 MOLICKI Maciej logistyk
38 KSIĘŻAK Paweł Krzysztof specjalista ds. reklamy i marketingu
39 REJOWSKI Grzegorz Paweł student
40 ZABŁOCKI Wojciech Jakub przedstawiciel władzy samorządowej

Lista numer 3

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 ZANDBERG Adrian Tadeusz programista
2 ŻUKOWSKA Anna Maria prawnik
3 TARCZYŃSKA Anna Małgorzata radczyni prawna
4 BIEJAT Magdalena Agnieszka socjolożka
5 LIEDEL Krzysztof wykładowca akademicki
6 PELC Filip Tadeusz dziennikarz
7 PRZYŁUSKA Bożena Marta przedsiębiorczyni
8 BRÓZDA Hanna Janina pedagog
9 DUDA Katarzyna Beata zawodowa działaczka związku zawodowego
10 STĘPIEŃ Mateusz Zbigniew specjalista administracji publicznej
11 LISZKA Sebastian Roman analityk biznesowy
12 POSTNIKOFF Danuta Beata reżyser filmów dokumentalnych
13 WICHA Joanna Beata pielęgniarka
14 KUBIAK Jacek Zbigniew naukowiec
15 GOŹDZIKOWSKI Mateusz Wojciech prawnik
16 KUCZYŃSKA Urszula Teresa tłumaczka
17 MYCKA Łukasz Kamil zawodowy pracownik związku zawodowego
18 KELLES-KRAUZ Joanna Maria dziennikarz
19 OŻDŻEŃSKI Wojciech instruktor sportu
20 ROZENEK Dariusz Krzysztof politolog
21 BRONOWICKA Joanna Wanda socjolog
22 DUNIN-BORKOWSKI Maciej Włodzimierz technik ekonomista
23 DOMAŃSKA Inga Maria architektka
24 RYTEL Jerzy Marian ekonomista
25 WRÓBLEWSKI Andrzej Wiktor inżynier mechanik
26 PAJĘCKA Anna Paulina kulturoznawczyni
27 JAGODZIŃSKA Anna Klara asystentka księgowości
28 MIENIEWSKI Daniel menedżer
29 LUTOSTAŃSKA Agnieszka ekonomistka
30 SÓJKA Małgorzata Anna dziennikarka
31 ŻURAWSKI Cezary technik mechanik
32 SADOWSKA Anna Paulina pedagożka
33 MIERZWIŃSKI Krzysztof Stanisław audytor
34 KOWALSKA-ZIĘTARA Katarzyna Anna grafik komputerowy
35 GODLEWSKA Joanna Maria koordynatorka projektów
36 SZUSTAKIEWICZ Karol Andrzej informatyk
37 JANICZAK Grzegorz Jan przedsiębiorca
38 UTOWKA Patryk Piotr nauczyciel
39 SAYED Marta Zofia przedsiębiorca
40 GADZINOWSKI Piotr publicysta

Lista numer 4

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 KORWIN-MIKKE Janusz Ryszard publicysta
2 PEJO Bartłomiej Artur przedstawiciel władzy samorządowej
3 SKUTECKI Paweł Juliusz dziennikarz
4 MODELSKA-CREECH Mirosława Zofia nauczyciel akademicki
5 MAGIERA Wiesław Marian dziennikarz
6 KOWALIŃSKI Aleksander Filip politolog
7 NITECKA Ewa Alicja nauczycielka
8 BOROWSKI Jan przedsiębiorca lotniczy
9 KRZEKOTOWSKA Krystyna Anna prawnik
10 JURKIEWICZ Gabriela Zofia student
11 WAWER Alina Barbara opiekunka dziecięca
12 TUMANOWICZ Sławomir matematyk
13 KUMÓR Andrzej Paweł dziennikarz
14 KRANAS Justyna Stefania pracownik administracyjny
15 ŻELAZNY Krystian Zbigniew prawnik
16 ROSS Sebastian przedsiębiorca
17 ZIĘTEK-WIELOMSKA Magdalena prawnik
18 URBANEK Antoni Konrad prawnik
19 ZIÓŁKOWSKI Wojciech Bartosz student
20 BODAKOWSKI Jan Antoni politolog
21 KOWALSKI Jarosław Grzegorz przedstawiciel handlowy
22 JARZĄBEK Łukasz Zbigniew prawnik
23 KOWALSKA Agnieszka przedstawiciel handlowy
24 KESSLING Izabela księgowa
25 BABIAK Andrzej instalator systemów alarmowych
26 FLORYSIAK Jacek Piotr przedsiębiorca
27 STERKOWSKI Piotr Roman przedsiębiorca
28 DMOWSKI Rafał Przemysław przedsiębiorca
29 POKOJSKA Angelika Justyna przedstawiciel handlowy
30 UTECHT Martyna student
31 KRELLER-STANISŁAWEK Urszula Irena sekretarka
32 NIEZNAŃSKA Paulina kierownik sklepu
33 KŁOS Rafał Patryk student
34 KUŚMIERCZYK Marcin Józef przedstawiciel handlowy
35 KASPRZAK Rajmund Krzysztof kierownik projektu
36 KASJANIUK Adam doradca finansowy
37 RUMIŃSKI Jakub Maciej kierownik projektu
38 ROSOWSKI Włodzimierz Witold filmowiec
39 ZIÓŁKOWSKA Katarzyna Maria student
40 KROGULSKI Mariusz Lesław żołnierz

Lista numer 5

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 KIDAWA-BŁOŃSKA Małgorzata Maria producent filmowy
2 LUBNAUER Katarzyna Anna nauczyciel akademicki
3 ROSATI Dariusz Kajetan ekonomista
4 FABISIAK Joanna nauczyciel akademicki
5 SZOSTAKOWSKI Jarosław Sergiusz nauczyciel akademicki
6 PIEKARSKA Katarzyna Maria radca prawny
7 SZCZERBA Michał Roch poseł na Sejm RP
8 POTAPOWICZ Sławomir politolog
9 ZIELIŃSKA Urszula Sara kierownik do spraw marketingu
10 KOSECKI Roman Jacek trener sportu
11 POTOROCZYN Paweł Rafał pisarz
12 DĄBROWSKA Alicja lekarz
13 JACHIRA Klaudia Krystyna aktor
14 SKOLIMOWSKI Krzysztof Piotr urzędnik samorządowy
15 ŁOBODA Dorota Ewa przedstawiciel władzy samorządowej
16 MANARCZYK Bożena Maria doradca podatkowy
17 BORKOWSKI Wojciech Józef lekarz
18 KRAJEWSKA Sylwia ekonomista
19 KACPRZYK Dawid student
20 MIŚKIEWICZ Jolanta dziennikarka
21 LUFT Krzysztof Stanisław dziennikarz
22 ŁOBACZ Bogusław Kazimierz technik mechanik samochodowy
23 SKRZECZ Jerzy Norbert specjalista do spraw marketingu i handlu
24 TURSKA Marta Katarzyna menedżer
25 PIOTROWSKI Arkadiusz ekonomista
26 WYRWAŁ Agnieszka Monika projektant mody
27 RUDZIAK Anna menadżer ds. sprzedaży
28 SAMCZYK Anna Elżbieta audytor
29 LACH Lilianna Irena pedagog
30 ŁĄCKA Ilona Joanna inżynier inżynierii środowiska
31 ROGULSKI Igor psycholog
32 LEŚNIAK Edyta Róża inżynier technologii żywności
33 WASYLUK Aleksander informatyk
34 CHMIEL Patrycja Maria doktor nauk społecznych
35 ROSS Tadeusz Edward aktor
36 WOJDA Paweł Konrad programista aplikacji
37 STELMASZYK Anna Małgorzata ekonomista
38 KERYK Myroslava socjolożka
39 KRASOŃ Łukasz mówca motywacyjny
40 GAJEWSKA Aleksandra Małgorzata przedsiębiorca

o20Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 20

Część województwa mazowieckiego obejmująca obszary powiatów: grodziski, legionowski, nowodworski, otwocki, piaseczyński, pruszkowski, warszawski zachodni, wołomiński. Liczba mandatów 12.

Lista numer 1

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 MORDAK Robert Dariusz architekt
2 ŻELAZOWSKA Bożena Jadwiga politolog
3 STEFANIAK Jakub Łukasz dziennikarz
4 PETELICKA Agnieszka Beata ekonomista
5 ŚWIERCZ Artur Mateusz przedstawiciel władzy samorządowej
6 BIERNACKA Magdalena dyrektor departamentu
7 OLEKSIAK Emilia wyższy urzędnik samorządowy
8 GRAJDA Dariusz Grzegorz prezes
9 GALIŃSKI Piotr Stanisław przedstawiciel władzy samorządowej
10 MAŁOLEPSZY Karol Andrzej doradca zawodowy
11 POZOREK Artur wyższy urzędnik samorządowy
12 BUSZTA Krystian Stanisław dyrektor szkoły
13 SUDOMIRSKI Marek Szczepan wyższy urzędnik samorządowy
14 SZYNKIEWICZ Ewa rolnik upraw polowych
15 LITWIŃCZUK Zdzisław Czesław prezes
16 NASIADKA Ilona ekonomista
17 CIEPIELEWSKA Joanna Katarzyna prawnik
18 DOMINIAK Michał Adam technik leśnik
19 ŁUKASIŃSKA Maryla Barbara animator kultury
20 OKUROWSKA Małgorzata dyrektor szkoły
21 SOSIN Daniel Krzysztof architekt
22 PIEKUT Damian Marek trener sportu
23 RYŚ-FERENS Erwina Lilia nauczyciel wychowania fizycznego
24 BORKOWSKI Łukasz Jan dyrektor szkoły

Lista numer 2

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 BŁASZCZAK Mariusz urzędnik państwowy
2 CZERWIŃSKA Anita prawnik
3 SMIRNOW Andrzej nauczyciel akademicki
4 SZYSZKO Jan Feliks leśnik
5 SIPIERA Zdzisław Tadeusz wyższy urzędnik państwowy
6 UŚCIŃSKI Piotr Michał parlamentarzysta
7 BITTEL Andrzej prawnik
8 OLSZEWSKI Dariusz dyrektor do spraw administracyjnych
9 KLINOWSKI Marcel Józef specjalista ds. transportu
10 PRÓSZYŃSKI Michał Feliks politolog
11 KWIEK Monika Joanna nauczyciel języka obcego
12 SZYDLIK Robert wyższy urzędnik samorządowy
13 TRACZYK Stefan leśnik
14 LASKUS Tomasz Bogumił politolog
15 BOJEMSKA Dorota Małgorzata zawodowy działacz organizacji pozarządowej
16 MADZIAR Jolanta Monika prezes zarządu
17 PRUSZCZYK Grzegorz administrator baz danych
18 NIEZABITOWSKI Zbigniew kierownik wydziału
19 ZALEWSKA Aurelia ekonomista
20 MIROSŁAW Renata nauczyciel nauczania początkowego
21 CHOROŚ Piotr właściciel firmy budowlanej
22 SZYMAŃSKA-SUCHECKA Małgorzata psycholog
23 RUDZKA Anna Krystyna historyk
24 CHOROSIŃSKA Dominika Małgorzata aktorka

Lista numer 3

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 ROZENEK Andrzej Tadeusz dziennikarz
2 ZIMMERMANN Julia Eliza socjolog
3 BUŹNIAK Sylwia Lidia Ekonomistka
4 PONIEWIERKA Leszek filolog języka nowożytnego
5 GÓRSKI Marcin sprzedawca
6 RADZIKOWSKI Andrzej Marek koordynator spedycji
7 GOŁOTA Konrad Krzyszof doradca finansowy
8 SKÓRSKA Ewa Katarzyna nauczyciel
9 BRAITER Katarzyna Anna ekonomistka
10 GAWKOWSKI Bartosz Konrad urzędnik do spraw licencji
11 CIEPLIŃSKA-KOWALSKA Joanna Dagmara nauczycielka
12 STARZYŃSKA Małgorzata Henryka specjalista ds. reklamy i marketingu
13 KOWALSKA Katarzyna specjalista ds. rekrutacji pracowników
14 MAZUR Remigiusz Radosław etnograf
15 KOZIELSKA Liliana specjalista sprzedaży technologii i usług teleinformatycznych
16 WOJCIESKI Andrzej inżynier teleinformatyk
17 URBANEK Robert inżynier elektryk
18 BŁASZCZAK Monika pośrednik nieruchomości
19 MIŁOW Sławomir Borys inżynier elektryk
20 SZYMAŃSKI Mateusz bibliotekarz
21 WRÓBLEWSKA Ewa Magdalena specjalista ds. egzekucji
22 TOMASZEWSKI Wiesław diagnosta laboratoryjny
23 STEFANKOWSKI Mateusz Kamil sprzedawca w stacji paliw
24 PAPUGA Marek Zdzisław doradca finansowy i inwestycyjny

Lista numer 4

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 WAWER Michał Jan radca prawny
2 PAZIO Rafał Piotr nauczyciel
3 NIEZNAŃSKI Michał przedstawiciel handlowy
4 KORWIN-MIKKE Jacek Baltazar przedsiębiorca
5 CHMIELECKI Bogdan Jerzy inżynier elektryk
6 CYNKIER Tomasz Jan politolog
7 ŚLIWA Anna Małgorzata fizjoterapeuta
8 TROCHANOWSKA Beata Elżbieta politolog
9 FILIPEK Piotr prawnik
10 WITASZEK Zbigniew przedsiębiorca
11 LECH-RĄCZKA Teresa przedsiębiorca
12 ŻOŁEK Julia Maria student
13 JANIK Michał Jan programista
14 LUTY Edyta Agnieszka administrator baz danych
15 SKWARSKI Adam Andrzej trener
16 PINTARA Anna Jadwiga statystyk
17 BAJKOWSKI Rafał motorniczy
18 DROŻDŻ Piotr Dariusz przedsiębiorca
19 PUŁAWSKI Sebastian specjalista ds. marketingu i handlu
20 RUMIŃSKA Anna Patrycja nauczyciel matematyki
21 STERKOWSKA Ewelina higienistka stomatologiczna
22 TOTT Karol Tadeusz inzynier budownictwa
23 CHOJNACKA Grażyna Wiesława kierownik restauracji
24 SMUNIEWSKI Konrad Paweł dziennikarz

Lista numer 5

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 GRABIEC Jan Stanisław poseł
2 ZALEWSKI Paweł Ksawery konsultant
3 GAJEWSKA Kinga Magdalena poseł na Sejm RP
4 LASEK Maciej Grzegorz inżynier lotniczy budowy płatowców
5 WIŚNIEWSKI Jacek Grzegorz prezes
6 NIEMCZYK Piotr Franciszek konsultant
7 SZOSTAK Katarzyna Albina pielęgniarka operacyjna
8 KOCZOROWSKA Jolanta Maria emerytka
9 RZYMAN Krzysztof Adam ekonomista
10 KOŁOSOWSKI Artur Stanisław przedsiębiorca
11 KRAWCZYK-DĘBIEC Ewa Małgorzata kierownik kontroli wewnętrznej
12 HERNER Wojciech przedstawiciel handlowy
13 BONECKA Halina Justyna ekonomista
14 SZTURO Tomasz Paweł nauczyciel
15 ORZECHOWSKA - MIKULSKA Grażyna przedstawiciel władzy samorządowej
16 WASILEWSKI Piotr Michał adwokat
17 MIERZEJEWSKA-WAŚ Magdalena Jadwiga turoperator
18 LUBOIŃSKI Patryk Jan przedstawiciel władzy samorządowej
19 WIERZBICKA Olga prawnik
20 WYDURSKI Patryk student
21 WINIARSKA-CZAJKOWSKA Maja Magdalena trener osobisty
22 BIELEC Karol menadżer
23 KAMIŃSKI Grzegorz Rafał specjalista polityki społecznej
24 KANDYBA Piotr magister inżynier technologii żywności

Lista numer 8

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 WYSOCKI Grzegorz dziennikarz
2 STARZYŃSKI Jan prawnik
3 KORCZAK Agata lekarz stomatolog
4 DUCH Mateusz urzędnik
5 PACIOREK Tomasz Sławomir ekonomista
6 NELKEN Urszula dziennikarz
7 LIPIŃSKI Grzegorz Michał ekonomista
8 DUDA Krzysztof Ryszard handlowiec
9 MORYC Ilona ekonomista
10 SAWA Michał Grzegorz przedsiębiorca
11 TYMIŃSKI Piotr pisarz
12 WOŹNIAK Dorota Krystyna urzędnik państwowy
13 CHMIELEWSKI Paweł technik mechanik
14 JAWOREK Katarzyna pracownik fizyczny
15 PAĆKO Jarosław Paweł technik ogrodnik
16 SUWAŁA Jacek rzemieślnik
17 WYKOWSKA Marta Maria nauczyciel
18 SOKALSKI Mariusz Paweł technik mechanik
19 MISIEWICZ-PRZYBOROWSKA Aneta nauczyciel
20 MARCHEWKA Katarzyna Karolina urzędnik samorządowy
21 KROGUL Piotr inżynier mechanik
22 GAJEWSKA Anna Katarzyna ekonomista
23 RYTEL Konrad Szymon inżynier budowlany

Czytaj także

 0