Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 1, Legnica

Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 1, Legnica

W niedzielę 13 października odbędą się wybory powszechne do Sejmu i Senatu. Obywatele Polski wybiorą 460 posłów oraz 100 senatorów.

Część województwa dolnośląskiego obejmująca obszary powiatów: bolesławiecki, głogowski, jaworski, jeleniogórski, kamiennogórski, legnicki, lubański, lubiński, lwówecki, polkowicki, zgorzelecki, złotoryjski oraz miast na prawach powiatu: Jelenia Góra, Legnica. Liczba mandatów 12.

Lista numer 1

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 ŻUK Stanisław Adam menedżer
2 SAMBORSKI Tadeusz emeryt - historyk
3 SZCZĘSNA Mariola wyższy urzędnik samorządowy - burmistrz
4 ROJEK Andrzej lekarz- specjalista ortopedii
5 LASKOWSKI Stanisław przedstawiciel władzy samorządowej - wicestarosta
6 JURKOWSKI Artur Andrzej wyższy urzędnik samorządowy - wójt
7 RAK Zofia emeryt - nauczyciel
8 PIOTROWSKI Wiktor Marian emeryt - lekarz
9 BRZOZOWSKA Bożena Maria radca prawny
10 BURDYNA Olga emeryt - kucharz
11 WRONA Maria emeryt - rolnik
12 STANKIEWICZ Cecylia Ewa emeryt - menedżer
13 SADOWSKI Roman Edward nauczyciel
14 GRZYB Stanisław emeryt - przedstawiciel władzy samorządowej
15 MATYS Waldemar Andrzej lekarz dentysta
16 SALATA Romuald Piotr emeryt - górnik
17 KRASOWSKI Marcin Karol informatyk
18 TUCHOWSKA Kazimiera Zofia emeryt - technik rolnik
19 IMIELSKI Mariusz Janusz emeryt - policjant
20 ŁASICA Bartosz rolnik
21 OTROCIUK Barbara księgowa
22 BUKAT Eugenia technolog zbiorowego żywienia
23 GNAT Stanisław robotnik budowlany
24 SUPIERZ Leszek Józef menedżer

Lista numer 2

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 LIPIŃSKI Adam Józef ekonomista
2 WITEK Elżbieta Barbara parlamentarzysta
3 MACHAŁEK Marzena Anna parlamentarzysta
4 KUBÓW Krzysztof Jan parlamentarzysta
5 ZUBOWSKI Wojciech Michał parlamentarzysta
6 SZYMAŃSKA Ewa Zofia biegły rewident
7 ZEMBIK Teresa nauczyciel informatyki/ technologii informacyjnej
8 BABUŚKA Adam przedstawiciel władzy samorządowej - Starosta
9 RYPIŃSKI Józef fizyk
10 POGODA Szymon Marek kierownik biura
11 MARCINIAK Wojciech filolog
12 KARWAN Jacek prezes
13 KREDKOWSKI Andrzej nauczyciel religii w szkole podstawowej
14 BUCIUTO Jadwiga Barbara nauczyciel matematyki
15 GĘBORYS Dagmara Helena ekonomista
16 BRZOZOWSKA Kamila Dorota kierownik wydziału
17 BADZIŃSKA Agnieszka Ewa ekonomista
18 SADOWSKA-KOWALSKA Aurelia Barbara pracownik do spraw osobowych
19 CZYRKO Eurydyka Maria nauczyciel języka polskiego w szkole podstawowej
20 KWIATKOWSKA Ewa pielęgniarka
21 URBANOWICZ Łukasz Franciszek technik mechanik pojazdów samochodowych
22 SARBAK Dawid Łukasz specjalista administracji publicznej
23 BOJAKOWSKA Dorota specjalista administracji publicznej
24 LESZCZYK Wojciech Paweł fizyk

Lista numer 3

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 SEKUŁA-SZMAJDZIŃSKA Małgorzata Helena adwokat
2 OBAZ Robert Marcin inżynier telekomunikacji
3 FILACZYŃSKA Kaja lekarka
4 ZBRZYZNY Ryszard inżynier górnik
5 PIĄTEK Damian pracownik samorządowy
6 BURAKOWSKA Krystyna Anna nauczyciel przedszkola
7 PACZÓSKI Piotr Jerzy ekonomista
8 ORZECHOWSKA Joanna Magdalena specjalista ds. konsultingu
9 GRYĆ Paweł inżynier organizacji i planowania produkcji
10 MIARA Rafał ekonomista
11 JANKOWSKA Magdalena biotechnolog
12 KRÓLEWIECKA-WALA Dominika pedagog specjalny
13 MAJEWICZ Przemysław Mikołaj przedsiębiorca
14 BIDNYK Mikołaj Adam specjalista do spraw rekrutacji pracowników
15 KOHLMAN Piotr Rafał nauczyciel
16 GŁUSZKO Rafał Krzysztof lekarz
17 BACZMAŃSKI Paweł Adam strażak
18 PŁANETA-SIEWIERSKA Edyta Katarzyna adwokat
19 GRZYB Leszek Kazimierz menedżer
20 RAKSZEWSKA Alicja policjant służby kryminalnej - emeryt
21 JÓŹWIK Magdalena grafik komputerowy multimediów
22 BRYCZKOWSKA Inez Jolanta nauczyciel
23 KOKO Daniel Radosław fizjoterapeuta
24 GADEK Sławomir Adam inżynier mechanik - środki transportu

Lista numer 4

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 UTECHT Waldemar Arkadiusz politolog
2 JASIŃSKI Krzysztof Piotr ekonomista
3 POTOCKA-KACZYK Anna Dorota menedżer
4 MISTOŃ Krzysztof Norbert pracownik działu zapewnienia jakości
5 GUDOWSKI Dominik Sławomir muzyk
6 BUSTOWSKI Marcin Jerzy rolnik
7 SOSIŃSKI Krystian Piotr górnik
8 BURDZIŃSKI Remigiusz Konrad logistyk
9 KORWIN-MIKKE Kacper Mikołaj przedsiębiorca
10 PASZYN Paweł Stefan informatyk
11 MALICKI Jakub Edward sprzedawca
12 GRYF-TOMASZEWSKI Andrzej przedsiębiorca
13 ŚWIERZOWSKA Małgorzata Agnieszka inżynier procesów produkcyjnych
14 KARPIEJ Sabina Iwona student budownictwa
15 SOLAREK-STRUMIŃSKA Emilia Patrycja menedżer
16 SPRYSAK Sebastian Jacek inżynier elektryk
17 WINNICKA Regina Elżbieta technik energetyk
18 BURDZIŃSKA Małgorzata Olga filolog
19 HOSZOWSKI Jarosław nauczyciel
20 PASZYN Agnieszka Katarzyna chemik
21 NICIEJEWSKA Joanna analityk IT
22 MAJEWICZ Paweł przedsiębiorca

Lista numer 5

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 BORYS Piotr przedstawiciel władzy samorządowej - radny
2 CZERNOW Zofia parlamentarzystka
3 KROPIWNICKI Robert parlamentarzysta
4 KRAWCZYK Iwona Małgorzata parlamentarzysta
5 DROZD Ewa parlamentarzystka
6 DUDKOWIAK Jarosław Ryszard przedstawiciel władzy samorządowej - Starosta
7 BARANOWSKA Dorota nauczyciel
8 BANDER Michał fizjoterapeuta
9 SIKORA Konrad Jerzy urzędnik samorządowy
10 ROWIŃSKI Konrad Antoni przedstawiciel władzy samorządowej - wicestarosta
11 PICHAŁA Anna Eugenia ekonomista
12 DOWHAŃ-DOMAŃSKA Ksenia Anna przedsiębiorca
13 ROLSKA Beata Edyta neurologopeda nauczyciel - pedagog
14 GRZEŚKÓW Zbigniew ekonomista
15 BARCIK Krystyna Henryka ekonomista
16 MAGRYŚ Urszula specjalista do spraw rachunkowości
17 JAGIEŁŁO Jakub Krzysztof przedstawiciel władzy samorządowej - radny
18 SKÓRZEWSKA Barbara Anna nauczyciel
19 STRĄCZEK Joanna Dorota kierownik przychodni
20 SURWIŁO Małgorzata Joanna technik administracji
21 BROK Anna ekonomista
22 ZIELIŃSKI Grzegorz ekonomista
23 GRAF Mirosław nauczyciel wychowania fizycznego
24 BARTKOWIAK Włodzimierz analityk finansowy

Lista numer 8

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 MYRDA Adam Stanisław mechanik maszyn i urzadzeń górnictwa podziemnego
2 GABRYSIAK Tomasz Andrzej przedstawiciel władzy samorządowej - starosta
3 KIEŁB Jacek politolog
4 MIEDZIŃSKI Piotr Jan ekonomista
5 JANIK Kazimierz inżynier rolnictwa
6 CASTAÑEDA TRUJILLO Beata ekonomista
7 WANDYCZ Piotr Kazimierz strażak
8 SZEFFS Irena Ewa pielęgniarka - specjalista pielęgniarstwa kardiologicznego
9 SALA Rafał Krzysztof specjalista administracji publicznej
10 LEWICKI Krzysztof Mirosław przedstawiciel władzy samorządowej - radny
11 TOBIASZ Aleksandra Marta ekonomista
12 CIEŚLA Maciej Jan nauczyciel wychowania fizycznego
13 SOBIESKA Emilia Janina organizator imprez rozrywkowych
14 ZIELIŃSKI Artur Waldemar specjalista administracji publicznej
15 CZAJA Dariusz Andrzej nauczyciel historii
16 FOREMNA Justyna Magdalena dyrektor generalny
17 KUŚWIK Bartosz Seweryn animator kultury
18 GRZELAK Katarzyna Aneta wyższy urzędnik samorządowy
19 WITKOWSKI Krzysztof Walery pedagog specjalny
20 KUSTROWSKA Jolanta Elżbieta technik rolnik
21 ZAWIERUCHA Stefan Adam ekonomista
22 TYMIŃSKA Katarzyna Paula specjalista administracji publicznej
23 SAŁADUCHA Jadwiga Wacława nauczyciel nauczania początkowego
24 POLAK-SALOMON Kamil Norbert instruktor sportów siłowych

Czytaj także

 0