Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 3, Wrocław

Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 3, Wrocław

W niedzielę 13 października odbędą się wybory powszechne do Sejmu i Senatu. Obywatele Polski wybiorą 460 posłów oraz 100 senatorów.

Część województwa dolnośląskiego obejmująca obszary powiatów: górowski, milicki, oleśnicki, oławski, strzeliński, średzki, trzebnicki, wołowski, wrocławski oraz miasta na prawach powiatu: Wrocław. Liczba mandatów 14.

Lista numer 1

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 PROTASIEWICZ Jacek parlamentarzysta
2 ZEGAN Maciej Adam strażnik miejski
3 BRONOWICKA Joanna Barbara kierownik podmiotu leczniczego
4 DUDA Grzegorz Tomasz historyk
5 SOCHA Jan urzędnik samorządowy
6 MALEC Tomasz Stanisław technik mechanik
7 LECH Ryszard nauczyciel
8 SZYDEŁKO Witold przedsiębiorca
9 LITWIN Ewa Grażyna ekonomista
10 KURYŚ Hieronim Stanisław trener sportu
11 WARCHOLIŃSKI Marek nauczyciel
12 KWIATKOWSKA-KORCZAK Janina pracownik naukowy
13 KUCHARSKA Aleksandra Anna urzędnik
14 KUŹMICZ Łukasz Maciej rolnik
15 GROCHOLSKI Bartosz Krystian inżynier rolnictwa
16 MACAŁA Łukasz Michał pracownik logistyki
17 SZULC Joanna Alicja biotechnolog
18 FURDYNA Jolanta Stanisława prawnik
19 ZALEWSKI Karol Henryk teolog
20 BUBNICKA Barbara Maria przedsiębiorca
21 KOWALSKI Arkadiusz Rafał inżynier mechanik
22 MAJOCHA Elżbieta Marta instruktor amatorskiego ruchu artystycznego
23 SOŁTYS Jacek Jan inżynier rolnictwa
24 ADAMCZYK-POGORZELEC Bożena Maria historyk
25 BARTOSZEWICZ Urszula Agnieszka przedsiębiorca
26 PAWNUK Emilia Maria inżynier budownictwa
27 MRÓZ-MOŻDŻONEK Joanna Róża prawnik
28 ŁOPATKA Mirosław Mieczysław przedsiębiorca

Lista numer 2

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 STACHOWIAK-RÓŻECKA Mirosława Agnieszka pedagog
2 HRENIAK Paweł Marek ekonomista
3 ŚWIAT Jacek parlamentarzysta
4 CZARNECKI Przemysław Maksymilian parlamentarzysta
5 CALIŃSKA-MAYER Małgorzata Maria prawnik
6 JAROCH Andrzej Stanisław nauczyciel akademicki
7 JĘDRYSEK Mariusz Orion nauczyciel akademicki - nauki o ziemi
8 SOIN Agnieszka Anna parlamentarzysta
9 DYTKO Piotr Jan prawnik
10 ADAMSKI Artur filolog
11 BREZDEŃ Zdzisław Ireneusz inżynier mechanik
12 BARTNIK Wojciech Stanisław sportowiec
13 DOMAGAŁA Krzysztof Marek mechanik maszyn melioracyjnych
14 KOWALCZYK Roman nauczyciel
15 PIEŃKOWSKI Robert nauczyciel
16 STOPA Urszula Maria naczelnik wydziału
17 ZAJĄC Wiesław Antoni mechanizator rolnictwa
18 BRZĄKAŁA Agnieszka Maria pracownik samorządowy
19 WAWRZYNIAK Adrian Sławomir rolnik
20 WOJEWÓDKA Karolina ekonomista
21 PIECHEL Michał teolog
22 STRUMECKA Marzanna Teresa naczelnik
23 LESZCZYŃSKA-NER Zofia Maria nauczyciel
24 HARASNY Marek programista aplikacji
25 MAKSYMIAK Magdalena Maria prawnik
26 MROZOWSKA Karolina Marta urzędnik
27 KEMPA Cezary Piotr leśnik
28 CZARTORYSKI Tytus Henryk rolnik emerytowany

Lista numer 3

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 ŚMISZEK Krzysztof Jan prawnik
2 STOŻEK Marta Magdalena filolog
3 SIKORA Arkadiusz ekonomista
4 LUBINIECKA-RÓŻYŁO Katarzyna Elżbieta dziennikarka
5 AUGUSTYŃSKI Iwo Piotr nauczyciel akademicki
6 JOKS Marlena Ewa pośrednik w obrocie nieruchomościami
7 KOZDROWICKI Piotr Sebastian grafik
8 ŁAGOWSKA Anna Katarzyna przedsiębiorczyni
9 ELSNER Wincenty Aleksander informatyk
10 PILNY Maciej architekt
11 GAJDZIŃSKA Anna analityk treści
12 WICHA Stanisław rolnik
13 MAŚLAK Robert biolog
14 DĄBROWSKA Katarzyna kasjer sprzedawca
15 ŚMIAŁEK Danuta Maria nauczycielka
16 TERPIŁOWSKA Irena Róża menadżer
17 MINCER Tadeusz Albert nauczyciel
18 KORDEK-CHMIELEWSKA Agnieszka Katarzyna doradca zawodowy mediator
19 OLIK Waldemar Antoni przedsiębiorca
20 CHŁÓDEK Agnieszka Barbara lekarz
21 MARKOWSKI Krzysztof zawodowy działacz organizacji politycznej
22 HODOWANY Andrzej Jerzy technik mechanik samochodowy
23 NIEMIEC Jan Mateusz farmaceuta
24 BANACH Maria Teresa animator kultury
25 WARZYCHA Małgorzata Danuta socjolog
26 PELWECKI Mateusz Dariusz technik mechanik
27 BOBIŃSKI Grzegorz Paweł logistyk
28 DZIEMIANOWICZ-BĄK Agnieszka Ewa pedagog

Lista numer 4

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 TUDUJ Krzysztof prawnik
2 IWASZKIEWICZ Robert Jarosław inżynier budownictwa
3 POŹNIAK Łukasz Patryk bukmacher
4 TAMULEWICZ Miłosz Michał technik elektronik
5 SZOKALSKI Krzysztof Józef filozof
6 FABISIAK Michał architekt
7 WALCZYK Katarzyna Natalia dyspozytor taksówek
8 CZECH Marta Anna chemik
9 BIELECKA Halszka Beata filolog
10 ZAPOTOCZNY Stanisław Józef adwokat
11 RĄCZYŃSKI Wojciech Aleksander technik mechanik
12 LUDKOWSKI Bogdan inżynier budowlany
13 JAGIEŁŁO Paweł Jacek prawnik
14 SZLOSER Ewa ekonomista
15 CHMURA Piotr prawnik
16 MARSZAŁEK Ryszard Marian prawnik
17 JABŁOŃSKI Wojciech przewodnik turystyczny
18 WRÓBLEWSKA Ewa tłumacz
19 ZIÓŁKOWSKA Jadwiga Janina nauczyciel języka polskiego
20 NOWAK Adam Krzysztof inżynier automatyki i diagnostyki
21 MALARA Agnieszka Joanna filolog francuski
22 ZIELIŃSKI Tomasz Antoni inżynier telekomunikacji
23 ZARZYCKA Patrycja sprzedawca
24 CHROBOT Krzysztof Mieczysław inżynier budowlany
25 BRZEZIŃSKA Olga Anna nauczyciel
26 CHMIELEWSKI Paweł technolog żywności
27 LUDKOWSKA Maria technik organizacji usług gastronomicznych
28 ŻUREK Piotr Grzegorz kierowca

Lista numer 5

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 SCHETYNA Grzegorz Juliusz parlamentarzysta
2 TRACZ Małgorzata Elżbieta specjalista do spraw szkoleń
3 JAROS Michał parlamentarzysta
4 PIECHOTA Sławomir Jan radca prawny
5 MŁYŃCZAK Aldona Janina parlamentarzysta
6 AUGUSTYNOWSKA Joanna Wiktoria ekonomista
7 MIESZKOWSKI Krzysztof kulturoznawca
8 HORODYSKA Anna Maria urzędnik samorządowy
9 WÓJCIK Krystyna ekonomista
10 GÓRSKI Michał Jakub przedsiębiorca
11 ŻMIEJEWSKI Zdzisław Michał politolog
12 ADAMCZAK Wojciech leśnik
13 LESZCZYŃSKA Anna Maria specjalista do spraw public relations
14 POLAŃSKI Jarosław politolog
15 BURDZY Sebastian Robert przedstawiciel władzy samorządowej
16 MĘDYGRAŁ Kacper Jan technolog
17 SIERPIŃSKI Marek Rafał specjalista do spraw logistyki
18 ZALEWSKI Marek Krzysztof adwokat
19 STASZEWSKI Waldemar Zbigniew choreograf
20 MOŁOŃ Radosław Tomasz doradca inwestycyjny
21 SOBOLAK Anna Helena inżynier
22 MAKÓWKA Jacek Edward doradca klienta
23 PIWKO Katarzyna Anna politolog
24 STANIÓW Katarzyna farmaceuta
25 ZELINKA Ryszard Julian nauczyciel
26 KROPSKI Łukasz opiekun klienta
27 GILAR Daria urzędnik
28 ŁAPIŃSKI Marek przedstawiciel władzy samorządowej

Lista numer 8

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 ZDROJEWSKA Ewa Anna radca prawny
2 PRZYWARA Karol specjalista ds. stosunków międzynarodowych
3 MARSZAŁEK Janusz nauczyciel
4 KOSTERSKA Barbara pracownik samorządowy
5 ĆWIERTNIEWICZ Grzegorz Piotr historyk teatru
6 HAŁADAJ Krystyna Jadwiga naczelnik wydziału oświaty
7 KACZMARZYK-JANCZAK Elżbieta Zofia śpiewaczka operowa
8 POTYRAŁA Zbigniew inżynier budownictwa
9 DOLAT Agnieszka kierownik ośrodka zdrowia
10 DYSZKIEWICZ Iwona Elżbieta urzędnik samorządowy
11 WYBIERAŁA Paweł menadżer
12 ISKRA Piotr Paweł urzędnik samorządowy
13 SAŁO Dorota ekonomista
14 HAŁAS-KORALEWSKA Małgorzata Kamila trener sportu osób niepełnosprawnych
15 CZAPIEWSKI Edward nauczyciel akademicki
16 TOMKIEWICZ Barbara Elżbieta historyk
17 KOPEĆ Antoni urzędnik samorządowy
18 PIONTEK Jan Feliks motorniczy
19 TRACZYK Andrzej Jacek strażak
20 PAWŁOWSKA Agnieszka nauczyciel
21 HOŁÓWKA Małgorzata Agnieszka ekonomista
22 NAPLOCHA Agnieszka asystent ds. księgowości
23 KURDZIEL Hubert Kazimierz urzędnik
24 SZYLER Paweł Tomasz kucharz
25 STACHORZECKA Maria Helena działacz społeczny
26 KAZIKOWSKA Paulina nauczyciel
27 KEMPA Jarosław Jan nauczyciel

Czytaj także

 0