Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 4, Bydgoszcz

Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 4, Bydgoszcz

W niedzielę 13 października odbędą się wybory powszechne do Sejmu i Senatu. Obywatele Polski wybiorą 460 posłów oraz 100 senatorów.

Część województwa kujawsko-pomorskiego obejmująca obszary powiatów: bydgoski, inowrocławski, mogileński, nakielski, sępoleński, świecki, tucholski, żniński oraz miasta na prawach powiatu: Bydgoszcz. Liczba mandatów 12.

Lista numer 1

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 KURZAWA Dariusz pracownik samorządowy
2 SIKORA Krzysztof Gustaw fizyk
3 ŚMIGIELSKA Klaudia technik farmaceutyczny
4 KOZŁOWSKA Zofia Władysława inżynier rolnictwa
5 NAWROT Jadwiga Władysława biegły rewident
6 BIERNACKI Jan Kazimierz sadownik
7 KOSZOWSKI Franciszek inżynier zootechniki
8 ANKIEWICZ-JASIŃSKA Ewa Teresa inżynier telekomunikacji
9 KAPUSTA Zbigniew Piotr rolnik
10 MIŁOWSKI Tomasz Edmund pracownik samorządowy
11 SOBIECHOWSKA Hanna Jadwiga inspektor ochrony danych osobowych
12 PAZDERSKA Aleksandra Beata specjalista do spraw logistyki
13 RÓŻAŃSKI Krzysztof Janusz specjalista administracji publicznej
14 BAGNEROWSKI Tomasz rolnik
15 SANKOWSKI Paweł Maksymilian nauczyciel fizyki
16 STANEK Aleksandra Maria księgowy
17 URBAŃSKI Łukasz Cyprian inżynier zootechniki
18 PROCHOWNIK Wiesława Stanisława lekarz dentysta
19 ROWIŃSKI Grzegorz Czesław pedagog
20 PAWLINA Henryk specjalista administracji publicznej
21 SŁOMA Jarosław Jan nauczyciel przysposobienia obronnego
22 ŁĄCZNA Kamila Tatiana animator kultury
23 SUPERCZYŃSKI Jacek nauczyciel muzyki
24 MES Ewa Monika specjalista administracji publicznej

Lista numer 2

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 LATOS Tomasz Edward lekarz
2 SCHREIBER Łukasz Paweł poseł na Sejm RP
3 KRÓL Piotr Marek politolog
4 KOWNACKI Bartosz Józef adwokat
5 KOZANECKA Ewa Elżbieta ekonomista
6 WITKOWSKI Marek Leon pracownik administracji rządowej
7 WROŃSKI Marcin inżynier rolnictwa
8 STACHOWIAK Ireneusz politolog
9 KOWALIK Jerzy pracownik administracji rządowej
10 KRZEMKOWSKI Michał geograf
11 SZABELSKA Grażyna Edyta nauczyciel akademicki - nauki humanistyczne
12 FALKOWSKA Anna nauczyciel nauczania początkowego
13 SZAMOCKI Tomasz Paweł pracownik samorządowy
14 KOŁODZIEJ Jolanta pracownik administracji rządowej
15 GOGOLA Elżbieta nauczyciel nauczania początkowego
16 NAPIERALSKI Krzysztof technik mechanik maszyn i urządzeń
17 KUFFEL Stanisława nauczyciel języka polskiego
18 JABŁOŃSKA Kamila Teresa pracownik samorządowy
19 LEWANDOWSKI Antoni kierownik biura
20 WENDERLICH Paulina radca prawny
21 PILARSKA Danuta Stanisława technik rolnik
22 ŚRUBKOWSKA Żaneta Katarzyna ekonomista
23 WARDA Maria Alina dziennikarz
24 CIESIELCZYK Dariusz pracownik samorządowy

Lista numer 3

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 GAWKOWSKI Krzysztof Kamil nauczyciel akademicki - nauki humanistyczne
2 SZOPIŃSKI Jan Józef ekonomista
3 WYSOCKI Michał ekonomista
4 NOWAK Izabela Anna specjalista organizacji i zarządzania w ochronie zdrowia
5 LUDWISIAK-KAWECKA Anna Magdalena przedsiębiorca
6 JELENIEWSKI Marek Krzysztof prawnik
7 KOŃCZAK Danuta Elżbieta technik rolnik
8 SKAŁECKI Damian Adam inżynier elektronik
9 KOZŁOWSKA Karolina filolog polski
10 BIRSKA Magdalena grafik komputerowy DTP
11 BUDZIŃSKA Elżbieta Maria pielęgniarka
12 GINTER Sławomir Ryszard socjolog
13 SMOLAGA Aleksandra Justyna specjalista administracji publicznej
14 MENARD Wiesław Tadeusz architekt krajobrazu
15 OSUCH Katarzyna Anna pracownik socjalny
16 WARSICKA Teresa architekt
17 FRĘŚ Mateusz pracownik obsługi biurowej
18 PIASKOWSKA Joanna Zuzanna technik weterynarii
19 JAROSZ Piotr instruktor sportu
20 GRUPA Artur krawiec
21 SKAJA Sebastian nauczyciel języka obcego
22 PISAREK Michał Mateusz technik handlowiec
23 KRZESIŃSKI Tomasz rolnik

Lista numer 4

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 SYPNIEWSKI Marcin prawnik
2 STRZEMKOWSKI Filip Szymon monter instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
3 GINTHER Radosław Mariusz nauczyciel techniki
4 KUBACKA Luiza Alicja przedsiębiorca
5 JAROCKA Krystyna Anna audytor
6 STACHOWIAK Mateusz rolnik
7 JAWORNIK Łukasz specjalista bezpieczeństwa i higieny pracy
8 KLUCZYŃSKI Grzegorz technik informatyk
9 POPŁAWSKA Natalia Martyna specjalista bankowości
10 GEISLER-GRYGROWICZ Joanna technik ekonomista
11 PILARSKI Marcin przedsiębiorca
12 BORKOWSKI Maciej Jerzy emeryt
13 STANKIEWICZ Marek Paweł ekonomista
14 KALINOWSKI Dominik Marek specjalista do spraw sprzedaży
15 PASTUSZKA Krzysztof technik rolnik
16 LEWANDOWSKI Marek przedsiębiorca
17 KURLANDT-OŚWIECIŃSKA Maja Anna przedsiębiorca
18 BOCIAN Agnieszka Iwona ekonomista
19 ĆWIKLIŃSKA Magdalena specjalista do spraw marketingu i handlu
20 KALINOWSKA Klaudia Natalia studentka
21 LISS Sławomir Tomasz przedsiębiorca
22 ŁUSIAK Małgorzata nauczyciel przedszkola
23 GNYSZEK Dariusz blacharz samochodowy
24 SAJNA Cyprian Kamil przedsiębiorca

Lista numer 5

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 ZWIEFKA Tadeusz Antoni prawnik
2 OLSZEWSKI Paweł Bartosz ekonomista
3 KOZŁOWSKA Iwona Maria pedagog
4 NITKIEWICZ Ireneusz Michał specjalista do spraw logistyki
5 ŁOŚKO Magdalena pedagog
6 STASIŃSKI Michał Józef prawnik
7 POGODA Tadeusz Grzegorz inżynier elektryk
8 MIKOŁAJCZAK Marian Marek nauczyciel historii
9 BRZEZIŃSKA Olga prawnik
10 KRÓLEWICZ Mirosław ekonomista
11 MŁODECKI Juliusz Jakub rolnik
12 BARANOWSKI Robert Rafał technik mechanik
13 GLISZCZYŃSKI Stanisław dyrektor szkoły
14 AL-SHAER Bashar lekarz
15 PIETRYGA Nicole Weronika studentka
16 KATULSKI Jarosław Paweł lekarz
17 BIELIŃSKA Monika Julia księgowy
18 POPA Paulina Barbara zarządca nieruchomości
19 WOŹNIAK Danuta Maria kelner
20 WĄDOŁOWSKI Dariusz Józef pracownik samorządowy
21 STASZAK-KOWALSKA Radosława Maria lekarz
22 GALIŃSKA Martyna Magdalena pielęgniarka
23 MALICH Piotr Henryk filozof
24 SZCZĘSNY Wojciech lekarz

Lista numer 8

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 PAJĄK Łukasz Radosław inżynier energetyki
2 PŁACZKIEWICZ Beata Maria politolog
3 PIWOWAR Sara przedsiębiorca
4 KOZŁOWSKA Małgorzata Kinga pedagog
5 WOŹNIAK Sławomir inżynier budownictwa - budownictwo ogólne
6 WYSOCKI Jan Maciej student
7 LIS Marzena politolog
8 KAPUSTA Daniel Piotr technik elektronik
9 KOWALSKI Dominik pracownik samorządowy
10 KUŚNIERZ Damian Tomasz student
11 GAWINKOWSKA Andżelika Ewelina studentka
12 RYCHLIK Bartosz Adrian student
13 MAZUR Adam Marek specjalista do spraw kadr
14 JAWORSKA Daria studentka
15 BARAŃSKI Krzysztof Marian pracownik samorządowy
16 POGORZELSKI Piotr mechanik pojazdów samochodowych
17 OLSZAK Paulina pracownik obsługi biurowej
18 KLIBER Sławomir Wojciech inżynier ogrodnictwa

Czytaj także

 0