Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 5, Toruń

Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 5, Toruń

W niedzielę 13 października odbędą się wybory powszechne do Sejmu i Senatu. Obywatele Polski wybiorą 460 posłów oraz 100 senatorów.

Część województwa kujawsko-pomorskiego obejmująca obszary powiatów: aleksandrowski, brodnicki, chełmiński, golubsko-dobrzyński, grudziądzki, lipnowski, radziejowski, rypiński, toruński, wąbrzeski, włocławski oraz miast na prawach powiatu: Grudziądz, Toruń, Włocławek. Liczba mandatów 13.

Lista numer 1

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 SZRAMKA Paweł specjalista do spraw logistyki
2 SOSNOWSKI Zbigniew nauczyciel historii
3 DZIĘCIOŁ Janusz Andrzej socjolog
4 ZAKRZEWSKA Edyta Lidia inżynier zootechniki
5 KIERZKOWSKA Ewa Sławomira zawodowy działacz organizacji pozarządowej
6 KACZAN Damian Rafał nauczyciel akademicki
7 OKRUCIŃSKI Marcin adwokat
8 KICIAK-KUCHARSKA Magdalena specjalista administracji publicznej
9 GROSS Andrzej Ignacy ekonomista
10 NAJBERG Jarosław Przemysław psycholog
11 STANISZEWSKI Sławomir Franciszek inżynier rolnictwa
12 KUBCZAK-KOSICKA Anna Maria ekonomista
13 KUBACKI Bartosz Damian rolnik
14 RACHUBIŃSKA Marzena Ewa zarządca nieruchomości
15 SŁOWIK Sławomir nauczyciel wychowania fizycznego
16 BARYŁO Angelika Monika nauczyciel historii
17 OWCZARZ Andrzej specjalista administracji publicznej
18 WARSZAWSKA Danuta Ewa specjalista administracji publicznej
19 MAMROT Przemysław pedagog
20 MATUSZEWSKA Marika Katarzyna spedytor
21 ŁUCZAK Tomasz lekarz
22 PASTUSZKA Anna nauczyciel przedmiotów zawodowych rolniczych i leśnych
23 KWAPIŃSKI Witold inżynier rolnictwa
24 BUDZIŃSKA Joanna nauczyciel wychowania początkowego
25 CZARNECKI Krzysztof pedagog
26 BARANOWSKI Krzysztof wyższy pracownik samorządowy

Lista numer 2

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 ARDANOWSKI Jan Krzysztof inżynier rolnictwa
2 CZABAŃSKI Krzysztof dziennikarz
3 MICHAŁEK Iwona Krystyna nauczyciel
4 BOROWIAK Joanna Beata nauczyciel akademicki
5 SOBECKA Anna Elżbieta nauczyciel
6 GEMBICKA Anna Urszula pracownik administracji publicznej
7 MAZURKIEWICZ Maria nauczyciel
8 KAŁUŻNY Mariusz Piotr dyrektor generalny
9 JARANOWSKI Wojciech nauczyciel
10 GIRZYŃSKI Zbigniew nauczyciel akademicki
11 STEFANIAK Arkadiusz Andrzej pracownik administracji publicznej
12 STRYCH Marcin wyższy urzędnik samorządowy
13 KOSIŃSKI Krzysztof Roman instruktor higieny
14 TYBURSKI Jacek Aleksander pracownik administracji publicznej
15 SZWED Anna Bożena pielęgniarka
16 ORŁOWSKI Arkadiusz nauczyciel
17 JASZCZAK Edyta Maria nauczyciel
18 SADURSKI Piotr technik mechanizacji rolnictwa
19 KLIMEK Łukasz Szymon nauczyciel
20 KLIMASZEWSKA-ANTOS Ewa Zofia lekarz
21 KŁOSOWSKI Ziemowit Zawisza kierownik ds. logistyki
22 KOMOROWSKI Paweł zarządca nieruchomości
23 KALISZEWSKA Alina Katarzyna rolnik
24 WARNEL Zbigniew Dariusz mechanik pojazdów samochodowych
25 RATYŃSKA-DRABCZAK Izabela Iwona dyrektor handlowy
26 DRAB Marzenna Stefania ekonomista

Lista numer 3

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 KWIATKOWSKI Robert Artur przedsiębiorca
2 SCHEURING-WIELGUS Joanna Izabela socjolog
3 ROZPŁOCH Marek Władysław pracownik samorządowy
4 KOWAL Piotr specjalista ds. zintegrowanego systemu zarządzania
5 JANISZEWSKA Kazimiera Janina pedagog
6 RUMIŃSKA Maria Magdalena informatyk
7 AUGUSTINOWICZ Czesława Janina nauczyciel przedszkola
8 MAŁECKI Krzysztof Michał kierowca
9 KUCZMARSKA Zofia dyrektor szkoły
10 OLEWIŃSKI Sebastian Maciej przedstawiciel władzy samorządowej
11 MAĆKIEWICZ Jolanta Ewa technik administracji
12 KRZYŻANOWSKI Andrzej Jerzy żołnierz
13 KRAJEWSKI Andrzej inżynier
14 MATRASZEK Tomasz Piotr nauczyciel historii
15 CZERNIC Katarzyna nauczyciel języka polskiego
16 ZAWADZKI Jerzy inżynier budownictwa
17 SZCZUROWSKA Inez Justyna specjalista ds. logistyki
18 EICHHORST Artur kulturoznawca
19 BYTNER Paweł Mateusz nauczyciel akademicki
20 TURSKA Anna Zofia dziennikarz
21 POKORSKA Julia Joanna studentka socjologii
22 OLEJNIK Stanisław Kazimierz nauczyciel wychowania fizycznego
23 BELSKA Dorota studentka dziennikarstwa
24 KOWAROWSKI Łukasz Mariusz urzędnik samorządowy

Lista numer 4

KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 MENTZEN Sławomir Jerzy doradca podatkowy
2 CZAJKOWSKI Piotr operator maszyn i urządzeń
3 ŁASIŃSKI Marcin Tomasz audytor
4 BUCZEK Grzegorz Bogusław cieśla
5 ROMANOWSKI Jarosław Robert inżynier telekomunikacji
6 ZIELIŃSKI Leszek inżynier rolnictwa
7 JACKOWSKI Artur przedsiębiorca
8 MALENDOWICZ Anna Agnieszka asystent parlamentarny
9 WALCZUK Tomasz lekarz weterynarii
10 SEWERYNOWICZ Joanna Dorota pielęgniarka
11 LISIECKI Jakub Andrzej nauczyciel akademicki
12 SZCZECH Przemysław specjalista do spraw handlu
13 LIPIŃSKI Remigiusz magazynier
14 KUK Justyna Krystyna student matematyki stosowanej
15 ZWOLIŃSKI Paweł programista aplikacji
16 KRZYWIŃSKA Maria Magdalena student administracji
17 CZARNECKA Anna sprzedawca
18 TARAZEWICZ Ewa Sabina specjalista do spraw kredytów
19 GONTAREK Andrzej Mariusz rolnik
20 SIKOROWSKI Tomasz rolnik
21 TOCZYSKA Lucyna Klaudia chemik
22 KULIŃSKA Klaudyna Barbara inżynier geodeta
23 BŁAŻEJOWSKI Rafał technik-mechanik
24 DOMAŃSKA Karolina pracownik administracyjny
25 CYBUCHOWSKA Agata telemarketer
26 JANUSZEWSKI Paweł regionalny kierownik sprzedaży

Lista numer 5

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 LENZ Tomasz historyk
2 MYRCHA Arkadiusz radca prawny
3 HARTWICH Iwona sprzedawca
4 SZYMAŃSKI Tomasz Józef poseł zawodowy
5 ŁUCZAK Krystian Marek archeolog
6 TERMIŃSKI Przemysław Kazimierz prawnik
7 ALABRUDZIŃSKI Dariusz Adam księgowy
8 LUBAŃSKA Katarzyna Anna nauczyciel fizyki
9 CZERWIŃSKI Wojciech Tomasz administratywista
10 JANKOWSKI Sylwester Tomasz inżynier leśnictwa
11 KOWALSKI Jerzy ekonomista
12 ZWIERZCHOWSKA Lidia Urszula nauczyciel biologii
13 STAŃCO-WAWRZYŃSKA Alicja Józefa przedsiębiorca
14 JASKÓLSKA Emilia rolnik
15 ZALEWSKA Barbara Agata nauczyciel
16 ZIÓŁKOWSKA Grażyna Joanna lekarz
17 GRACZYK Mirosław Roman samorządowiec
18 BOGUCKI Sławomir Henryk samorządowiec
19 WOJTKOWSKA Aneta Agnieszka nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
20 KOWALKOWSKA Halina administratywista
21 RAK Danuta Maria nauczyciel biologii
22 MONTOWSKI Paweł przedsiębiorca
23 SZRAMOWSKI Wacław Jan inżynier rolnictwa
24 PIOTROWSKA Dominika Marta nauczyciel logopeda
25 SKONIECZKA Marcin Seweryn ekonomista

Lista numer 8

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód
1 KUSZYŃSKI Marek pracownik obsługi biurowej
2 KRAJEWSKI Radosław przedsiębiorca
3 ZIÓŁKOWSKI Sebastian Leszek magazynier
4 WRZESIŃSKI Marek Grzegorz doradca klienta
5 KWIATKOWSKA Angelika Agnieszka recepcjonistka
6 PYTKOWSKI Krzysztof Janusz doradca serwisowy
7 SKIBA Dorota Maria referent ds. egzekucji
8 SZADKOWSKI Marek technik telekomunikacji
9 BINIAK Zofia ekonomista
10 KACPROWICZ Patryk Krzysztof programista
11 NIEWIADOMSKA Ewa przedsiębiorca
12 OBIEZIERSKA Agnieszka Katarzyna ogrodnik
13 ZADWORZAŃSKI Marek Adam urzędnik
14 FIJAŁKOWSKA Monika urzędnik
15 KAMIŃSKA Lidia geolog
16 RUTECKA Magdalena magazynier
17 NOWAK Joanna dietetyk
18 KARSKI Piotr Paweł technik informatyk
19 JABŁOŃSKI Michał Piotr student prawa
20 JUCEWICZ Jarosław specjalista do spraw bhp

Czytaj także

 0